Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Хто на кого працює?
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

biggrin.gif написано 1-11-2004 у 14:26
Хто на кого працює?


Ну от як ви вважаєте?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-11-2004 у 15:37


Зараз поясню:
Я проти бандитів, категорично. І я вважаю що вони мають сидіти в тюрмах (Хто про це тільки вже не казав). Але я б хотів щоб чесні люди боролися з бандитами а не з усіма працівниками штабу Я., бо ці речі для мене особисто не тотожні.

Я, може і безпідставно, але таки вірю, що чесні люди без громадянської позиції можуть залишатись чесними людьми.

Так само я вважаю - якщо бандюк має подібні до моїх політичні переконання, то бандюком він від того не перестає бути.
Будьласка, не сприйміть це як звинувачення проти когось.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 1-11-2004 у 15:44


Треба подумати, що змушує чесну людину працювати на бандитів: страх за себе, за близьких? Чи ще щось?

В кожному разі Олексія можна перефразувати так:
"Але я б хотів щоб чесні люди боролися з бандитами і з тим, що змушує чесних людей працювати на штаб Я."

Може бути?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 1-11-2004 у 15:47


А все-таки Червоненко, хоч і рветься до влади, на голову кращий за інших бандюків, бо він прекрасно розуміє, що при Ющенкові йому не вдасться відверто красти і т.д., тобто, він погоджується, що в житті є місце чесності. Тоді як Медведчук, скажімо, відверто вважає, що з нами, лохами, тільки злочинними методами й можна. Бо ми барани, які не вийшли під виборчі дільниці в ніч голосування (під моєю дільницею нас було від 5 до 10 людей - одні приходили, інші йшли). А якби під кожну дільницю прийшло по 100 людей хоча б, все було б зовсім інакше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-11-2004 у 15:47


Цілком може :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2004 у 15:53


Олексію, а Ви не задумувалися, чому стільки людей відходить від команди Я останнім часом? І людей досить чесних.
Ще півроку тому я повністю би погодився з Вами. Але у мене кілька близьких знайомих, про яких я можу сказати тільки добрі слова, за останній місяць-два пішли геть і подалі з цієї команди. А люди, які не викликають у мене поваги, її поповнили.

Зрозуміло, мій досвід є суб'єктивним. Можливо, у когось він протилежний. Але я таких людей не зустрічав.
Хоча я жодною мірою не вважаю членство у "Силі народу" запорукою порядності. Сміття вистачає усюди. Але стверджувати, що частка сміття є константою для всіх політичних і суспільних трухів є недопустимим і безпідставним узагальненням, яке дуже вигідне саме "сміттю", бо дозволяє йому виправдовувати своє існування.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-11-2004 у 15:58


Дякую, Андрію, бо після безсонної ночі трохи важко чітко формулювати свої думки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-11-2004 у 16:05


В принципі, згоден, Андрію, з усим згоден.
Я теж, зокрема, не працюю на штаб Я на цих виборах, хоча на минулих працював ЗаЄдУ, і агітую потихеньку за Ющенка.

Але як на мене (ну тобто це моє враження), одним з основних чинників існування в штабі Я чесних людей є відсутність у них, власне, громадянської позиції. Сюди також накладається активне розповсюдження міфів серед працівників штабу і, таким чином, "експортування" їх в суспільство. Ну хоча б такого міфу як "війна сходу і заходу". Але таке розповсюдження міфів і різних чуток використовується чи не всіма штабами і ці методи, безумовно, діють.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2004 у 16:14


До речі, позволю собі відмітити некоректність пропонованої в опитувані пари антонімів "чесний" - "бандюк".
Логічно було би або "чесний" - "безчесний" або "законослухняний" (?) - "бандит"
А так має місце маніполювання думкою. Теоретично в одній політичній силі може бути і багато чесних людей, і багато злочинців одночасно. А в іншій мало і тих і других (просто болото). Я вже не говорю про феномен "благородного бандита" і тп.

Якщо говорити про пару "законослухняний" - "злочинець" - то в мене ілюзій немає, кому віддати голос. До речі, врахуйте, що наші опозиційні сили під таким "компаком", що злочинцю просно нерозумно звязуватися з такими людьми. Йому краще туди, де можуть і прикрити якщо щось.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-11-2004 у 16:19


Я перепрошую, але поділ взятий зі слів одного з найбільш імовірних кандидатів в президенти України. Якщо поділ некоректний, можемо спробувати це обговорити на його сайті :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 1-11-2004 у 16:20


Я б не ставив такі категоричні запитання. На свої дільниці поспілкувався з спостерігачами від бандюковича, так виявилося що вони зовсім не патріоти свого кандидата, а скоріш навпаки. А взялися вони за це лише за гроші. Притому ще не тільки мені траплялися текі спостерігачі від я.



Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-11-2004 у 16:25


отож
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 1-11-2004 у 16:27


2 На 100% згодна з Андрієм Пелещишиним. Краще і не скажеш.
2 Лучишин Роман: Правильно, ті, хто за гроші - це порядні люди! Бандитами слід бути за ідею! Чи навпаки? :)
А якщо серйозно, то глянсових причин можна знайти 1000 і 1, як казок Шахразади. Та чи відбілить це результат?
2 Олексій: А на сайті іншого кандидата, pleasе, почни дискусію про те, хто для нього "козли", а хто - "сильні, здорові" (про розум тут не йдеться) люди. :rolleyes: Бо інакше оця псевдооб’єктивність - імхо, не що інше, як чистої води фарисейство.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 1-11-2004 у 16:29


А на моїй дільниці, здається, таки були патріоти Я., бо затягували підрахунок голосів, потім не хотіли підписувати протокол, весь час кричали на нас, чого ми тиняємося під вікнами, і тільки один мужчина від НУ нам весь час через вікно тримав великий палець і потім показав результати підрахунку голосів. Зате одна дівчина в комісії прийшла в жовтогарячому костюмі. Уявляю, як патріоти Я. дратувалися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-11-2004 у 16:29


Це їх таки, ІМХО, характеризує не з найкращого боку - не будучи патріотом, просто працювати за гроші. Проти свого народу, проти своєї держави, а що проти, так варто тверезо глянути на наміри Я.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2004 у 16:30


Цитата:
Я перепрошую, але поділ взятий зі слів одного з найбільш імовірних кандидатів в президенти України. Якщо поділ некоректний, можемо спробувати це обговорити на його сайті

Ну той що? Я що повинен беззастережно сприймати кожну "фразу одного з найбільш імовірних кандидатів"? У мене своя голова на плечах. І вона вперто відмовляється визнати правильність поділу на "бандюків" і "чесних". То що, якщо ти жінці не скажеш, що зайшов на пиво після роботи - то ти бандит?
Бандитизм - це юридичне поняття. І воно може відноситися до команд, що дію "по мукачівськи". А чесність - загальне...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-11-2004 у 16:37


Пане Андрію, я просто наголосив, що питання поставлене не мною.

Я вже пояснив що спонукало мене його підняти тут. Безумовно, маємо справу з суспільним міфом, бо жорстких критерієв подібного поділу виробити не вдасться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 1-11-2004 у 16:46


Так, суспільний міф - звучить красиво. Значуще. Наші дії? Рознести його вщент рекордними темпами до 21 листопада? Відкрити очі усім, в кого ще є неправильні рожеві думки, що у штабі Ющенка працюють не люди, а сонм небесних сил безтілесних? Не чула я таких думок, принаймні від людей, які апріорі здатні думати.
А що до титульного питання - то, може, давайте ми нарешті попрацюємо на себе?




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 1-11-2004 у 16:59


Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Це їх таки, ІМХО, характеризує не з найкращого боку - не будучи патріотом, просто працювати за гроші. Проти свого народу, проти своєї держави, а що проти, так варто тверезо глянути на наміри Я.

А може, це й добре, що не патріоти Я. працювали в комісіях, бо вони точно не затягували з підписанням протоколів і дозволили порахувати голоси чесно, хоча у них в усіх була установка не дати Ющенкові набрати більшість голосів. Все одно комусь треба було працювати в комісіях, то краще вже такі, які відверто визнавали, що вони "за гроші", а не за ідею Я. Це, принаймні, чесніше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 1-11-2004 у 17:05


Це питання розуму. Розумна людина, яка працює на себе, логічно доходить висновку, що за умови нормальної влади їй (та і іншим) буде добре, і то не короткочасно, але буде досягнуто нормального стану країни. Наголошую, що це не мусить, хоча і може, бути людина, яка працює за ідею - тобто якій все одно що з нею буде, лиш би здійснилося тото і тото.

Протилежність до розумної людини задовольняється певною сумою чи іншою вигодою, а далі - якось воно буде. При цьому вона також може бути ідейною, але це вже дуже небезпечно (як то кажуть, ініціативний дурень).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-11-2004 у 10:00


Для Тисовської - без сумніву. Дайош більше шпигунів в лавах Я! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 2-11-2004 у 10:20


Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Для Тисовської - без сумніву. Дайош більше шпигунів в лавах Я! :)

Так отож я і думаю: як би це мені проникнути в лави Я. в якості шпигуна? Так мене ж уже не приймуть: я вже двічі в палатці Ющенка сиділа, тепер куди до Я. потикатися? Пику натовчуть. :lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 3-11-2004 у 11:26


2tysovska
Сумніваюсь що вони патріоти я. Скоріш за все у них був план і вони я вно баичили що цей план нереальний і тому бісилися. До того ж скоріш за все вони були в істериці. Щось подібне мені розповіла спостерігач з іншої дільниці, що їм біла чітка вказівка, 20% за я, і як мінімум 10 актів про порушення. Ясна річ, що план не виконали. Склали один акт що оночасно двоє людей голосувало у кабінці.




Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 3-11-2004 у 11:52


Все залежить від того, що вкладати у зміст слова "баньдюки". Якщо це кримінальний елемент у яскраво аираженій формі, то звичайно в оточені Я таких не багато, але якщо вважати, що це ті хто так чи інакше порушує закон, є не чесним та не порядним, то таких в обох таборах назбирається багатенько. В другому варіанті я навіть не знаю в кого більше.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3197
Реклама: