Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Для спостерігачів
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-10-2004 у 11:06


Я б порадив заздалегідь обійти навколо дільниці - пошукати де наливають вночі каву. Добре виспатись напередоні і взяти заспокійливий засіб, який не дає сонливості. Обов`язково роздрукувати і взяти з собою нормативні документи.
По приході на дільницю познайомитись з працівниками комісії та іншими спостерігачами - це запорука нормального, неагресивного ставлення до вас. Може ще щось згадаю - напишу. А хто сказав три дні? Я сидів півтори доби і то лише тому, що вибори були у ВР і місцеві ради. А так з дільниці бюлетені десь о 1-й ночі вже поїдуть думаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 26-10-2004 у 13:56


Мені б хотілося, що б про це знали усі.

Хм... Важко почати викладати свої думки, та я все ж почну.
Отже, мій родич працює в штабі Януковича, Миколаївська обл.
Їм дана вказівка за будь-яку ціну не допустити обрання Ющенка... Напрямок ведеться в двох площинах:
1. Якщо не проходить Янукович значить наступного дня заява про звільнення.
2. Підкуп комісії.
Тепер детально. З першим зрозуміло - тупі погрози.
А от із другим... Я вирішив це написати тому що не хочу мовчати.
Інформація точна і перевірена - з Києва виділили гроші людям, що будуть у комісії. Як будуть проводити підрахунок:
Людям будуть давати бюлетені. На бюлетенях повинні бути два підписи голови комісії. Але людям простим будуть давати бюлетень тільки з одним підписом, а це значить, за кого ви б не проголосували, Ваш лист викинуть, і кинуть потрібний за Януковича. ГРОМАДЯНИ! УВАЖНО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВАШІ БЮЛЕТЕНІ!!!! ТАМ УСЕ ПОВИННО БУТИ ЧІТКО ПРОСТАВЛЕНЕ І ПОВИННІ СКРІЗЬ СТОЯТИ ПІДПИСИ!!!
Далі, у комісії в рукавах, трусах, штанях будуть ручки. Бо підрахунок буде в закритому приміщенні, і ніхто не буде бачити підрахунок бюлетенем, тому комісія буде псувати бюлетені за Ющенка. Тобто ніхто не перешкодить їм доставити ще пару галочок у бюлетень за Ющенка, і от вам бюлетень не дійсний. ТОМУ, СПОСТЕРІГАЧІ РОБІТЬ ПЕРЕВІРКУ ЛЮДЕЙ ЯКІ БУДУТЬ ВЕСТИ ПІДРАХУНОК І ПЕРЕВІРТЕ КІМНАТИ, ДЕ БУДЕ ВЕСТИСЯ ПІДРАХУНОК!!!
Далі, докидання бюлетенів в урни. Як боротися, я не знаю!!!

Джерело:
http://5tv.com.ua/pidtrymka




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 26-10-2004 у 17:54


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Людям будуть давати бюлетені. На бюлетенях повинні бути два підписи голови комісії. Але людям простим будуть давати бюлетень тільки з одним підписом, а це значить, за кого ви б не проголосували, Ваш лист викинуть, і кинуть потрібний за Януковича. ГРОМАДЯНИ! УВАЖНО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВАШІ БЮЛЕТЕНІ!!!! ТАМ УСЕ ПОВИННО БУТИ ЧІТКО ПРОСТАВЛЕНЕ І ПОВИННІ СКРІЗЬ СТОЯТИ ПІДПИСИ!!!




Цікаво, чому штабісти НУ так мало приділяють уваги розясненню подібних ДРІБНИЦЬ?




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Olena Krushynska
Новак
*



Повідомлень: 17
Зареєстрований: 4-10-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: рішучий

[*] написано 30-10-2004 у 00:28


Мій друг, що проходив тренінг спостерігачів, відповідає Наталці та усім іншим спосерігачам:
Чому це ніхто не бачитиме підрахунок?
!!! Спостерігачі мають бути присутніми при підрахунку !!!
Підрахування має здійснюватися за ЗАКОНОМ "про вибори президента України" так:
- одним членом коміссії, не можна, щоб частину обраховував один, частину другий. Не поспішайте. Вам казатимуть "так швидше буде" і т.ін. Наполягайте на підрахунку однією особою.
- розкладують на купки по кандидатах. стопка бюлетенів береться у ліву руку, по одному беруться правою рукою, вголос кажуть, за кого, показують бюлетень. Кладуть у відповідну кандидату купку.
!! Слідкуйте, щоб бюлетень клали у купку того кандидата, за якого проголосувано !! А то беруть, називають і показують одного, а кладуть у купку іншого.
- підраховують кожну купку окремо. Так само, стопку в ліву руку, по одному беруть правою та вголос рахують. Купку за купкою. Рахує одна людина.

отаке...




Olena Krushynska
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3162
Реклама: