Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вербицький "Mlyny"
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 17-4-2005 у 21:05
Вербицький "Mlyny"


Щиро кажучи я дещо здивований і навіть _досить_ незадоволений!!!

Учора, приоказійно, проїжджаючи трасою повз Млини,
де поховано автора нашого гімну Вербицького,
до памятника котрому чинний президент тої країни, котрої отой-о-о гімн приїжджав власне днесь,
- заглянув щоб подивитись
...

-1- руки повідкручувати тому "архітектору", що переплановував церкву, де творця гімну відспівували перед похованням
(переробили... явно "до дати" -- поставили цілком нову споруду, зберігши з суттєвого лише одвірок з надписом, понищеним дешо, при реконструкції, до речі...
але найприкріше -- вони, імхо, поміняли усю статуру будови... особливо навершшя куполу...)

-2- на усьому комплексі поховання розробника Гімну України -- українською одне-два речення... навіть на рекламній дошці щодо того, що ото за церква -- надписи Англійською, Німецькою та Польською...

САМЕ СУТТЄВЕ -- я нічого не маю в зв'язку з цим до ПОЛЯКІВ...
(ну з гречності/"культуральності" би могли... ,
але аж цілком ніяк не повинні...)

але сильно маю -- до пана Ющенка -- президента України, гімн котрої ото-о... :(
(він за свою команду відповідає, а вона би мала глянути на то. імхо, звісно...)

:baddevil:

Ну, правда, сам купол над могилою,- загалом непогане враження справив... хоча сам надмогильний памятник могли би помалювати/відновити і з 2-х сторін, а не лише спереду...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 17-4-2005 у 23:16


І нас теж колись згадають незлим тихим словом... Що за нація... Свого дбати не вміє...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Леся Кулик
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 7-2-2005
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 18-4-2005 у 19:17


Згідна з Яремою,
Насправді черговий раз зігноровано проблему. Комісія увічнення жертв війни, яка з українського боку відповідає за українськи місця пам'яті у Польщі, не проявила зацікавлення, не продовжила колишньої розмови з Пжевозніком. Якій інтерес мають поляки у цьому, що б доглядати реставрації чужих архітектурних пам'яток? Вони дальше зосереджені на інскрипції "bohaterski" . Треба вчитись від них, як відстоювати свої інтереси.
Усі праці у Млинах розпочались ще до президентури пана Ющенка. Деяки пригадують, що каплицю терміново "реставровано" до приїзду у рамах виборчої кампанії пана Януковича.
Чому роботи переданої не вперше "совєт - архітектору" не припинено -це вже інша справа.
Львівяни давали гроші, треба було б ставити вимоги. Зараз здається у Млинах пізно, але на Zакерзонії багато пропам'ятних місць, яких треба під гаглядом спеціалістів довести до порядку. Цім не повинні займатись
ентузіясти, а якщо перерахуєте кількість "реставрованих" ними місць (пам'ятників, каплиць, хрестів), залишається враження, що тільки вони за це думають й борються.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 5-5-2005 у 16:35


Чого ж так мусі бути, що польські націюнальні герої, та їнші відомі люди родилися на сьогоднєй Літвє, Беларусі, та Україні й навпакі автор гімну України як на зле народився в нінішей Польщі?

Леся? Що таке "закерзоня" - це земля, яка перед ІІ війною була в Польщі, та після в Україні, чи земля, де жили лемкі, та українці, які сьогодня живуть на "ziemiach odzyskanych"? Обє країни "за лінєю Керзона" - як з чийого боку дивитись, та тут і там багато цівнтарів - все вони місця святе...




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3647
Реклама: