Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Музичними компактами хтось приторговує?
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-12-2004 у 13:54
Музичними компактами хтось приторговує?


Мо той хтось підкаже, чи потрібні зараз якісь дозволи, ліцензії для продажу аудіо-продукції?
І де можна закуповувати занедорого в невеликих кількостях компакти з українськими виконавцями для муз.прилавку в аудіо-салоні (мається на увазі апаратура)? Не те, щоб особливо для отримання прибутку, так, аби в 0 виходити, скільки на тому заробиш, а для популяризації української музики.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 27-12-2004 у 16:13


Моливо тобі варто звернутися до Умки на http://www.umka.com.ua за консультацією.
зі: він афтоюашник і трохи тафровот :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 30-12-2004 у 22:33


Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Мо той хтось підкаже, чи потрібні зараз якісь дозволи, ліцензії для продажу аудіо-продукції?
І де можна закуповувати занедорого в невеликих кількостях компакти з українськими виконавцями для муз.прилавку в аудіо-салоні (мається на увазі апаратура)? Не те, щоб особливо для отримання прибутку, так, аби в 0 виходити, скільки на тому заробиш, а для популяризації української музики.


Сьогодня запитався на роботі, як вони торгують компактами.
Зареєстровані на приватного підприємця. Наскільки я зрозумів спец. дозволів і ліцензій не потрібно. Просто вид діяльності вказати відповідний треба.

Компакти можна брати наприклад на Пекарській 33. Там якаьс гуртовня CD музики. Наші там частково беруть. Телефон туда: 76-78-93, 76-78-94 .
Компакти мають бути з маркою, ну тобто тіпа ліцензійні.

Якщо хочеш, то можеш ще запитати в ICQ 342665795 в нашого продавця з магазину. Звати Мирослава. Але спочатку скажи свою аську щоб я попередив, кого треба проконсультувати :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-12-2004 у 11:25


О, дякую за вичерпну інформацію :)
Думаю, що до Мирослави я звернусь, але трошки згодом, коли буду реально братися за це. Ще раз дякую.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3356
Реклама: