Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Це страшне слово - НАТО
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 14-2-2005 у 18:21
Це страшне слово - НАТО


22 лютого у Брюсселі відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, у якому візьме участь президент України Віктор Ющенко.
Як думаєте, чи подасть ту Україна заявку на вступ до НАТО?




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 15-2-2005 у 12:03


непогано б спочатку внести зміни до конституції, або ж, принаймні її прочитати...

чи Ви вважаєте що як на користь справедливості, то можна і конституцію посунути ?




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 15-2-2005 у 12:16


Що саме маєте не увазі?

Конституція не стоїть на заваді подачі заявки, наскільки я розумію.
Потім , коли справа реально дійде до вступу, справдні необхідно буде провести референдум. Але в найближчі декілька років до цього не дійде. Ні ми не готові, ні вони, тобіш - Захід.




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 15-2-2005 у 14:58


Подання заявки зараз було б, безумовно сильним кроком (з точки зору зовнішньої політики). Однак, наскільки знаю із соціологічних досліджень, на Сході України на запитання "що таке НАТО?" більше половини респондентів і досі вибирають "агресивний військовий блок". Тобто, з точки зору реакції населення (внутрішньої політики) цей крок може мати небажані наслідки.



Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 15-2-2005 у 15:28


здавалося мені що конституція забороняє створення іноземних військових баз на нашій території (яка з країн НАТО не має іноземного контингенту?) а також позаблоковість держави, можливо це дежавю...



З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-2-2005 у 15:38


Позаблоклвість держави конституція не забороняє :)
Якщо я правильно помиляюсь, вона про блоки мовчить, не плутайте акт проголошення незалежності із конституцією.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 15-2-2005 у 15:43


Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Позаблоклвість держави конституція не забороняє :)
Якщо я правильно помиляюсь, вона про блоки мовчить, не плутайте акт проголошення незалежності із конституцією.


дякую, дійсно до чого ті акти... лише плутанину розводять




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 15-2-2005 у 17:03


To: Кутузік
Не поділяю Вашої думки щодо неготовності України та Заходу. Вступ до НАТО - це не вступ до ЄС. Україна понад 10 років активно співпрацює з НАТО. Як це не парадоксально, але військове відомство належить до тих, які найбільше просунулися на шляху євроінтеграції: регулярно відбуваються міжнародні навчання, вже звичними стали стажування українських офіцерів у країнах НАТО, підприємства здатні провести (і проводять) модернізацію військової техніки та озброєнь за стандартами НАТО (це переважно можна звести до зміни калібрів та частот).
До того ж усі "миротворчі операції" 90-х - поч. ХХІ ст., у яких активну участь брала і бере Україна, фактично, є військовими операціями або США або НАТО. На сьогодні авіація альянсу використовує повітряний простір України для транспортування військової техніки, вантажів, особового складу. + ВРУ, якщо не помиляюсь, ратифікувала протокол, який передбачає у разі потреби використання військової інфраструктури, насамперед аеродромів, військами НАТО без додаткового погодження з боку ВРУ.

Тому вступ до НАТО - це лише закріплення існуючого стутус-кво.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 15-2-2005 у 17:27


загалом не про те мова.
в Принципі -- війсковий блок не є зле.
але треба пильно дивитися щодо того, хто команди віддає.
зокрема суттєвою є теза щодо того, як обгрунтовувати свою позицію.
Як її обстоювати/виборювати _народу_ тобто.
при усій привабливості НАТО-подібних армійських конструктів не слід забувати і непривабливі сторони. Котрих теж є. Немало, причім.

тому треба провести ретельний аналіз і торгівлю у випадку схильності до.
але сумніви мене гризуть, що оперативне вирішення питання щодо вступу було би обгрунтоване з вульгарної торгової т.зору -- поки що важко оцінити ризики.

А так,- чого б і ні...
Просто самому оборонюватися подеколи дешевше.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 15-2-2005 у 17:52


еге ж... військовотехнічних фахівців не менше аніж політикоекономічних та футбольних...

особисто я маю військову освіту, склад технічний, оператор радіолокатору супроводження цілі комплексу С200-Вєга, аналог якого С200-Дубна звільнив з життя тих нещасних громадян непринципово якої страни...

поміняйте ще "калібри та частоти" я подивлюсь на боєздатність...




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 15-2-2005 у 17:56


міністр оборони не мав військової освіти...

"Старые валенки стояли в углу и воздуха тоже не озонировали." (С) Ільф та Петров




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 15-2-2005 у 18:48


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
здавалося мені що конституція забороняє створення іноземних військових баз на нашій території

Здавалося мені і здається, що іноземні(російські) військові бази, як раз в Україні були і є. І це є одною з головних формальних перешкод до вступу України в НАТО.
Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
яка з країн НАТО не має іноземного контингенту?

Не дуже зрозуміло, що мається на увазі під іноземним контингентом. Якщо це іноземні військові бази то то їх немає на території таких країн НАТО як США, Канада, Іспанія, Франція, Бельгія, Голандія, Люксембург, Данія, Норвегія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Чехія, Словаччина, Румунія, Угорщина, Болгарія, Словенія.

Що міністр не має військової освіти, то це загально-поширена практика демократичних країн, більшість з яких мають ефективні і боєздатні збройні сили. А те що двічі міністр-"снайпер" Кузьмук, напевне, мав найвищу можливу військову освіту не дуже допомогло ні Україні ні українській армії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 15-2-2005 у 18:51


Скажіть мені ще таку річ - база російського флоту у Севастополі яка? Невійськова чи не іноземна? І наскільки це відповідає нашій конституції? Бо я лише знаю, що ця база - одна з перепон на шляху до вступу у НАТО.

Про решту - цілком згодна з rost’ом.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-2-2005 у 22:21


Я хочу ще зауважити що одна з країн НАТО взагалі не має збройних сил :)
І нічого - живе по троху :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 15-2-2005 у 23:11


Враховуючи те, що велика (якщо не більша) частина старшого покоління успішно застрашена НАТОм вже давно, а частина молодого покоління не менш успішно застрашена НАТОм (як і ЕУ) в наш час, причому в двох адаптованих варіантах - для національно несвідомої молоді та для національно свідомої, потрібна буде шалена роз'яснювальна робота серед населення. Думаю що навіть кілька років піде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 16-2-2005 у 09:17


Одним словом виходить так, що політично Україна вже готова подавати заявку на вступ до НАТО, а от технічно (російська військова база) і психологічно (несприйняття такого кроку значною частиною населення) якось не дуже...



Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 16-2-2005 у 09:38


усе, тікаю, бо зараз дістану ще й фахових трендюлєй, а мені і політичних забагато :P

прошу не ображатися прихильників НАТО, РЄ, ЄБРР та інших установ, вважаю що дискусії не вийшло...

( полишує політичну гілку у доброму гуморі, але наспівуючи собі: "...мы снова говорим на разных языках..." ...)




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 16-2-2005 у 15:13


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
поміняйте ще "калібри та частоти" я подивлюсь на боєздатність...

А ви вважаєте, що сьогодні можна вести мову про боєздатність?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 16-2-2005 у 16:52


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
прошу не ображатися прихильників НАТО, РЄ, ЄБРР та інших установ, вважаю що дискусії не вийшло...


Які образи? :) Думаю, що її як такої і не мало розгорітись, бо пан Кутузік поставив досить чітке запитання - про подання заявки.
Тут є інше питання - навіщо так драматично називати топік? :baddevil:




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 23-2-2005 у 13:59


Зараз в ефірі "Радіоман" навели результати опитавання у Києві. За вступ до НАТО - 15 %
до ЄС - 44 %.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 24-2-2005 у 08:01


Думаю через два-три роки ситуація поміняється.



Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 24-2-2005 у 09:19


Я на минулому тижні був у своєму військоматі, оформляв військовий квиток (точніше цей папірець важко назвати квитком, на ньому тепер написано "довідка"), у мене склалось жахливе враження про наші збройні сили, я мав відстрочку у зв'язку із навчанням в аспірантурі, і з мене навіть не вимагали документального підтвердження про це, просто повірили на слово, але попросили "на бутилочку". Думаю, що наша армія абсолютно не боєздатна, тому можна як хочете негативно висловлюватись про нато, але альтернативи у нас нема.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-2-2005 у 09:31


Сергію, люди зробили тобі добру справу, а ти тут облив їх брудом. Блін, ніяких відстрочок таким невдячним аспірантам. В чоботи і драїти армійські вбиральні, підвищувати боєздатність.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-2-2005 у 09:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кутузік
Думаю через два-три роки ситуація поміняється.

Тобто у ЄС буде хотіти 15%, а у НАТО - 44%.:lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sergi Adamchuk
я мав відстрочку у зв'язку із навчанням в аспірантурі, і з мене навіть не вимагали документального підтвердження про це, просто повірили на слово

Перепрошую за офф-топ, але, поки Ви, Сергію, навчалися у аспірантурі, Ви одночасно перебували на військовому обліку у 2-му відділі Вашого навчального закладу. А отже, у віськкоматі у Вашій особовій справі є всі необхідні документи, які підтверджують факт Вашого навчання та є підставою для надання відстрочки, зокрема, рішення призовної комісії про її надання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 24-2-2005 у 12:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кутузік
Думаю через два-три роки ситуація поміняється.

Тобто у ЄС буде хотіти 15%, а у НАТО - 44%.:lol:


Поміняється, але ж не так кардинально;)




Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3464
Реклама: