Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: М.Пелещишин. "Енеолітичне поселення Зимне в Західній Волині"
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2005 у 10:26
М.Пелещишин. "Енеолітичне поселення Зимне в Західній Волині"


Зусиллями мого брата нарешті опублікована остання книжка нашого батька Миколи Андрійовича Пелещишина.
Книжка називається "Енеолітичне поселення Зимне в Західній Волині". Цю книжку тато якраз встиг закінчити перед смертю в 1999 році, але до видававництва вона так і не потрапила.
Тепер вона вийшла друком в Тернопільському видавицтві "Підручники та посібники".
Книжка спеціальна, наукова. Цікава в першу чергу для науковців-археологів та істориків, з великою кількістю авторських ілюстрацій з місця археологічних розкопок та самих знахідок.
Кому потрібна книга - звертайтеся до мене.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-4-2005 у 13:16


Андрію, презентуй докладніше будь-ласка а також зазнач кількість сторінок і ціну.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 3-4-2005 у 14:00


угу. "абстракт в студію"
зокрема мене вельми цікавить, базові (ну, звісно, оціночні) ТТХ поселення
- оціночний час існування, одномоментна кількість мешканців, спроби оцінки можливих залишків не лише "техносфери" (стріл\глечиків\довбень), але ж і залишків обрядових (якщо, звісно, вдавабельно то визначити з такої часовіддалі)...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2005 у 16:54


Цитата:
Андрію, презентуй докладніше будь-ласка а також зазнач кількість сторінок і ціну.

Книжка невелика. десь 150 сторінок.

Ціна відсутня. Книжку дарую бажаючим. За умови, що книжка не буде закинута на полицю і там забута, бо тираж маленький.
Правда, чесно попереджаю - то не попса. І навіть не науково-популярна книжка. І не підручник.
В майбутньому вивішу в Нет електронні версії праць тата (якщо брат не буде проти), але цю книжку по ряду причин - трохи пізніше. Після того, як буде роздано паперовий тираж і вона осяде в бібліотеках.

Цитата:
окрема мене вельми цікавить, базові (ну, звісно, оціночні) ТТХ поселення

Я тобі подарую - почитаєш :).

Абстракт звучить так
Цитата:

У книзі розповідається про підсумки археологічних досліджень визначної пам'ятки первісної та ранньослов'янської історії Західної Волині - поселення біля с.Зимного Волинської області
Основну увагу приділено узагальненню численних матеріалів із двох поселень 4-3 тис. до н.е., їх місцю в етнокультурній історії Західного Побужжя та значення для вивчення міграції та взаємозв'язків різних груп населення Центрально-Східної Європи




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-4-2005 у 21:29


А можна опублікувати/переслати фрагмент в кільканадцять сторінок/граву для ознайомлення і особистого вирішення вартості/невартості клопотання?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2005 у 21:48


В мене зараз немає електронної копії. Сподіваюся скоро її отримати.

Скажу чесно - якщо ти не історик і терміни типу "лендельська культура" тобі не знайомі, то ця книжка тобі не цікава.
Вся книга насичена спеціальними термінами, які не розшифровуються, бо це не підручник, не словник, не науково-популярне видання. А дуже інформативна, насичена конкретною інформацією наукова монографія.

Даною темою я не мав на меті продати книжку чи щось подібне. Я мав на меті проінформувати істориків, якщо такі є тут або заглянуть колись, що книжка існує, і якщо комусь потрібна для подальшої наукової роботи - то я готовий її подарувати.

Будь моя воля - я би її роздав усім-усім. Пам'ять про батька все-таки. Але враховуючи малий тираж, я хочу щоби книжка була корисна для української науки (там результати багаторічних польових археологічних досліджень).

Книжку тобі можу дати і під обіцянку, що якщо тобі вона не підійде, то ти її здаш в наукову бібліотеку, або комусь зацікавленому (наприклад на істфак НУ Шевченка або в Могилянку або в АН). За що я буду дуже вдячний.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-4-2005 у 09:11


Якщо це для тебе важливо - я елементарно порозношу книжку в Києві по бібліотекам :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-4-2005 у 09:36


Якщо Ваша ласка, то наведіть точні бібліографічні дані (автор, назва, рік, сторінки - все решта доволі точно вже вказане), я не історик, але якісь дивні поштовхи не дають мені спокою...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 4-4-2005 у 10:47


Привіт, Андрію
Цікаво було дізнатись, що твій батько досліджував поселення Зимно, бо це мої рідні краї, я народився у м. Володимир-Волинський, що недалеко він Зимно, і з дому моїх батьків навіть видно відомий Зимнівський монастир. Я б придбав ту книжку, як би це можна було б зробити?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2005 у 12:13


Цитата:
Якщо це для тебе важливо - я елементарно порозношу книжку в Києві по бібліотекам

Це буде дуже класно. Важливо, бо не хочу щоби татова праця намарно пропала.
Цитата:

Цікаво було дізнатись, що твій батько досліджував поселення Зимно, бо це мої рідні краї, я народився у м. Володимир-Волинський, що недалеко він Зимно, і з дому моїх батьків навіть видно відомий Зимнівський монастир. Я б придбав ту книжку, як би це можна було б зробити?

Подарую при зустрічі або передам з кимось в Київ (наприклад з Олексієм). Заодно попрошу щоби ти в В-В бібліотеку або краєзнавчий музей книжку заніс

Цитата:
Якщо Ваша ласка, то наведіть точні бібліографічні дані (автор, назва, рік, сторінки - все решта доволі точно вже вказане), я не історик, але якісь дивні поштовхи не дають мені спокою...

Ввечері з дому.
А поштовхи до історії краще починати зі загальніших, але популярніших книжок. Якщо цікаво - підніми нову гілку і я тобі там напишу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-4-2005 у 12:30


Найгірше в кожній справі - відчувати себе початківцем.
Рекомендації - то завжди лобре.
Але цікавість до саме цієї теми - гілки, якраз в тому, що то Ваш батько, тому хочу погортати цю працю в Стефаника (сподіваюсь, що там вона точно є).




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2005 у 14:09


ще немає. Щойно вийшла з типографії і тираж тільки починає поширюватися. Можу дати тобі, щоби ти заніс :).



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-4-2005 у 16:06


З охотою візьму.
Завтра занесу (тоді можу й взяти).




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2005 у 16:14


Потрібно в приваті за зустріч домовитися.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 4-4-2005 у 18:31


Цитата:

Подарую при зустрічі або передам з кимось в Київ (наприклад з Олексієм). Заодно попрошу щоби ти в В-В бібліотеку або краєзнавчий музей книжку заніс

Можу передати у музей В.-В. чи міську бібліотеку, або навіть у саме зимно (не знаю куди саме, наприклад до того ж монастиря, чи в б-ку місцевої школи). Треба якось зкоординуватись і справді передати Олексієм, бо я, можливо на паску їхатиму через Львів проїздом, але то ще не точно.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 5-4-2005 у 09:36


Я буду у Львові до Великодня. Мусив бути ще місяць тому. Думаю, 19 там вже буду.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 5-4-2005 у 11:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Я буду у Львові до Великодня. Мусив бути ще місяць тому. Думаю, 19 там вже буду.


Олексію, якщо Андрій передасть екземпляри для музею/б-ки у м. В.-В., звяжись будь-ласка зі мною, коли повернешся до Києва, ти ж номер моєї аськи знаєш? Можу кинути у приват н-р мобілки, якщо цього не досить.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2005 у 12:17


Передам, передам. Штуки чотири.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ткач Віталій
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 17-11-2005
Місто: Дубно
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-11-2005 у 21:29


Дуже зацікавлений книгою М. А. Пелещишина. Чи можливо ще її отримати?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-11-2005 у 22:51


Так, можливо. Дивіться u2u



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3604
Реклама: