Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Кваснєвський про "круглий стіл"
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-12-2004 у 11:43
Кваснєвський про "круглий стіл"


http://www.podrobnosti.ua/power/2004/12/22/167785.html
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

cool.gif написано 22-12-2004 у 16:14


Вау! Іншого слова як оце американське не прийшло на думку, коли прочитав, як Кваснєвський, якого дехто з моїх щецинських знайомих вважає відомим боягузом, рятував Україну від громадського протистояння.
Взагалі, виходить він там центральною фігурою був...:o
І трансляцію засідань Верховного Суду ми отримали завдяки йому...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 22-12-2004 у 17:31


Люблять поляки хизуватись - нічого не скажеш. Тут треба зважати, що Польша хоче стати представником східної Європи в ЄС.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-12-2004 у 17:54


На що претендував Путін, у разі обрання президентом Януковича.
Хто б тоді з ткаю країною хотів би офіційно говоритри, у котрій президент зек, та ще й пройшов із значними фальсифікаціями...
Тоді б Путін був би ідеальним посередником, скажімо, як зараз із народом Бацьки...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-12-2004 у 10:33


Взагалі, дивно читаються такі одкровення від державного діяча, що тільки но був посередником між сторонами, протистояння між, якими ще не закінчилося.
Втім, йому віидніше, може це продовження все тіє ж місії.

З іншого боку, з великою долею імовірности, можна довіряти його інформації. Ну не стане ж європейський державний муж прибріхувати при живих і ще теплих свідках цих історичних подій.

Ну і , в черговий раз, приємно переконатися, що в України є такий надійний союзник і промоутер, в особі сучасної Польщі. І це після стількох століть ворожнечі і антагонізму.

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій[/
Люблять поляки хизуватись - нічого не скажеш.

А от так казати не гарно. Серед поляків, як і серед українців, євреїв, росіян etc. є різні люди. Людина, яка на думку Олексія "любить хизуватися", напевне, має ім"я/посаду. Для чого вішати ярлик на цілий народ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-12-2004 у 13:45


А чому б це ярликом називати національну рису? Історично склалося так, що поляки гонорові... принаймні у порівнянні з нами.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 23-12-2004 у 16:38


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Хто б тоді з ткаю країною хотів би офіційно говоритри, у котрій президент зек, та ще й пройшов із значними фальсифікаціями...


Дозвольте зауважити:
1. наприклад, керівництву США байдуже хто там перебуває, наприклад у КНР розчавили на своему майдані кілька студентів які кидали щось у війскових танками чи БТРамі - то з ними поводились як із запеклими ворогами демократії років мабуть більше за 10, а в РФ розстріляли з танків законно обраний парламент - то як мінімум партнери, і не знаю чи скоро нас у такі партнерскі обійми заключать, написав оце і думаю собі: хай Бог милує, може комусь на думку стріляти прийде, я проти такої демократії...
2. зек - це людина яка перебуває у місцях позбавлення волі? під слідством? під судом? щось інше?
3. фальсіфікації значні Ви бачили особисто? я не бачив, окрім репортажів на телебаченні, ВСУ не визнав факту фалсіфікацій, дії ЦВК - так, признано такими що призвели до... але у решті позовних вимог відмовлено, зокрема у признанні численних фальсіфікацій.




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-12-2004 у 16:52


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов

2. зек - це людина яка перебуває у місцях позбавлення волі? під слідством? під судом? щось інше?


Для мене - людина, що перебувала у місцях позбавлення волі і набула певного тюремного світогляду. Зокрема мій сусіда зверху - зек. Звісно, непоодинокі випадки коли вийшовши з-за грат люди продовжують життя у нормальному, соціальному руслі. Янукович но них не відноситься.
Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
3. фальсіфікації значні Ви бачили особисто? я не бачив, окрім репортажів на телебаченні, ВСУ не визнав факту фалсіфікацій, дії ЦВК - так, признано такими що призвели до... але у решті позовних вимог відмовлено, зокрема у признанні численних фальсіфікацій.

Еге, на моїй дільниці 250 бюлетенів зіпсоано представником Януковича. Заведено карну справу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 23-12-2004 у 17:02


Топічний кусок із:

http://www.livejournal.com/users/favorov/163148.html
Моя размова с паном Станиславом: "ЛЕМ ЗИМОЙ"
...
*favorov*– А как вы смотрите на будущее человечества? Вы совсем пессимист?
*Lem*– Ну конечно, как человек, который прожил 84 года. Знаете, сначала предвоенная Польша, потом Советский Союз, потом немецкая оккупация, потом опять вошел Советский Союз, потом переселение в Западную Польшу, ну и потом необыкновенное, неожиданное возникновение независимого польского государства, и большие надежды на то, как все будет прекрасно, а все рухнуло. Ну конечно, рухнуло, потому что 90% политиков в Польше – идиоты. И такой климат в стране неприятный, что меня даже удивило, что народ как бы проснулся от того, что есть какая-то Украина, что народ там хочет реальные выборы. Если бы меня спросили об этом несколько месяцев назад, я бы сказал: «Да наплевать всем тут на это будет!» А вдруг все пишут «Ще не вмерла Україна» и так далее.
...
= = = = =

-1- селекції мої
-2- Лема я не перекладаю принципово. Із скромності.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-12-2004 у 17:18


До Юрія Філатова.

Суд не мав часу розбиратися з усіма випадками, бо це на півроку тяганини як мінімум. Тому і рішення його звучало загально. Але однозначно.

Також слід зауважити, що навіть тут на форумі є люди, що були спостерігачами і бачили фальсифікації на власні очі. Багато моїх друзів їздили спостерігачами на схід і теж бачили ті фальсифікації. А Ви - як саме Ви їх могли бачити? Ви були спостерігачем, членом комісії, ще мали якийсь доступ до виборів зсередини, так би мовити? Чи просто дивились телебачення?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 23-12-2004 у 17:19


Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Янукович но них не відноситься.
Еге, на моїй дільниці 250 бюлетенів зіпсоано представником Януковича. Заведено карну справу.


дякую за відповідь, особисто я не мав справ із паном Януковичем, не можу судити про його світогляд, як і про світогляд будь-кого на підставі поданого ЗМІ... можливо старію ;)

особисто мені не довелося бути у складі дільничої комісії де були факти фальсіфікації, чи у складі карних, судових або слідчих органів з таких справ, сподіваюсь Ви виконали свої службові обов'язки незважаючи на світогляд суб'єктів справи...

"Коли я перебуваю у незнайомій країні я не питаю чи справедливі у них закони, я питаю чи їх виконують" здається мені що це (С) Кун-цзи




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 24-12-2004 у 11:35


Ну от і понеслося:
Виступаючи в четвер на прес-конференції в Москві, Путін назвав некоректним висловлення президента Польщі Олександра Квасьнєвського, який заявив у одному зі своїх інтерв'ю, що для США Росія без України краще, ніж Росія з Україною.
Хоч я і згідний і солідарний з Квасьнєвським, по змісту що "Росія без України краще, ніж Росія з Україною", але по формі він абсолютно не правий. Такі речі не прийнято заявляти публічно, тим більше для людей його рівня.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 24-12-2004 у 12:03


Цитата:
Першим відправив користувач rost
... для США Росія без України краще, ніж Росія з Україною.
... Такі речі не прийнято заявляти публічно, тим більше для людей його рівня.


цілком згоден, такі заяви не личать, навіть президентові США, не кажучи вже про президентів інших країн, та хоча б і виключити з промови "США", на мою думку, не є легітимним президентам вирішувать з ким, чи без кого краще їх країні, президент ще монарх, дякувати Богові.




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-12-2004 у 17:58


До речі, такі заяви не личать навіть :o президентові Росії, як не дивно :rolleyes:
Путін, запропонувавши Квасневському не лізти в чужі справи, а займатися внутрішніми, чомусь сам відразу попхався у те саме місце і почав розповідати польському президенту про польський рівень безробіття і польський же зовнішній борг.
Може він теж хоче кудись на роботу влаштуватися? :P




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 24-12-2004 у 19:31


Одним словом, подарив нам Бог сусідів.... :)



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

biggrin.gif написано 27-12-2004 у 10:49


Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Одним словом, подарив нам Бог сусідів.... :)


На жаль їм не можна сказати хрестоматийне "Вас тут не стояло" хоча так воно здається і було...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3346
Реклама: