Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Другий тур виборів. За що Ви голосували?
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 25-11-2004 у 22:45
Другий тур виборів. За що Ви голосували?


Що спонукало Вас зробити вибір на користь того чи іншого кандидата у президенти у другому турі?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 26-11-2004 у 10:16


Тисну "інше". Я голосувала за можливість у подальшому - через п'ять, і через десять, і через п'ятдесят років - вільно обирати представників у владі. Хоча особа Ющенка мені завжди, від самого його прем'єрства, дуже й дуже імпонувала.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-11-2004 у 17:28


"Підтримую попереднього оратора"
Ющенко мені подобається, відкіля я за ним почав уважно стежити - з кінця вересня 1994 року. За 10 років жодного разу не розчарувався. Але
голосував за "Європу" і проти "Азіопи".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 26-11-2004 у 21:56


приоказійно (хоч і офф-топічно) я би все таки припиняа помаленьку використання терміну "Азіопа" у сенсі зневажливого ставлення до азії.
бо НЕ слід забувати про Китай.
хоча би ради наявності тої сили - до регіону її перебування треба ставитись з поважністю.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 27-11-2004 у 22:13


Азіопа то означення, дане російським дипломатом своєї батьківщини.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-11-2004 у 17:36


Направду, то здається, був навіть не дипломат - якийсь мистець, забув - хто :( (хоча, може я когось і плутаю ;) ).
Я його не чув. Уперше звернув увагу на це визначення під час нагородження якогось із Московських кінофестифалів, що його провідною ідеєю було: "Ми (Росія, тобто) - Євразія!" І кожен лавреат у своїх виступах ту "євразію" муляв як матюг, для зв'язку слів. Десь наприкінці вийшов Андрон Михалков-Кончаловський і сказав: "А чому це всі кажуть: "Євразія, Євразія?" Мені, наприклад, подобається "Азіопа" Так термін пішов у народ.
Отже Китай тут ні до чого, його ніхто не чіпає.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 30-11-2004 у 15:46


Я голосував за особу. Ще будучи головою Нацбанку Ющенко мені подобався. Та і батько суттєво вплинув. Він до них приїждав в банк Львів. І сподобався як спеціаліст і як людина. Є навіть спільне фото :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 1-12-2004 у 14:21


Голосував за особу кандидата

Азаров vs Ющенко
(нотатки після одного засідання Верховної Ради)
Азаров - радянський статистик, який вміє маніпулювати цифрами й лякати ними людей.
Ющенко - фаховий економіст, який володіє термінологічною базою. Він не може спілкуватись інакше, більш доступною пересічній людині мовою, бо це вже звичка.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3290
Реклама: