Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Мій прогноз виборів
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 5-10-2004 у 08:00
Мій прогноз виборів


Що не кажіть, але мені чомусь здається, що Ющенко таки переможе, причому вже в першому турі....... Сприятимуть цьому нові обставини, серед яких

1. Новий касетний скандал режесури Мельниченка і за участю святої трійки Януковича, Медведчука та Кучми в головних ролях в середині жовтня.
2. В кінці жовтня Мороз зніме свою кандидатуру на користь Ющенка і підтримуватиме його...... що буде особливо ефектно у останні дні перед голосуванням.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 5-10-2004 у 09:30


Мороз нічого подібного робити не буде - бо навіщо тоді заклеювати всю Україну своїми плакатами.
А Мельниченка вже і так майже ніхто не сприймає.
Мій прогноз - буде важко і спекотно!!!




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 5-10-2004 у 10:37


А я не знаю. що буде - бо ці вибори нагадують комедію з яйцями Януковича - а-ля важкі предмети з його кримінальним минулим...я б його взагалі до виборів не допустила...
Ющенко хворий. хоча каже. що в нього все нормально, але....
А ті всі решта - просто цирк на дроті, а не кандидати на крісло президента.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-10-2004 у 11:20


З таким вибором лишається тільки підтримати ідею комуністів щодо скасування посади Президента :)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап_М.
Академік
****



Повідомлень: 425
Зареєстрований: 26-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 5-10-2004 у 11:44


Так підтримай і знов на партзбори будеш ходити!!!
:baddevil:




Остап_М.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 5-10-2004 у 12:20


Нехай би вже обрали того Ющенка.в усякому випадку,якщо він захворіє,поруч є нормальний наступник-Тимошенко,а кого як альтернативу собі може запропонувати Мороз...(мав бути знак питання,але на нашому офісному зайвому його нема)...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2004 у 20:06


Кучма.
Результати виборів скасують




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
saLAVado
Дійсний член
***



Повідомлень: 115
Зареєстрований: 1-5-2004
Нема на форумі

Настрій: Супер

[*] написано 6-10-2004 у 06:24


Якщо результати виборів скасують, то до влади приходить Медведчук.

А якщо не скасують, то, при перемозі будь-кого з кандидатів- Вікторів, чекайте розколів України, громадянських війн і т.п. У нашу сторону зараз дивиться міжнародна спільнота, а там є досить бажаючих "ввести миротворців" і "встановити демократію."




Dulce bellum inexpertis
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 6-10-2004 у 08:12


2 saLAVado.
Ви знаєте, важко погодитися, що тільки прихід Медведчука є порятунком від "розколів України, громадянських війн і т.п." в разі, якщо вибори "не скасують".

Крім того, чи не можна було би дізнатися, кого конкретно ви бачите у ролі "бажаючих" і "миротворців"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-10-2004 у 09:43


Розколів і громадянських війн не буде в будь-якому випадку. Більшість населення є індеферентною. Якщо невиплати зарплат не потягнули за собою жадних протестів (шахтарів не рахуєм), то зараз тим більше нічого не буде.

Я так розумію, що у випадку приходу до влади Ющенка мав би бунтувати Схід, у випадку Я. - Захід. Захід не бунтуватиме - більшість по закордонах на заробітках, тим, хто лишився очевидно непогано. Кількісь незадоволених настільки, щоб бунтувати є мінімальною. Влада в Галичині крутить свої оборудки з Києвом, то ж не варто очікувати якихось рішучих дій і від галицьких "вождів" у випадку перемоги Я. чи якихось інших владних варіантів.

У випадку приходу до влади Ющенка Сходу не буде підстав бунтувати, бо це ж ним зараз людей на Сході лякають. Схід побачить, що ніякі бандерівці їх до тюрем не тягнуть і за російську мову не карають.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-10-2004 у 10:26


В решті згідний з Нормалайзером. Вибори скасовують і до влади приходить хтось інший. Я не думаю, що там настільки дурні люди, щоб всерйоз висувати від влади того паяца. Я. всього лиш для того, щоб з нього посміятися, причому сміються і одні, і другі. Думаю, вибори скасують (пояснять наприклад порушеннями в день виборів). Заодно візьмуть на мушку всіх заробітчан, які голосуватимуть за кордоном і пробуватимуть їх оподаткувати (про це вже давно говориться). Взагалі перспектива вимальовується гнусна, щось на зразок андроповських часів за Союзу. Тільки Андропов не встиг повністю свої задуми реалізувати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3080
Реклама: