Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чи не набридли вам помаранчі?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 23-3-2005 у 14:43
Чи не набридли вам помаранчі?


Уже давно минув Майдан, опозиція стала владою, режим упав, кілька керівників старого режиму попрощалися зі життям, кілька прощаються з майном, кілька виявилися "дуже правильними".
Переможці давно всілися в кабінетах, портрети нового Президента зайняли достойне місце над головами нових володарів в їхніх кабінетах та приймальнях, убивць Гонгадзе уже знайдено (с) Ющенко, народна улюбленка рулить урядом, соратники рулять силовими відомствами а колишні бізнесмени гордо керують безпекою і стратегічними галузями і публічно відмовляються від хабарів.
Переможці уже пересварилися між собою, розбіглися по окремих політичних закутках і вже забули що вони були разом. Найбільші активісти уже думають про нову опозицію новому режиму.

Хепі-енд, одне слово.


То може пора уже відмовитися від помарачевої символіки? Адже це партійна символіка, точніше навіть передвиборна партійна символіка. Уже практично неіснуючої політичної сили.
Може час згадати, що в нас є свої національні символи і потроху заміняти революційну символіку на національну?

Чи події 2004 року настільки стали нам близькі, що помарчевий колір став нам як рідний і дорогий нашій душі?
Тоді давайте міняти національні символи - синьо-жовтий прапор на помаранчовий, тризуб на підкову, "Ще не вмерла.." на "Нас багато.."




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-3-2005 у 14:45


Ще..не набридли..зараз все, що не продається в магазинах. принаймі з одягу - домінує помаранчивий колір..цеще ціле літо триватиме, апотім закінчиться:))



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 23-3-2005 у 15:05


Помаранчевий налаштовує на позитивний настрій і на зміни. А міняти ще є багато що. Керівники далеко не усі, які мали змінитися, змінилися. Тому питання революційної символіки залишилось актуальним.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 23-3-2005 у 16:14


тю, я думав про помаранчі ;)



З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 23-3-2005 у 16:21


а мені чесно кажучи трохи вже піднабридло... Принаймні "Разом нас багато" чути вже не можу...
от тільки помаранчевий в одязі як любила до того, так і досі не можу відмовитися.




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 23-3-2005 у 18:02


Як на мене, помаранчева мода вже минула. Не знаю, чи повсюдно, а на Сихові - точно :-)
Не можу навіть пригадати, коли востаннє бачила людину з помаранчевими елементами в одязі.
Про носіння стрічок на сумках, рукавах, лацканах, колінах і т.п. давно вже не йдеться.
А помарачеве оформлення партійних з'їздів - річ цілком зрозуміла.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-3-2005 у 18:47


Трохи не зрозуміло: де міняти? Судячи з месаги Одарки, ві Львові щось таке продається з одягу, але не у всьому Львові ((с) Сумна). Президент і Уряд помаранчових краваток давно не носять. Навіть Киргизія собі не начепила.
Може, воно актуально для ЛП? Але й там мине природним чином.
Щодо "Разом нас багато"... Як вже так життя склалось, то нехай ще пару місяців покрутять.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Філатов
тю, я думав про помаранчі ;)

Ну і як? Ще не набридли? ;)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-3-2005 у 20:09


Ну я не знаю, як де, але я постійно в Політесі бачу ті стрічки та наклейки в студентів (частіше в студенток ;) ), на автомобілях (правда вже і не естетично вицвівші, хоч би і нові купили)
Минулого тижня був в Моршині - так там, наприклад, над деякими санаторіями "майорять" помаранчові прапори з підковою.
Чесно кажучи, трохи смішно стало.

До речі, помаранчі також набридли. Вже хочеться якоїсь свіжої трускавки. Але то ще чекати :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 23-3-2005 у 23:35


"До речі, помаранчі також набридли. " (с) бургомістер
так ти що ж, певне їх сирими їси?
спробуй підсмажити...
або (опційно) засолити...

а кольори...
бувають і гірші, рівно ж як і гірші методи переконання людей, ніж оте-о кольоровикористання оранжЕве.

а щодо символіки -- де купити нормальну краватку з тризубом вишитим???




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 24-3-2005 у 01:03


Не знаю, як на мене, цілком природно, що такий струс, який відбувся у листопаді-грудні, такий потужний викид енергії (я наразі не про помаранчеву опозицію з їхніми щасливими кінцями говорю), що швидко на спад він не піде. Особисто для мене, оранжевий колір – окрім того, що завжди він був моїм улюбленим сам по собі – це приємний спогад про те, як я особисто і ще мільйони людей не дали нав'язати собі в президенти проФФесора-бандита. Плювати, якщо це прозвучить надто пафосно, або й в унісон з черговими сенсаційними відкриттями пана Яндруха, який один не піддався на маніпуляції, але я відчула нарешті, що від мене щось залежить. І буде залежати й надалі, якщо я не буду бігати на Банкову мітингувати з приводу п’яного сантехніка у ЖЕКу, а перша “виб’ю зі своєї голови розруху” (с) Булгаков. Оранжеві наліпки, прапорці, тощо будять у мені усміхнену печаль, як спогад про ті дні. Навіть “Разом нас багато” викликає легку усмішку – не шедевр, звісно, але й “не ще не вмерла Україна, если ми гуляєм так”. (с) Вєрка Сєрдючка. І, я це точно пам’ятаю, деякі гарячі голови – сподіваюся, ніхто не сумнівався, що вони у нас є – пропонували, якщо не “Разом нас багато”, як гімн, так помаранчеву стрічку на жовто-блакитний прапор. Ющенко тоді сказав, що державні символи священні, і не варто з кожного приводу їх міняти.
Вважаю, кого дратує помаранчева символіка, може відвернутися й не дивитися, як я свого часу відверталася від геніальних наліпок “Патаму что”. А трускавки... себто, полуниці – то на все свій час. Мене сьогодні пригостили тими, дорогими, з теплиць, чи що... Ніякі. Гумові. Куди їм до ягід з бабусиного городу. Краще я червня дочекаюся.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Філатов
Дійсний член
***



Повідомлень: 247
Зареєстрований: 23-12-2004
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: доброзичливий

[*] написано 24-3-2005 у 08:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Філатов
тю, я думав про помаранчі ;)

Ну і як? Ще не набридли? ;)


ні, бо я їх не вживаю, але помаранчевий лікер - дуже полюбляю, якщо 20-30 грамів цієї рідини влити у сковороду при смаженні овочив для кон-бао, або фунчози з креветками, або ж додати у хуалю з рапанів - дістанете справжній китайський шарм... в себе зазвичай ллю горілку, солодке не подобається... на все добре, насолоджуйтесь :P




З повагою, Юрій Філатов.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-3-2005 у 09:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
а мені чесно кажучи трохи вже піднабридло... Принаймні "Разом нас багато" чути вже не можу...
Спробуйте не слухати, і Ваше ставлення до пісні зміниться:lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Як на мене, помаранчева мода вже минула.

Вона не минула. Просто мода зимова була (шапки, куртки), а зі стрічками ще й досі ходять і їздять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 24-3-2005 у 16:32


в нас досі під облрадою виставляють 2 намети: померанчевий- "Так, Ющенко" та звичайний зелений. Це соціалісти та "Собор" пікетують нового губернатора - не подобається кадрова політика. Революція триває.

А помаранчі (істівні) не набридли: наприклад, салат з помаранчами - помаранчі, лук, яйця та сир. Все скласти слоями та залити майонезом.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-3-2005 у 16:44


А чому вони мають набридати. У них стільки вітамінів, а зараз весна - авітаміноз. Хочеться чогось свіженького та соковитого.:sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-3-2005 у 19:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, помаранчі також набридли. Вже хочеться якоїсь свіжої трускавки. Але то ще чекати :(

Щось підозріло пан Адміністратор на щось (когось) натякають :cool:
Часом, не на ото? Аж сльозу прошибло :P




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-3-2005 у 19:41


:lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 16-4-2005 у 12:37


А взагалі - якесь симптоматичне явище: в суспільстві відбуваються резонансні події, подекуди навіть бурхливі, а ми на Форумі їх не обговорюємо. Що це - втома, розчарування? Весна подіяла?
А може це добре, що ми потроху залишаємо політику політикам? Ось відпочинемо, поспостерігаємо, а восени скажемо своє слово.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-4-2005 у 09:20


Мені здається, через те, що в листопаді-грудні всі (в основному) начхали на роботу й займалися політикою, тепер мусять надолужувати. У нас на роботі, наприклад, така запарка!

А помаранчі ще не набридли - скільки-то ще часу минуло! Нема про що й говорити :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3573
Реклама: