Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: xDSL-з'єднання від Укртелекому
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-5-2005 у 06:59
xDSL-з'єднання від Укртелекому


збираюся підключитися до xDSL-з'єднання Укртелекому на анлім-тариф. Хто має досвід роботи з таким - поділіться будь-ласка враженнями. Який зв’язок, чи часто падає і т.і...
Дякую.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-5-2005 у 07:28


...та непогано, у мене на роботі було...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fgoblin
Новак
*



Повідомлень: 24
Зареєстрований: 18-7-2003
Місто: Лємберг
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 11-5-2005 у 13:23


Маю досвід підключення до такого інтернету від А до Я. Зараз якраз маю такий інтернет вдома. Процедура наступна:
Йдеш до відділу обслуговування абонементів (збоку головної пошти) і пишеш заяву на підключення. На протязі 1 - 2х днів (а реально тиждень) до тебе приходять монтажники, підключають свій модем, тестують, і йдуть. Якщо швидкість і якість тебе задовільняє - то знову йдеш в відділ обслуговування абонентів і береш модем на пробу. Як правило можна взяти на день - два. Це все наразі безкоштовно. Після чого знову йдеш до віділу обслуговування абонентів, підписуєш договір, і все.
У мене вдома невелика мережа на 8 комп'ютерів, модем підключений до Linux сервера. Реальна швидкість 10 - 12к
(коли ніхто нічого не качає). Лінія зривається разів 10 - 20 на добу, але це практично не помітно (1 - 2сек. зєднання). Трохи проблематично качати щось з сервера без докачки... але не смертельно. Кілька разів була ситуація, що модем не міг на протязі 30 - 80хв з'єднатися. Але в цілому доволі непогано.
І ще, вигідніше відразу викупити модем. За рік він себе окупить.
Якщо будуть ще якісь питання - пиши.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-5-2005 у 13:47


А як на рахунок свого кабель-модему? Я зі штатів свій привіз, чи обов'язково купляти в них? І яка середньомісячна оплата?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Fgoblin
Новак
*



Повідомлень: 24
Зареєстрований: 18-7-2003
Місто: Лємберг
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 11-5-2005 у 15:39


На скільки я пам'ятаю, підтримуються модеми Сiрiус-128, Telplus 2D, Антарес-115.
Вартість послуг: 335,44 з ПДВ (якщо модем арендуєш)
якщо свій модем - на 72 гривні дешевше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-5-2005 у 22:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Fgoblin
Якщо будуть ще якісь питання - пиши.


Дякую за вичерпну інформацію!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3716
Реклама: