Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Увага, терміново попередьте кого треба щоб запобігти провокації.
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 22-10-2004 у 12:50
Увага, терміново попередьте кого треба щоб запобігти провокації.


Приятель Дімки вчора сказав, що у нас в Запоріжжя вербують дужих юнаків, для того, щоб ті відвідали Львів і там, переодягнувшись в "людей Ющенка", били вітрини, чіплялися до людей, творили інші безчинства. Джерело стовідсотково надійне. Терміново зв"яжіться зі штабом Ющенка і попередьте їх, а далі самі продумайте, які заходи безпеки для міста можна провести ще. Розголосіть це якомога ширше. Вони можуть з"явитися уже сьогодні ввечері або завтра, якщо вже набрали потрібну кількість.

Якщо буде можливість, слід простежувати нарід, який їхатиме масово у вагонах за пільговими квитками.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 22-10-2004 у 14:28


Дякую Фішко!



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-10-2004 у 15:13


http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/22/3.shtml
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 22-10-2004 у 16:08


Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/22/3.shtml


"...Ми заздалегідь приносимо вибачення всім користувачам мобільного зв’язку операторів UMC та Kyivstar та любителям Інтернету у зв’язку з планами влади відключити згадані системи 31 жовтня та 1 листопада (начебто у зв’язку з перевантаженням)..."

Тобто я в Україну 31. і 1. навіть не зможу подзвонити, хіба тільки на дротяний телефон? І веб-сайти, адміністровані з України, ці два дні не поновлюватимуться?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-10-2004 у 16:11


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/22/3.shtml


"...Ми заздалегідь приносимо вибачення всім користувачам мобільного зв’язку операторів UMC та Kyivstar та любителям Інтернету у зв’язку з планами влади відключити згадані системи 31 жовтня та 1 листопада (начебто у зв’язку з перевантаженням)..."

Тобто я в Україну 31. і 1. навіть не зможу подзвонити, хіба тільки на дротяний телефон? І веб-сайти, адміністровані з України, ці два дні не поновлюватимуться?


Це не найгірше, що може статися, на жаль.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 22-10-2004 у 16:20


Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/22/3.shtml


"...Ми заздалегідь приносимо вибачення всім користувачам мобільного зв’язку операторів UMC та Kyivstar та любителям Інтернету у зв’язку з планами влади відключити згадані системи 31 жовтня та 1 листопада (начебто у зв’язку з перевантаженням)..."

Тобто я в Україну 31. і 1. навіть не зможу подзвонити, хіба тільки на дротяний телефон? І веб-сайти, адміністровані з України, ці два дні не поновлюватимуться?


Це не найгірше, що може статися, на жаль.


Не найгірше, я згідний, але це якраз створює всі умови, щоб могло статися найгірше. І не буде звідки дізнатися про події в Україні - зараз я маю доступ до незалежних українських веб ресурсів, але всі вони адмініструються з України, тобто за таких умов не адмініструватимуться. Незалежні радіо- і телеканали через сателіт не транслюються. Залишиться хіба що ВВС... Але це не є інформація з перших рук, крім того, невідомо чи і їм якось не затулять рота.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 22-10-2004 у 22:53


Я, звісно, не панікую...

Але наразі не можу вийти на жоден з українських сайтів... Росія, світ - без проблем - а рідної неньки - йок... Таке...




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 23-10-2004 у 03:46


Прямо сплю і бачу Януковича з ядерним чемоданчиком, в якому червона кнопка включає і виключає інтернет. Мені б таку...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Миргородський
Новак
*



Повідомлень: 27
Зареєстрований: 31-3-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 25-10-2004 у 15:26


Ось прислали мені колеги посилання:
http://www.ugroza2004.narod.ru/
Все ніби достовірно. От тільки "Я не могу сказать, как нами была оценена вышеизложенная «разработка», поскольку по этому можно будет определить, в какой из групп я нахожусь" не дуже в"яжеться з тим, що контакти з зовнішнім світом і іншими групами мінімізовані. І вже не знаю, вірити чи ні...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 26-10-2004 у 15:35


За інформацією, яка поступила до Майдан-ІНФОРМу від працівників залізниці, з 29 жовтня по 1 листопада у потяги, які ідуть із Сходу в Західні області України, додано в загальній сумі 40 вагонів, на які вже закуплені місця. Усі вагони додаються в середину поїздів, очевидно, аби їх не було так легко відчіпити.

Мабуть, за нашими попередніми повідломленнями неважко здогадатися, хто і з якою метою їде сюди у день виборів.


http://maidan.org.ua/static/news/1098794129.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 26-10-2004 у 15:35


Вчора на Глибочицькій їхала колона з мінімум 20 вантажівок, запнутих брезентом. Усередині - військові. Вдягнені в пристойні строї, не в плямисті. Може, дійсно на парад? Хоча сумніви лишаються.

до речі, мій начальник зараз у відрядженні, проїжджав у Херсонській області, через кожні 20 метрів - міліція. Всіх зупиняють, по сто разів перевіряють. Ну, то ж Я. з робочою поїздкою.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-10-2004 у 16:50


http://www.pravda.com.ua/archive/2004/october/26/4.shtml
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

exclamation.gif написано 28-10-2004 у 08:38


Ивано-Франковск

Похоже у нас на западе готовится что-то нехорошее.
По слухам на вокзал в Ивано-Франковск пришел состав с востока в котором живут около 400 "наблюдателей" - бритьіе, крепкие...
К нам переброшен - одеский беркут и омон...
[/size]
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2004&d=28&...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

exclamation.gif написано 28-10-2004 у 08:39


Центральний штаб видав наказ про заборону всім місцевим штабам проведення будь-яких акцій 28 жовтня.

Керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко заявив, що із абсолютно достовірних джерел Центральному штабу стало відомо про спроби компрометувати Віктора Ющенка, які вживе влада 28 жовтня в Києві.

Зокрема, після закінчення військового параду на честь 60-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників на залізничних вокзалах, автовокзалах, ринках та інших людних місцях столиці люди із символікою президентської кампанії Віктора Ющенка звертатимуть на себе увагу агресивною поведінкою, демонстративною зневагою до ветеранів війни та людей похилого віку, а також крайніми націоналістичними закликами.

Центральний штаб видав наказ про заборону всім місцевим штабам проведення будь-яких акцій 28 жовтня.
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2004&d=28&...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

exclamation.gif написано 29-10-2004 у 12:34


Страшный, но не выдуманый факт.

Поступила проверенная информация от спецслужб МВД, о том, что на воскресенье 31.10.2004 готовятся многочисленные провокации со стороны власти с участием спецподразделений МВД "Барс" и "Беркут".

Вышеуказаные спецподразделения готовят к "стрельбе на поражение" в случае массовых волнений.

Так же поступила информация из источников из штаба Януковича, о том, что топ-менеджменту некоторых фин.структур поддерживающих этого кандидата сегодня даются рекомендации покинуть Киев на выходные дни.
[/size]

http://ham.com.ua/
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2004&d=29&...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2004 у 13:26


Олесю, припиніть писати великими шрифтами.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 29-10-2004 у 14:13


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Олесю, припиніть писати великими шрифтами.


Sorry, не подумав, в мене 1600 на 1200, то воно велике не виглядало.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

exclamation.gif написано 29-10-2004 у 15:20


ЮЩЕНКІВЦІ НЕ ЙДУТЬ У НІЧ ВИБОРІВ ПІД ЦВК

Штаб Віктора Ющенка не проводитиме мітинг у ніч виборів під ЦВК і закликає своїх прибічників не приходити туди, щоб уникнути провокацій з боку влади.

Як зазначив довірена особа Ющенка, Микола Томенко, влада вирішила зібрати біля Центральної виборчої комісії вночі 31 жовтня криміналітет.

З іншого боку, за його словами, це дозволить громадянам України спокійно проголосувати на своїх виборчих дільницях.

Томенко натомість закликав всіх прихильників Ющенка проголосувати на своїй виборчій дільниці та не допустити там фальсифікації.

"Ми звертаємось до всіх громадян України забезпечити громадський контроль за виборами за місцем безпосереднього голосування, тому що гра з відкріпними талонами, так звана "карусель", та інші спроби фальсифікувати результати голосування – це одна з найбільших небезпек, які готуються владою", - зазначив він.

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/october/29/news/20.shtml
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3163
Реклама: