Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: СШ №21 виповнилось 100 років
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

thumbup.gif написано 20-5-2005 у 22:15
СШ №21 виповнилось 100 років


Сьогодні СШ 21 святкувала своїх 100 років і як її випускник з того дуже гордий і радий.
Святкування відбувалося в Палаці виховання учнівської молоді на пл. Петрушевича.
Зібралося дуже багато випускників та викладачів. Поприїздили зі всьго світу.
Серед бувших учнів нашої школи Кривенко О., Кадирова Л., Бельченко О., Садовий А. та дуже багато інших достойних людей.
Отримав масу вражень від спілкування з своїми вчителями.
Зустрів дуже багато знайомих людей яких давно знаю, але не знав, що вони у свій час також вчились у моїй рідні школі.

Якщо серед форумчан є випускники СШ 21, то передаю їм свої найщиріші вітання!!!

Взагалі про школу завжди згадую з великою теплотою та вдячністю.

А як ви згадуєте про свою школу?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 21-5-2005 у 00:16


Шкода, що не знав :( Випуск 1994 року... Є тут хтось? :)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-5-2005 у 06:56


Ех, Зукін був:) А ще десь років п"ять тому, казали - помер:)

Але найбільшим одкровенням для мене стало, що Шурік - вже тепер не Шурік, а Богдан Олександрович:)

(випуск 1987 року)




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-5-2005 у 10:43


Ба! Хто б міг подумати... Я там закінчив 8 класів + один рік в 9-му :) (1983-1992) Мало кого пам"ятаю... Класних керівничок своїх - Лесю Дмитрівну і Стефанію Семенівну, Шуріка само собою (з головою він тоді не дружив, не знаю, як зараз). А хто Зукін? Щось знайоме :))
А так - є спогади приємні і неприємні...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 21-5-2005 у 12:09


О, брат. Зукін то був ше той тип... Я не чув шо він помер, але чув, що виїхав в Ізраїль. Те саме чув про Циркуля (фізрук). Але декілька років тому здається помер Костиль :( Класний дядько був...

Стефанія Семенівна в мене теж була класною керівничкою :) А пізніше - Симоненко Світлана Василівна і Жирафа (Стеблевич Любов Петрівна) .

Оце щойно дістав випускний фотоальбом ...... Стільки спогадів :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 21-5-2005 у 16:30


Дуже приємно зустріти стільки рідних людей
Я з 1996 року випуску. Зукін дійсно свого часу виїхав в Ізраіль (вчора був), Циркуль (Богдан Зенонович) переїзав жити десаь в район (здається Буськ), а вчора був на святкувані. Костиль (вічна йому память) помер років 5-6 тому, я був на похороні.

А ще вже 2 роки як померла моя улюблена вчителька Кузій Оксана Василівна (від лейкемії) - я її боготворив. Ми з нею ставили такі класні вистави. Її науку згадую до сьогдні.

Василенко Ніна Іванівна (молодші класи, моє перша вчителька) живе зараз в Італії
Решта всі вчора були. З Симоненко Світланою Василівною - розмовляв, майже не змінилась
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-5-2005 у 06:18


Прикро, але особливих сантиментів від навчання щось не лишилося. Можливо попав на не найкращий період школи (випуск 1977) Хоча на 100-річчя напевне приїхав би.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3736
Реклама: