Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: 100 дней- за і проїтів політики нового уряду
Олег Бордун
Заблокований




Повідомлень: 5
Зареєстрований: 7-5-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-5-2005 у 22:29
100 дней- за і проїтів політики нового уряду


Український народ - перші сто днів з Віктором Ющенком і Юлією Тімошенко. Попереду ще декілька років. Якими вони будуть, можна припустити вже зараз, грунтуючись на результатах першої стодневки.
Спочатку влада боролася з своїми попередниками. Звучали гучні викриття Леоніда Кучми і обіцянки посадити екс-президента, якщо він наважиться повернутися на батьківщину із закордонної відпустки. Кучма наважився. І дотепер знаходиться на волі.
З особливим цинізмом наклав на себе руки один з свідків по цій справі, екс-глава МВС України Юрій Кравченко, двічі вистріливши собі в голову. Експертиза показала, що обидва постріли були смертельними.До речі, Кравченко виявився не єдиним "ворогом режиму революціонерів", що наклав на себе руки.
Реприватизація в Україні стала, мабуть, найгучнішим проектом нової влади. Спроба розкуркулити "Криворіжсталь" суміщала в собі приємне з корисним - зведення рахунків з оточенням Кучми, бізнесменами Ахметовим і Пінчуком і заробленням грошей. Проте гора народила мишу. Суд залишив "Криворіжсталь" її новим власникам, а уряд спішно почав национализировать Запорізький алюмінієвий комбінат, що належить російському олігарху Віктору Вексельбергу. На черзі ще ряд підприємств російських бізнесменів.
В результаті інвестиційна привабливість України різко впала. Російський бізнес більше не розглядає цю країну як перспективного партнера. Особливо в умовах останніх гарантій безпеки бізнесу в Росії, які дав в своєму щорічному посланні Федеральним зборам Володимир Путін. Тепер олігархів ніщо не жене з Росії і ніщо не привертає в Україні.
Втім, український бізнес теж не збирається пов'язувати свою долю з непередбачуваним режимом Ющенка. Місцеві підприємці, за повідомленням українських ЗМІ, згортають свій бізнес і шукають нових покупців, які ризикнули б придбати їх власність.
Тим часом Україна - не офіційний Київ, а вся країна - підводить свої підсумки. І тут обходиться без захоплених оцінок. Залишається тільки констатувати факт зростання тарифів на вантажоперевезення, зниження митних зборів, підвищення податкових ставок для дрібного і середнього бізнесу, зниження курсу долара по відношенню до гривні. Все це завдає серйозного удару національній економіці. І, безумовно, позначається на рівні життя людей. Надбавки Тімошенко до зарплати і пенсії не покривають витрат на продукти першої необхідності, що подорожчали, і продукти.
Одним з гасел Ющенка була обіцянка збільшити число робочих місць. На сьогодні замість п'яти мільйонів нових робітників місць, обіцяних революціонерами, країна одержала за перший квартал зростання безробіття на 0,1%
Цікаво, де президент планував влаштовувати безробітні, якщо з перших днів влади він цілеспрямовано вів політику перегляду підсумків приватизації, насилав перевірки на найбільші підприємства країни і тим самим паралізував роботу промисловості? Те ж саме торкається і інвесторів. Нові проект відкрили б масу пропозицій про роботу, але інвестори тепер з великим побоюванням стежать за українськими подіями, співчуваючи тим, хто все ж таки ризикнув вкласти гроші в українську промисловість

Тваринництво - під ніж, "ніжкам Буша" - Wellcom!
Бажаючи посадити на гачок російських нафтовиків, Тімошенко вирішила своїм указом штучно знизити ціни на паливо усередині країни. У результаті вона сама опинилася на гачку нафтотрейдерів, які відмовилися продавати бензин в Україні за такими цінами. У результаті непомірно емоційний прем'єр спровокувала паливну кризу в розпал посівної.
Ніяк не турботою про власне сільське господарство стало зниження митних зборів на м'ясо до 10%. Нова влада знову перетворює Україну на ринок збуту для аргентинських, австралійських і новозеландських фермерів. Не виключено, що любителі "демократії по-американськи" скоро наповнять країну і "ніжками Буша".
Як тільки прийде в занепад тваринництво, можна забути і про аграрний комплекс. Відсутність попиту на корми приведе до згортання виробництва зернових. Відповідно, аграрний комплекс скоротить замовлення на техніку, яку також проводили українські підприємства.

Шановні учасники форуму! Я сам голосував за цього президента. Але, на мій погляд, я обдурять обіцянками, як і мільйони співгромадян. Що чекати далі, якщо сам вибраний президент визнає непрофесіоналізм уряду, який працює всього те 100 днів?....
Якщо я позитивні економічні результати дій уряду не віжу- прошу всіх охочих їх мені продемонструвати і пояснити... Наперед вдячний.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 19-5-2005 у 23:09


Звідки ви це взяли? Виглядає на машинний переклад якоїсь російської статті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 20-5-2005 у 06:28


А це переклад і є.
http://www.dni.ru/news/polit/2005/4/29/62054.html
http://www.nomad.su/?a=3-200505030231
Дні.ру стараються, хто ж ще :lol:

Якість перекладу статтю не дуже псує :baddevil: А "ніжкам Буша", гадаю, має бути Welcome, а не Wellcom - нащо їм мобільний оператор? :lol:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-5-2005 у 08:31


А казачок то засланий! :)



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Бордун
Заблокований




Повідомлень: 5
Зареєстрований: 7-5-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-5-2005 у 00:45


суть не міняє... ви по суті питання.
А текст може бути любой- головний зміст.
І ще радує, що ви теж читаєте проросійські газети- значить вам теж як і мені не байдужа доля України...
А для вам, мені кажется- ваші порожні амбіції...

Повернуся, як на рахунок по-существу?.......
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-5-2005 у 09:20


Цитата:
суть не міняє... ви по суті питання.
А текст може бути любой- головний зміст.


Міняє, і притому серйозно. Це як адміністратор пишу.
При використанні запозичених матеріалів вказання першоджерела є вкрай бажаним (вважайте - обов'язковим). Хоча би з огляду на хороший тон.
Крім того, якщо виявиться що своїми дописами Ви порушуєте чужі копірайти, я буду змушений заблокувати Вам доступ до Форуму.
Цитую правила Копірайту на Форумі
Цитата:
...Адміністрація Форуму просить користувачів поважати права інтелектуальної власності при передруці, цитуванні чи перекладі чужих матеріалів. Адміністрація залишає за собою право боротися з порушеннями прав інтелектуальної власності у випадку встановлення таких фактів.
...


Крім того, прохання трохи більше зусиль затрачати на написання дописів саме українською мовою.

Дякую




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 22-5-2005 у 01:00


Якщо по суті питання... пальці за російську мову ще нікому не відрубували, як було обіцяно синіми?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Бордун
Заблокований




Повідомлень: 5
Зареєстрований: 7-5-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-5-2005 у 22:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
суть не міняє... ви по суті питання.
А текст може бути любой- головний зміст.


Міняє, і притому серйозно. Це як адміністратор пишу.
При використанні запозичених матеріалів вказання першоджерела є вкрай бажаним (вважайте - обов'язковим). Хоча би з огляду на хороший тон.
Крім того, якщо виявиться що своїми дописами Ви порушуєте чужі копірайти, я буду змушений заблокувати Вам доступ до Форуму.
Цитую правила Копірайту на Форумі
Цитата:
...Адміністрація Форуму просить користувачів поважати права інтелектуальної власності при передруці, цитуванні чи перекладі чужих матеріалів. Адміністрація залишає за собою право боротися з порушеннями прав інтелектуальної власності у випадку встановлення таких фактів.
...


Крім того, прохання трохи більше зусиль затрачати на написання дописів саме українською мовою.

Дякую


Шановний адміністратор! Я законопокірний громадянин країни і не допускаю порушення законності, тим більше авторські права... Якщо я не порушував ваші авторські права... А щоб мені указувати про мої порушення, сведуєт визначити об'єкт діяння. А його немає, оскільки немає сторони якої причинний збиток. Немає і суб'єктивної строны,т.к. немає наміру на спричинення збитку.... Короче- це демогогия і вам би лише до чого зачепитися.

І не влаштовуйте на темі флуд... Ви говорите про що завгодно але тільки не по темі.... А тому, що вам просто нічого сказати... А правда вам не подобається...
І ви від свій гордині і дурості не зрозуміли головного - я громадянин своєї країни Україна! і щодня працюю, в цій країні... І мені не все одно що в ній творитися. А вам головне партія, колір, лідер... Все що завгодно але не економічне зростання країни. А шкода що пройдисвіти вами користуються. А ви як лохи з криками тріумфування їх підтримуєте.... як коли те я. ... адже я теж голосував за Ющенка, а шкода...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-5-2005 у 08:13


Слідкуйте, будь-ласка, за своєю лексикою, пане Бордун. На Форумі категорично заборонено вживання лайливих слів.
При цитуванні не забувайте вказувати першоджерело




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-5-2005 у 18:03


Може, це Яндрух переєструвався і почав писати з помилками, щоб не впізнали :lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Бордун
Повернуся, як на рахунок по-существу?.......

Аби говорити по суті, треба хоча б розуміти, що тебе питають. Може, мені хоч хтось пояснити, що означає
Цитата:
А для вам, мені кажется- ваші порожні амбіції




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-5-2005 у 18:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Може, це Яндрух переєструвався і почав писати з помилками, щоб не впізнали :lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Бордун
Повернуся, як на рахунок по-существу?.......

Аби говорити по суті, треба хоча б розуміти, що тебе питають. Може, мені хоч хтось пояснити, що означає
Цитата:
А для вам, мені кажется- ваші порожні амбіції


Це не Яндрух, існує велика можливість того, що це взагалі не писала людина, але РОБОТ :o :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-5-2005 у 19:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Це не Яндрух, існує велика можливість того, що це взагалі не писала людина, але РОБОТ :o :rolleyes:

Згоден, я погарячкував - вибачаюсь перед Яндрухом: він, принаймні, для затравки запустив власний опус.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 23-5-2005 у 22:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Бордун
... я громадянин своєї країни Україна! і щодня працюю, в цій країні... І мені не все одно що в ній творитися. А вам головне партія, колір, лідер... Все що завгодно але не економічне зростання країни. А шкода що пройдисвіти вами користуються. А ви як лохи з криками тріумфування їх підтримуєте.... як коли те я. ... адже я теж голосував за Ющенка, а шкода...


Ну добре, хоч не патріот :) А то з таким правописом...
То Ви пане Бордун - опозиціонером стали?
Ну як показало сьогоднішнє опитування у програмі "Іду на Ви" "на "1+1" то основна справа опозиції полягає у дискредитації влади, а не у покращенні життя людей (принаймні запропонувати альтернативні дії для "економічного зростання країни").
І як на мене, ці дії опозиції є недолугими і базуються на чутках.

P.S. А сама передача з "головним опозиціонером" - це дійсно шоу ;) Особливо, коли Янукович назвав політичні партії "угруповуваннями" ;) Тобто він очолює опозиційне угрупування "Регіони України" ;)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 24-5-2005 у 13:58


Пан Бордун і справді не зовсім етично поступив, і зовсім не грамотно висловився, порушив правила форуму але він навів доволі слушний матеріал, тим паче, що цей матеріал є більш-менш об'єктивний, хоча й не скажу, що не упереджений. Зрештою всі негаразди мало змінюють суті питання.
А у відповідь скажу таке: не популярні методи не завжди ведуть у прірву, наприклад: найбільш непопулярні методи керівництва в історії США застосував Рузвельд, але тим самим вивів країну з кризи. Біда нашого уряду у тому, що одна частина населення йому довіряє сліпо і все пробачає, а інша навпаки недовіряє зовсім, тих же, що ставляться помірковано є насправді невелика купка. Вся критика, яка сиплеться на уряд зводиться до базікання і обливання брудом, часто аргументовано але не конструктивно. Всі кричать: "Треба посадити олігархів, як обіцяли!!!" і тут же "Не чіпайте заводи!!!", волають: "Наведіть порядок в податковій системі!!!", і відразу: "Руки геть від підприємців!!!" Панове, а чи не час зупинитися, дослухатися до того, чого ми самі хочемо, визначитися з нашими баченнями і вже тоді волати. Якщо хто має якесь конструктивне зауваження, то чи не краще згуртуватися в партії і починати кваліфіковану роботу, бо це все дуже нагадує сцени із фільмів про перші постреволюційні дні у Росії минулого століття, коли вилазять на броневик і кричать: "Дайош...", а що ж вам дати?
Так, я згоден, дії уряду у перші сто днів не надто популярні. Добрі вони, чи погані питання занадто слизьке, особисто я боюсь щось передбачати на перід, бо кожен крок має і позитивні і негативні наслідки. Зрештою тут все залежатиме не від вказівок уряду, а від спотворення інтелектом тих, хто ці вказівки виконує. Зрештою, хто наміряв оці 100 днів? Хто сказав, що вони настільки знакові? Що таке 100 днів у контексті періоду правління уряду?




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3734
Реклама: