Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Відкріпні талони
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

mad.gif написано 16-11-2004 у 21:49
Відкріпні талони


Не знаю, як в інших містах України, а в Львові уже всі говорять, що ряді державних структур перед працівниками чітко поставлена умова - або ти приносиш кілька відкріпних талонів начальству, або ти звільнений.
У принципі нічого дивного. Що ще чекати від такої влади?
Але єдине, чому я можу подивуватися - то тим людям, які не мають честі та гідності і поступаються таким вимогам.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 16-11-2004 у 22:05


Згодна з Андрієм. Учорашня заява проФФесора, який ще, виявляється, й геограФФ, бо думає, що гора Афон знаходиться в Єрусалимі, і він там благословення отримав, прямо заявив: "Власть уже поменялась". І люди, які підкоряються подібним наказам, зберігаючи на сьогодні такою ціною роботу, просто крадуть майбутнє - у себе, у своїх дітей та онуків. Може, я знову дістану за зайвий пафос та непотрібну риторику, але боятися зараз - це програти завтра.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 16-11-2004 у 22:06


Я вже писав у іншому треді:

Протидіймо цьому! Бланків відкріплень надруковано менше, ніж на перший тур. Якщо сьогодні — завтра зранку взяти відкріплення, то янучарам може і не вистарчити! А в неділю кожен вільний громадянин має право зробити собі вицєчку до Пустомит або Жовкви і там проголосувати, як йому підказує совість!

-------------------------------------------------------------
(с) "... а я по фєні, як ПроФФесор по латині..." :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 16-11-2004 у 22:33


Мені здається, що закликати до честі, чи гідності не самий дієвий спосіб протидії цим трюкам. Хам і його команда теж знають, є люди і чесні і гідні, але знають, що у людей є сім'ї і діти, яких треба годувати. На це і розрахунок.

Звичайно, було би чудово, як би людина на пропозицію принести відкріпні талони звенулася до суду, але Хами прекрасно розуміють, що мало хто на це насмілиться.

Але, якщо є така інформація, то чому б не називти підприємства і конкретних людей, що віддають такі розпорядження. А також надати цю конкретну інформацію у штаби Ющенка.

Що до протидії вибиранням відкріпних талонів, то, ІМГО Хами забезпечать Галичині стільки відкріпних талонів скільки треба. Але не забувайте про те, що, коли маса відріплених рине в райони, то там банально не вистачить бюлетнів, а у Львові тим часом будуть голосувати відріплені "донецькі десантники".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-11-2004 у 10:16


Підприємства Іванофранківщини вказані в сьогоднішній УМ. У Львові - вам видніше, але за власним досвідом, вам треба звернути увагу на Львівзалізницю - пару місяців тому там під загрозою звільнення всіх примусили вступити в партію Кірпи. Є ймовірність, що і відкріпні там збиратимуть.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2004 у 11:18


Тут є один цікавий момент, над яким варто задуматися тим, хто здає талони чи, тим більше, їх збирає. Адже цим вони можуть потрапити в "чорні списки" нової влади. Щомусь вони всі впевнені, що Ющенко прийде "білий і пухнастий" і всім все пробачить. Але крім нього є купа інших сподвижників, які обіймуть чільні місця в органах держуправління, податковій, силових структурах.
І вони ставитимуть на "хлібні" місця своїх людей. І потрібно буде людей звільнити з цих посад. І кількість зданих талонів буде дуже сильним аргументом на користь звільнення тої чи іншої особи. Фактично люди зараз самі на себе компромат ліплять. І як вони потім сім'ю годуватимуть?
Саме смішне, що над цим аспектом вони не задумуються. Але варто тільки їм це сказати, зразу настрій змінюється :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 17-11-2004 у 12:36


Можу підтвердити що таке дійсно є. Моя мама працює в Миколаївській районній ДПА. Там прийшла така вказівка: брати відкріпні талони і здавати начальству!



Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2004 у 14:29


Ну і як, багато людей (у відсотках) здають?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2004 у 17:56


Таки практика здачі відкріпних талонів дає збій, цілком природній та очікуваний
http://ukr.proua.com/news/2004/11/17/155820.html

Цитата:
Група працівників УДАІ Львівської області заявила сьогодні про перешкоджання у здійсненні виборчого права. Про це вони заявили сьогодні на прес-конференції у Львові, повідомляє кореспондент «proUA».

У заяві, що її зачитав заступник начальника УДАІ УМВСУ у Львівській області Михайло Чапля говориться про “наругу, яку чинять на працівників ДАІ, змушуючи їх брати відкріпні талони на себе і приносити відкріпні від членів родин”.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 17-11-2004 у 19:05


У Львові, можливо, і дає збій. А у райценрах, а на сході України? Там всьо чіки-пуки.



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2004 у 19:26


Підозрюю, що на сході серед працівників органів державної влади більшість і так за Януковича. А такі дії принижують гідність людей і можуть навпаки заставити змінити думку про режим.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2004 у 22:19


Жорсткому "пресуванню" піддаються працівники Укрзалізниці (принаймні Львівської залізниці). Вимагають здачі відкріпних талонів, погрожують звільненням.
Натомість у міліції (принаймні у деяких структурних підрозділах, наприклад у транспортній міліції) керівництво зайняло достатньо принципову позицію і не допускає порушення громадянських прав підлеглих.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 18-11-2004 у 11:50


Ніхто не здає. Більше того, справа пішла в прокуратуру. А в Жидачеві взагалі підписалися майже всі працівники ДПА. Правда тепер піршли дві відмазки:
1. Вот ми хотіли щоб ви були спостерігачами (від кого не вказується!) в інших областях (де саме не вказується!).
2. Здійснюється тиск на тих хто поставив свій підпис.(Це я ясно: кримінальна справа по 2-м статтям гарантована).
А тим часом в медзакладах району скуповують відкрпіні талони по 200 гр.! :mad:
Інформація 100% правдива. Але бажаючих бути проституками дуже мало. У всякому разі дуже багато людей послали їх на подальше.

Так що п. Grabchuk, не все в них там чьотко.




Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-11-2004 у 12:08


А на сході не треба відкріпні збирати - там можна підкинути бюлетені.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-11-2004 у 18:06


Рада заборонила голосувати за відкріпними посвідченнями
Верховна Рада України заборонила під час другого туру виборів Президента України голосувати за відкріпними посвідченнями, повідомляє кореспондент «proUA».
За ухвалення Закону «Про особливості застосування закону України про вибори президента під час голосування на виборах президента 21 листопада 2004 року» проголосували 236 народних депутатів.
Прийнятим законом передбачається, що відкріпні посвідчення, видані до дня голосування, та уточнення, внесені у виборчі списки на підставі відкріпних посвідчень вважаються недійсними. Крім того, згідно прийнятого закону, виборець, який отримав відкріпне посвідчення, що згідно з цим законом вважається недійсним, має право взяти участь у голосуванні на дільниці, де він був внесений у списки раніше.
Згідно закону, голосування виборців за межами приміщень для голосування не проводиться. Громадяни, які за станом здоров’я, або з інших поважних причин не можуть самостійно прийти на відповідну виборчу дільницю, забезпечуються виборчими комісіями транспортними засобами, в тому числі, спеціальними, для участі у голосуванні у приміщенні ДВК.
Законом також передбачається, що виборчий бюлетень завіряється за трьома підписами, зокрема, члена виборчої комісії, який видає бюлетень, та двох членів ДВК, які у складі комісії офіційно представляють різних кандидатів на пост президента України. Згідно закону, у разі неможливості підписати бюлетень будь-яким із зазначених членів комісії, за мотивованим рішенням ДВК підписання бюлетеня відбувається іншим членом комісії. Виборчі бюлетені, на яких відсутній хоча б один із зазначених підписів членів ДВК, вважається недійсним.
Крім того, закон передбачає, що рішення ТВК про припинення повноважень ДВК або її члена пізніше, ніж за 2 дні до проведення повторного голосування є недійсними.
Згідно прийнятого закону, голосування на дільниці 21 листопада може бути визнаним недійсним з підстав, передбачених ст. 80 Закону України „Про вибори президента України” виключно судом присяжних.
ProUA
18.11.2004 17:02

2 висновки
1. Пану Лучишину заради "справедливості народної" доведеться з'їздити проголосувати до себе у село.
2. Президента ще не маємо, а у ВР, схоже, вже діє "пропрезидентська більшість" ;) :D




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 18-11-2004 у 18:32


В будь-якому випадку ВРаді - аплодисменти.
Тіко м'ячик тепер на полі у гаранта. Що він з ним зробить? Підпише, чи ні?




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-11-2004 у 18:40


При чому вельми ефективно діє. Послухав трансляцію як раз під час прийняття цього закону і ще декількох. Такої одностайності в лавах ВР я не пригадую...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-11-2004 у 18:57


Деталізація п. 2.
Більшість-то, схоже, сформувалася саме зараз, після оголошення результатів 1 туру (А хто б сумнівався? От чому було там важливо його виграти, хай навіть у 0,1%):
2 тижні тому пропонувалося більш м'яке рішення - штамп у паспорті - не пройшло. А тепер...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-11-2004 у 19:28


Оціе так так!!! Тепер можна і поставити :) Якщо дії цього закону нічого не завадить :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

mad.gif написано 18-11-2004 у 20:01


Цитата:
Верховна Рада України заборонила під час другого туру виборів Президента України голосувати за відкріпними посвідченнями

Депутати, які проголосували за заборону відкріпних посвідчень вкрали в мене право голосу :mad: .




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-11-2004 у 20:15


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Цитата:
Верховна Рада України заборонила під час другого туру виборів Президента України голосувати за відкріпними посвідченнями

Депутати, які проголосували за заборону відкріпних посвідчень вкрали в мене право голосу :mad: .


Зрастє! Чому це вкрали? Право голосу залишається при тобі. Вони лише відібрали в махінаторів одну з можливостей фальшування. Позитив в даному випадку перекриває негатив. Залишається лише, щоб Кучма підписав...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 18-11-2004 у 21:29


Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Зрастє! Чому це вкрали? Право голосу залишається при тобі. Вони лише відібрали в махінаторів одну з можливостей фальшування.

Змінивши правила гри під час гри (що є саме по собі погано), депутати фактично позбавили мене можливості проголосувати.
Не має різниці чому мій голос не врахують при обранні президента : чи мій бюлетень пошкодить гіпотетичний зловмисник на дільниці, чи тому що бюлетень не видадуть на підставі рішення депутатів.
Результат однаковий - голос громадянина України ігноровано! :mad:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 18-11-2004 у 21:32


Але ж коли людей змушують здавати по п’ять відкріпних талонів, щоби потім використати їх зовсім не гіпотетично, хіба це не той випадок, про який кажуть "менше зло"?
Крім того, закон ще не підписав Кучма, наскільки мені відомо.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Веселка
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 30-4-2004
Нема на форумі

Настрій: помаранчевий

[*] написано 18-11-2004 у 22:27


А як же ж зі спостерігачами? Відкріпні для них є?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 19-11-2004 у 04:13


Ні, відкріпних не буде ні для кого, хоча я гадаю, що цього закону Кучма не підпише. За оцінками експертів, мова йде про 1,5 (півтора) мільйони зфальсифікованих голосів. Не знаю точної кількості спостерігачів, але переконана, що вона - значно менша. Власне, оце і є класичне - поміж двох зол... Але не влаштує нам Кучма таке свято волевиявлення, без карусельок та п’яти-десяти талонів "на душу насєлєнія". І після цього мені ще розповідають з екранів наскрізь гнилого ТБ, що не треба протестувати. Хавай, піпл! У Сумах суд прийняв рішення відпустити затриманих, але не підписав його - і затримані "вкушают всє прєлєсті" обіцяної нам нової влади. Власне, я так само хотіла б, щоби для спостерігачів залишили відкріпні талони, але унеможливити по них фальсифікацію в такому разі буде нереально.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3244
Реклама: