Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: покриття інтернету у Львові
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2005 у 23:01
покриття інтернету у Львові


Який район у м. Львові найбільш сприятливий з точки зору можливостей проведення якісної і швидкої (>128к) виділеної лінії до приватного помешкання? Взагалі, чи існує у Львові попит-пропозиція на виділенки у приватні оселі (квартири, будинки)? Яке співвідношення якість/ціна? Які відгуки? Дякую за інформацію.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-2-2005 у 08:51


Пропозиція є. Звертайтеся на уарнет info@uar.net
Вартість залежить від того, чи близько вони мають свій технічний
майданчик. Напишіть свою адресу і Вам вишлють розрахунок.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-2-2005 у 09:02


А соь попиту нема :-)))))))) ЗВЄРСКІ ДОРОГО.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: заклопотаний

[*] написано 8-2-2005 у 23:41


freewill

Клацніть в моєму повідомленні на кнопку "WWW", та фірма теж займається проведенням інтернету через виділенку до приватних помешкань...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-2-2005 у 10:25


Цитата:
Першим відправив користувач Sashko
freewill

Клацніть в моєму повідомленні на кнопку "WWW", та фірма теж займається проведенням інтернету через виділенку до приватних помешкань...


Дякую, це краще, ніж нічого.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 9-2-2005 у 12:17


А ще існує http://www.lviv.farlep.net - наскільки я пригадую - за 550 гриваків тягнуть xDSL - телефон і інет в одному



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-2-2005 у 23:23


Маю ADSL 64к по виділенці від "сільради", місячна оплата 64.00 грн., включає 300 Мб, перевищення ліміту 0.23 грн./Мб
ADSL ще здається Літех надає.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-2-2005 у 15:47


А що таке сільрада?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 10-2-2005 у 23:55


http://www.mis.lviv.ua/




Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
LaSet
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 4-4-2004
Місто: Чикаґо
Нема на форумі

Настрій: весняний

[*] написано 11-2-2005 у 03:27


Цитата:
Першим відправив користувач Sashko

Клацніть в моєму повідомленні на кнопку "WWW", та фірма теж займається проведенням інтернету через виділенку до приватних помешкань...


Ви мені пробачте, але "Реєстрація домену в зоні sc.net.ua 51.00 грн." це звіртсво!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-2-2005 у 08:55


а скільки коштує встановлення того ASDL *від сільради*...
ніде на сайті не написано... і які райони обслуговуються?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 11-2-2005 у 20:05


Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
а скільки коштує встановлення того ASDL *від сільради*...
ніде на сайті не написано...

поняття не маю, там телефон написано: +38(032)297 53 63
Цитата:
і які райони обслуговуються?

наскільки я в курсі то в радіусі "пострілу_з_лука_стоячи_на_Ратуші" :-) А мо і далі... Знову ж телефон мав би помогти





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Sashko
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 63
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: заклопотаний

[*] написано 12-2-2005 у 01:10


Цитата:
Першим відправив користувач LaSet
Ви мені пробачте, але "Реєстрація домену в зоні sc.net.ua 51.00 грн." це звіртсво!


Пробачаю, бо коли я працював на тій фірмі, часу не вистарчало слідкувати за "свіжістю" всієї інформації на сайті...

Та й Вас з Чикаґо ніхто не силує реєструватися в тому домені ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-10-2005 у 14:45


...ну всьо, зара я буду крити то покриття... :-)) у мене колєжанка живе у
центрі міста... будинок (в районі старого ЦУМу) не телефонізовано...
випадково (в уарнеті) дізналися, що сусідній будинок прокабельовано
через нашу міську раду, і можна досить швидко і легко провести кабель,
а згодом і інтернет... а поскільки все літо нам морочив голову літех, і так
ми від нього ніц не добилися, то колєжанка погодилася на пропозицію
міськради (пані Оксана сердечно завіряла нас, що вже з понеділка
прийдуть майстри, і платіть скорше)... заплатила поки що 350 грн. за
таксофон, і все... тиша... ходили, дзвонили, жодної реакції (крім обіцянок,
що майстри таки прийдуть)... заплачено було 1 вересня, а тепер
виявляється, що за угодою тре чекати встановлення три місяці, про що
перед оплатою ніхто навіть не заікнувся... :-((( при всьому цьому
потрібен саме інтернет, колєжанка готова чекати на номер скільки
треба буде... ЩО РОБИТИ????... :-(((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 4-10-2005 у 14:56


Круто ! І в одночас - СУМНО :(



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 4-10-2005 у 15:04


Я вирішив тягнути виділенку через Уарнет.
Діалап замахав. Ще й наш укртелеком з своїм відкритим доступом, за який я чесно заплатив за анлімітед 90 грн - нагло віддключив мій номер в кінці місяця (за два дні до кінця оплаченого періоду ).. Тобто я так підозрюю - просто тупо і без попереджень заблокував. Завжди занято при спробі дозвонитися на їхній відкритий доступ. Пробую з іншого номера - проблем нема.. Що-ж - це в кращих традиціях укртелекому..

Так от. В уарнеті мені сказали 1100 грн за хDSL . Сюда входить проведення телефону від АркадиХ, і 300 грн уарнету типу за реєстрацію.. Ну а далі вже по їхніх тарифах можна вибрати.. Модеми дають безплатно на час дії угоди.

Або інший варіант. Просто як я зрозумів тягнуть лінію безпосереднього звязку. Це коштує 400 уо так як треба модеми купляти.

Питався що вигідніше брати і чи виправдано платити 400уо - сказали що вигідніше брати хDSL.

В принципі грубо 250 уо ще з додатковим номером - це нормальна ціна за швидкий інтернет.. А далі в них є необмежені пакети за 90 грн в місцяь - 64кб ввечері і 32 днем, плюс вихідні круглодобово 64кб .




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-10-2005 у 15:37


На дверях під'їзду приклеїли пропозицію приєднатися до інтернету через мережу fps.net (якщо не помиляюся). Хтось щось чув про таку мережу? І скіки то коштує?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 24-10-2005 у 11:58


Нарід хтось знає чи є локалка якась біля Санти Барбари (по другу сторону від неї )... парна сторона будинків 82-90 десь в цьому районі...

бо Уарнет співає мені 400$ За підключення... хотілось би дешевше... а колег не маю в районі...

Дякую :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 24-10-2005 у 12:06


Можливо "Телебойман" - але то треба до них 2-28-27-84. Це не той телефон де про інет скажуть, але скерують у потрібному напрямку.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 24-10-2005 у 12:13


Докладніше http://www.tbm.net.ua/promo.php



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 24-10-2005 у 12:35


Та мене ті Телебойманці... телевізор відключили і навіть попередження не прислали... я визнаю що був винуватий.... прогавив 2 місяці проплати... заборгував.. Але було і наперед БАГАТО проплачував...
АЛЕ Ж МОЖНА ПОПЕРЕДИТИ!!!... Тепер мігрень маю: добратися до готелю Сихів в робочий час, щоб квитанцію занести... а я ж теж працюю...мене їх якість не задовльняє!!!...
вже УАРнет краще...

А щодо телеканалів, так у них таке ніби як найменше каналів зі всіх кабельних операторів... закодували собі і плати непомірні суми їм.. Альтернатива одна - ТАРІЛКА!
:baddevil:

ШУКАЮ ЛОКАЛКУ,... може можна створити.. якщо є бажаючі в цьому районі! :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 24-10-2005 у 12:41


Зараз в них акція по перереєстрації абонентів. Не знаю що міняється, але заанонсовано про перепідписання угод і де-що зміну форми оплати. Можливо під цю марку поправити борги ?

Доречі, я півтора роки перераховую сплату за кабельне по безготівці - дуже класно з точки зору економії часу. :cool:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 24-10-2005 у 13:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Нарід хтось знає чи є локалка якась біля Санти Барбари (по другу сторону від неї )... парна сторона будинків 82-90 десь в цьому районі...

бо Уарнет співає мені 400$ За підключення... хотілось би дешевше... а колег не маю в районі...

Дякую :-)



Наскільки я знаю, біля санти точно є локалка, називається Skynet... Вона підключена через ЛьвівЛан(?) здається...

Нарахунок 400, 200 і т.д. баксів за підключення - сьогодні це задорого... Хіба вже аж так треба, і поблизу нема площадки з інтернетом.
Мені все вийшло набагато дешевше - підключився до Уарнету через локальну мережу, окремого кабеля тягнути не треба було. Після того, в мому районі (р-к Шувар) народ ще одну локалку організував, так там за підключення взагалі нічого не брали, тільки вартість кабелю... а інтернет в них через ЛьвівЛан йде.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 24-10-2005 у 14:21


А ще є такий "Реал Нет" - в мене на горищі їх свіч мургає - ежине що знайшов путнього це http://www.realnet.ukrbiz.net/employees.ukrbiz



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 24-10-2005 у 16:21


http://www.lvivlan.iatp.org.ua/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3446
Реклама: