Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Росийські "переклади"
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

mad.gif написано 18-3-2005 у 19:51
Росийські "переклади"


Хто читає польською - хай читає
http://info.onet.pl/1070323,11,item.html

:rolleyes:Темріко! В Тебе є падруга - перекладач польсько-росийський? Покозуєся в Росїі бракує перекладачів. :mad:




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-3-2005 у 13:42


...так вона живе під Краковом, у селі :-(((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 19-3-2005 у 17:24


В Росії хіба треба більше перекладачів з польськєй мови, або може треба кращих. Журналісти газети "Tygodnik Powszechny" скаржатся, що на сайті inosmi.ru написалі ніб-то "тлумачення" якусь антиукраїнську статтію. Радакція "Tygodnika Powszechnego" пересилає інформацію, щоби не довіряти росийськім "перекладом" з польськієй...



\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-3-2005 у 19:12


Щодо inosmi (тобто Іно-ЗМІ), то справа не у браку фахівців. Просто це сайт "дуже дивних перекладів": вони перекладають, що хочуть і так, як хочуть. Причому люди првацюють досить фахові, бо примудряються так робити переклади, що зовні ті виглядають досить адекватно. Ну там пару нюансів пересмикнуть, щось із контекста вирвуть - і смисл помінявся, а ніхто і не помітив.
А люди читають (бо окрім російської нічим більше не володіють, і кажуть: "От, виявляються, що насправді про нас пишуть у світі! А то наші тутки нам усе брешуть!)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 20-3-2005 у 14:06


Дуже дякую за пояснювання:)
Сперше я про цей сайт почула - із листа які розсилають між людми заінтересуванимі Україною. Журналісти переживають про їх газету там брехнє написано.
Велика нечемнісьть з боку авторів тамтого сайту - брехнє про інших писати як "експерти" :mad:
Шаную людей, які вміють жартувати, але це не жарти, це просто прикре брехнє.




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 25-3-2005 у 14:00


Коментар на форумі було подано як повноцінну статтю :mad:

"Цю статтю було поширено дипломатичними каналами Польщі. Ми вважаємо за необхідне її опублікувати.

Популярний російський інтернет-портал InoSMI опублікував на минулому тижні статтю із украй антиукраїнським резонансом, представляючи його як переклад тексту з ... «Тигодніка Повшехного». Тим часом такий текст ніколи в «TП» не публікувався. На думку польських експертів російських справ, це не була помилка, але цілеспрямована акція."

http://obkom.net.ua/articles/2005-03/24.1205.shtml




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3567
Реклама: