Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "прАвильна" школа
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 23-9-2004 у 13:46
"прАвильна" школа


розпачливозаздрісно
!!!! А-А-А-А-А !!!!
і нам таке хочу !!!!!

ПОБІЛЬШЕ такого !!!!!!

http://www.livejournal.com/users/nadia_yacik/429897.html?nc=23
http://www.abitu.ru/schools/article2875058.esp




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 23-9-2004 у 16:59


Прочитала, згадала свою школу і свою вчительку фізики. Я мабуть тому й стала гуманітарієм, сама себе себе переконавши, що терпіти не можу фізику, бо фізику в нас викладала абсолютно жахлива істота. Це була жінка, але тільки за деякими статтєвими ознаками про це можна було здогадатись. Всі роки навчання вона вважала і називала нас дебілами, всіх, навіть тих, хто потім вступив до універа на фізтех.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-9-2004 у 17:26


Навіть згадувати не хочеться ту школу. В мене навіть дотепер до кінця літа-осені підсвідомо негативне відчуття - будучи малим, я в цей час усвідомлював, що оце знов школа, рахував, скільки то ще років тої школи буде - картина виходила невтішна. В старших класах тільки стало легше, бо по-перше я перейшов до іншої, приємнішої школи, а по-друге, зрозумів, що на школу можна легко забити і не особливо перейматися.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sophijka
Дописувач
**



Повідомлень: 88
Зареєстрований: 21-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Дощовий

[*] написано 24-9-2004 у 13:35


Вирішила щось дряпнути тільки тому, що спогади якось у більшості сумні вийшли...Ну, ми як закінчували, багато хто теж казав – щоб я ще колись оцей поріг переступив (школи тобто)..Дивувалися, якого доброго приходять ті, що закінчували десятки років тому. І так сталося, що, як і попередні випуски, приходимо. Рідко, певна річ – раз-два на рік...Часом невідомо до кого, бо багатьох вчителів нема...Ніхто нікому не дзвонить, усі й так знають, коли 1 вересня чи кінець травня..Але якщо я прийду, то впевнена – я не буду одна з мого випуску... хто зміг, хто встиг, хто звідкисьтам відпросився...душевно так...І це ані не звичка, ані не примус. Якщо йдемо, значить хочеться...значить щось вона нам дала...



Чого вартує життя, якщо одна лиш його проба і є ним?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3050
Реклама: