Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Рахунок в якому банку для ПП?
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

question.gif написано 25-1-2005 у 12:00
Рахунок в якому банку для ПП?


Привіт, народ.

В якому Львівському банку найкраще відкривати рахунок?
Сьогодні брав гроші в Авалі, звернув увагу на їх рекламу про рахунок і картку для ПП. Клянуться про 4 години для зарахування грошей на рахунок, але в мене є сумний досвід, коли гроші мені в тому Авалі йшли 4 доби...

Бажано ще, щоб відділення було в околицях Чупринки, кн.Ольги, В.Великого (універмаг Львів)...
Ну і можливість працювати через банкомат.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 25-1-2005 у 13:43


А є у Львові відділення УкрСибБанку? Мала приємний досвід співпраці з цим банком (саме як ПП) протягом року. Гроші за годину були на рахунку. Але у Дніпропетровську його банкомати та відділки на кожному кроці, а от чи є вони у Львові - не звертала уваги. З Приватбанком намучилася - не можу вимовити словами як саме. Гроші десь блукали 2-3 дні. Відсотки досить високі, а на кожну додаткову операцію треба було принести "довідку на довідку". Але це мій власний, суб'єктивний досвід.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-1-2005 у 13:45


Дякую!
УкрСібБанк є, але банкоматів їхніх я не бачив (може не звертав уваги). Погляну...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-1-2005 у 14:40


Я також рекомендую Укрсиб.
Банкомати є. Про Міленіум пам"ятаю, про все решта - слід на сайті глянути, їх там 6 чи 7.
Сам банк - мої сусіди, біля Арсену.
В мене нема проблем зняти з картки гроші:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 25-1-2005 у 21:26


Укрсиб - на вул. Галицькій (там де колись був іграшковий "Лис Микита). Там-же банкомат. Інше відділення - на Куліша (колишня Ботвіна), навпроти Газової. Чи є там банкомат- не звернув уваги.

Між-іншим, не обов"язково брати готівку в "рідних" банкоматах - треба запитати, які банки "дружні". Так, наприклад, по Приватбанківській карточці ті самі %% в банку "Дністер"




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 26-1-2005 у 18:37


А як тобі надрабанка? їх відділення є на Сахарова, і банкомати в тих межах є аж два.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 27-1-2005 у 08:43


Щодо банку "Надра", то можу попередити стосовно нього. Це банк "кишеньковий", з дуже невеликими активами і, відповідно, можливостями. Виник свого часу у м.Павлоград (Дніпропетровської обл.) як заклад для переводу безготівкових коштів у готівку за часів масової "прихватизації".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Ко
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 22-9-2004
Місто: парадмістя Львова
Нема на форумі

Настрій: пречудовий

[*] написано 27-1-2005 у 13:55


Може він і кишеньковий - але зате швидкий і зручний :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 27-1-2005 у 20:13


Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
Щодо банку "Надра", то можу попередити стосовно нього. Це банк "кишеньковий", з дуже невеликими активами і, відповідно, можливостями. Виник свого часу у м.Павлоград (Дніпропетровської обл.) як заклад для переводу безготівкових коштів у готівку за часів масової "прихватизації".

З невеликими можливостями.. Ги :) Попередження має якесь підгрунтя, чи то так просто, людей налякати ?
Помоєму всякі укрсіби і рядом не стоять по можливостях..
В Укрсіба активів десь на 200 млн менше, в Надри їх біля 3 млрд. грн. Розвинена мережа філій і банкоматів по всій Україні.
Відділення є не тільки на Сахарова а і в центрі, на проспекті Свободи. Банкомати є на Антоновича, Патона (з-д. Лорта) в 5 парку, на Коперніка.. То з тих що я знаю.

Для ПП дуже дешево. Якщо треба щось конкретно, то я конкретно розпитаю, але наприклад послати платіжку коштує 80 копійок. Незалежно від суми. Незнаю чи в якихось інших банках таке є.

Якщо треба можу принести гору матеріалів про банк Надра :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 28-1-2005 у 09:14


Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
Щодо банку "Надра", то можу попередити стосовно нього. Це банк "кишеньковий", з дуже невеликими активами і, відповідно, можливостями. Виник свого часу у м.Павлоград (Дніпропетровської обл.) як заклад для переводу безготівкових коштів у готівку за часів масової "прихватизації".

З невеликими можливостями.. Ги :) Попередження має якесь підгрунтя, чи то так просто, людей налякати ?


На початку цієї теми хтось попросив поради, чи я помиляюсь? Якщо на цьому Форумі люди звертаються по допомогу чи за порадою, то вони можуть розраховувати, що їм щось порадять щиро. Я не маю відомостей, наприклад, про банк Львів. Жодних. Бо він виник не в моєму регіоні, не "на моїх очах". Але Надра та Приват - це наші місцеві.

"Якщо треба можу принести гору матеріалів про банк Надра"

І окрім великої кількості рекламних матеріалів, які Ви можете надати (виходячи з Вашого допису), є деякі моменти, так би мовити "підводні камені", про які не пишуть у листівках з яскравими палітурками.

"Якщо треба щось конкретно, то я конкретно розпитаю"
У працівників банка? Вони розкажуть стількі гарного, що голова піде обертом, бо це їхня робота.
Не ображайтесь, будь ласка, на мій доволі різкий тон. Але я не мала ніякого підгрунтя і не мала на меті залякувати будь-кого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 28-1-2005 у 10:34


Моя порада - "між нама ПеПецями говорячи" :lol:

Якщо не збираєтесь тримати купу грошей на депозиті - то "стійкість" банку не дуже важлива.

Тому - вибирайте найближчий.
Я обслуговувався в "Авалі", але як відкрили "Приват" в 3 м. і 45 см (дісно!!! міряв!!!) від дверей мого магазину - перейшов туди. Економія часу перекрила втрати від вищих тарифів.

А щоб оцінити активи-пасиви банку - візьміть газету "Бізнес" - там ці дані періодично публікують.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-1-2005 у 11:24


Щойно один знаючий чоловік з Нацбанку сказав, що все нормально з банком Надра...
Так що от.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 28-1-2005 у 11:56


Багато знайомих користуються тим банком Надра і задоволені. Зрештою, як тут казали, яка ріжниця, якщо великих грошей там не тримати, треба щоб було близько і щоб не було черг.

Хочу запитати, тут казали, що гроші довго не появляються на рахунку після готівкового вкладу - як таке можливо?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 28-1-2005 у 13:40


Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
На початку цієї теми хтось попросив поради, чи я помиляюсь? Якщо на цьому Форумі люди звертаються по допомогу чи за порадою, то вони можуть розраховувати, що їм щось порадять щиро.

Та я не маю нічого проти порад, але просто поради на чомусь мають базуватися...

Цитата:

У працівників банка? Вони розкажуть стількі гарного, що голова піде обертом, бо це їхня робота.
Не ображайтесь, будь ласка, на мій доволі різкий тон. Але я не мала ніякого підгрунтя і не мала на меті залякувати будь-кого.

Так, у працівників банку Надра. В мене там тато вже два роки працює. До того працював в банку Львів років з 10.
До того ще в одному вже нажаль неіснуючому банку :)
Тому відрізнити рекламу від реального стану речей по я думаю зможу. Зможу хоча б в тому контексті, коли варто звідтам гроші забирати, якщо там не дай Бог, щось не то буде.. В працівників завжди є більше інформації чим в клієнтів :)

To Рост. Якщо хочеш, то можем зайти в банк Надра в центрі, розпитаєш що до чого...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 28-1-2005 у 22:23


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь

Хочу запитати, тут казали, що гроші довго не появляються на рахунку після готівкового вкладу - як таке можливо?


В більшості випадків - чисто людський фактор. Спочатку здаєте готівку в касу. Касир передає операціоністові. І от: сидить операціоніст(ка), перед нею велика гора т.зв. "об"явок". Вона їх по одній вводить в комп. А вона ж теж жива людина...

Тут - перевага маленьких відділень великиз банків. Якщо "горить", то можна чемно попросити провести пошвидше, тим більше, що в маленькому банку вона сидить, як правило, при контуарі, а не в глибині залу.

А банк має бути великим, щоб не скляк так просто.:cool:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 3-2-2006 у 20:00


Сьогодні стикнувся з просто кричущою тупістю і нерозуміння клієнтів в банку Універсальний що на Коперніка 12. Недавно відкрилися, судячи зі всього штат набрали просто з вулиці..

Пробував отримати свої гроші по системі Анелік. Ну як завжди, тільки цього разу в цьому банку на жаль.

Прийшов. Запитався через перепрошую 3 рази чи можна отримати гроші через Анелік в операторів. З третьої спроби вони нарешті зрозуміли що я хочу зробити. Подивлися чи є перевод на моє імя - сказали що є.
Спиталися чи я знаю код, і імя відправника і імя одержувача. Показав їм свій листочок - зі всіма правильними даними. Окей, сказали перевод є - але код неправильний (хоча це брехня, оператор напевно просто перший раз по цій системі пробувала гроші видавати). Запропонували заповнити квитанцію. Я спитався чи є зміст заповняти якщо ви кажете код неправильний. Може я завтра прийду і уточню ? Кажуть заповнити і ПОДУМАТИ над кодом :) Ну я заповнив. Написав свій код. Віддаю. Оператор:
- Код невірний, я ж говорила подумати над кодом - там мають бути тільки цифри :D
Цікаво як я мав над ним подумати і що додумати - особливо якщо він правильний :)
Ну я запитався що робити - це ж адресна система і все одно гроші видають по паспорту на цю особу яку вони прийшли.
Сказали уточніть код і прийдіть знову.
Пішов. Звязався з Чехією . Уточнив код . Все правильно. Пояснили як формується код. Порекомендували іншим разом використати Приватбанк.

Пішов в інше відділення банку Універсальний з цікавості. Там мене проконсультували - і сказали що нібито все нормально, формат коду правильний. Поцікавилися в якому відділенні мені сказали що в коді неможе бути букв..

А суть як я підозрюю в тому що код виглядає типу так: GFDHSHS-3
Тобто декілька букв - а останні цифри це і конкретний код в конкретному відділенні конкретного банку. Отже я мав сказати (по логіці оператора) просто цифру 2. Хоча при отриманні грошей я завжди всюда називав повний код, і все відбувалося без проблем (наприклад в банку Дністер) .

Завтра піду розберуся, інакше накатаю скаргу на таких працівничків, і відізву перевод, хоча і втрачу комісію... Хто я їм такий - бігати за своїми грошима по декілька разів враховуючи що всі дані в мене правильні. Хай проценти на таких оборудках з притримання грошей на комусь іншому заробляють...

Одним словом - про це відділення враження вкрай негативні. Більше з ним справ мати не буду.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 4-2-2006 у 07:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
В Укрсіба активів десь на 200 млн менше, в Надри їх біля 3 млрд. грн.


Гм... Згідно з інформацією від
АУБ (першість будь-якого з цих банків мені глибоко байдужа), за активами станом на 01.01.2006 Укрсиб на 4-му місці (10 669,19 млн. грн.), а Надра - на 8-му (5 922,5 млн. грн.). Причому потрібно від цих цифр віднімати 39-ий розділ балансу (міжфілійні розрахунки), бо за рахунок цього розділу активи можуть бути штучно роздуті. Також штучно роздувають активи за рахунок зустрічних розміщень коштів на 1500/1600 (Лоро/Ностро) рахунках. Висновок: цей показник - не показник :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 4-2-2006 у 07:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Хочу запитати, тут казали, що гроші довго не появляються на рахунку після готівкового вкладу - як таке можливо?


Бо багато банків мають операційний день лише до, скажімо, 4-ї години дня. Після цієї години гроші йдуть у "вечірню касу" і будуть на рахунку лише наступного робочого дня після проведення проводки в ОДБ. Такі обмеження вказують на "просунутість" аналітичного департаменту в хорошому сенсі цього слова, бо після закінчення опердня дані з ОДБ йдуть в масив консолідованих даних, що полегшує подальшу роботу з ними (не потрібно надалі консолідувати кожен рахунок за філіями та головним банком при запиті). Однак це б'є по клієнтах в плані зручності. Взагалі ідеал - це коли і опердень до пізньої години, і масив консолідованих даних заповнюється швиденько за допомогою консолі мейнфреймів...

Взагалі для більш професійних консультацій щодо вибору банку можу порадити форуми http://banker.org.ua , http://www.banker.com.ua/forum , http://dom.bankir.ru
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 4-2-2006 у 10:36


Ну, на жаль і НБУ недавно "просунувася" і тепер закінчує проводки по "міжбанку" о 18-й (раніше було до 19-ї).



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 4-2-2006 у 12:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Efes
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
В Укрсіба активів десь на 200 млн менше, в Надри їх біля 3 млрд. грн.


Гм... Згідно з інформацією від
АУБ (першість будь-якого з цих банків мені глибоко байдужа), за активами станом на 01.01.2006 Укрсиб на 4-му місці (10 669,19 млн. грн.), а Надра - на 8-му (5 922,5 млн. грн.). Причому потрібно від цих цифр віднімати 39-ий розділ балансу (міжфілійні розрахунки), бо за рахунок цього розділу активи можуть бути штучно роздуті. Також штучно роздувають активи за рахунок зустрічних розміщень коштів на 1500/1600 (Лоро/Ностро) рахунках. Висновок: цей показник - не показник :)


Можливо через рік після мого повідомлення щось і змінилося :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-2-2006 у 16:05


Розібрався з цим Універсальним. Нажаль для них, мої підозри справдилися.
Сьогодні правда знову незразу захотіли видати перевод бо знов говорили що неправильний номер, але після того як я на них надавив, пояснивши як цей номер формується, і порекомендував розібратися в своїх паперах - видали без проблем і вибачилися. Причому сьогодні це робила вже інша операторша - тому таке враження що там випадкові люди, які поняття в тому не мають, і ще пробують працювати з клієнтами... Ну чому я їм маю доводити що номер правильний і пояснювати як він формується і куди їм слід звернути увагу...

Скарг ніяких не писав - так як трохи не той характер щоб скарги писати, але варто було би... Одного клієнта вони вже втратили на рівному місці.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-2-2006 у 17:19


От власне. "Найкращість" банку - це поняття досить розпливчасте ... багато клієнтів пішли від нас, бо змінилося керівництво (у фірмі), а новий звик бачити банківськи виписки іншого банку :), а бухгалтера шкодують ...

2 vovka - хто твій батько, певно я його знаю !




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-2-2006 у 17:37


Цитата:
2 vovka - хто твій батько, певно я його знаю !

Напевно знаєш.. 10 років в вас в банку працював :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-2-2006 у 17:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
2 vovka - хто твій батько, певно я його знаю !

Напевно знаєш.. 10 років в вас в банку працював :)


Ну то звичайно що знаю !!!!!!!!!! (якщо 10 років в нас в банку працював) :lol:

От тільки маленький нюанс - про тебе я ніц не знаю, і вгадати про кого йдеться вкрай тяжко




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-2-2006 у 17:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
2 vovka - хто твій батько, певно я його знаю !

Напевно знаєш.. 10 років в вас в банку працював :)


Ну то звичайно що знаю !!!!!!!!!! (якщо 10 років в нас в банку працював) :lol:

От тільки маленький нюанс - про тебе я ніц не знаю, і вгадати про кого йдеться вкрай тяжко

Відписав в приват.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3422
Реклама: