Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Нове ядерне паливо паливо???
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 6-7-2005 у 15:17
Нове ядерне паливо паливо???


Цитата з новин 5 каналу:
"Українському досліднику Станіславу Адаменку у лабораторних умовах вдалося використати тверду речовину як ядерне паливо
Ріст цін на нафту та газ прискорює пошук та реалізацію альтернативних джерел у заможних країнах. Український уряд згадав про винахід Станіслава Адаменка. Який ще три роки тому заявив про те , що віднайшов нове , невичерпне джерело енергії. "
http://www.5tv.com.ua/newsline/184//10319/

Я порився в інтернеті, де знайшов ще цікаві відгуки, як негативні, так і позитивні. Деякі з них є тут:
http://www.proton21.com.ua/articles_en.html
http://www.visnyk-nanu.kiev.ua/2003-2/5.htm
http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/439/38218/

Штати вже давно цим займаються: http://www.infinite-energy.com/

Хай би що там не було, але я завжди ставився позитивно до будь-яких нових крейзі проектів. Та і історія показує, що найнеймовірніші речі стають можливими.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 6-7-2005 у 16:34


Так. Тільки ще шлях треба пройти від лабораторних дослідів до промислового застосування (років приблизно у 20).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 6-7-2005 у 16:42


Не обов'язково, якщо притисне, а це цілком можливо, то швидше все закрутиться.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 6-7-2005 у 17:36


Я не про протискання. Якщо винахід принципово новий, то це реальний термін його впровадження. Я не про організаційні чи фінансові проблеми говорив, а про суто технічні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-7-2005 у 12:12


Ех, хотілося щоб все було швидше! І Україна всіх за пояс заткнула реально, а не тільки інформацієї про українське походження визначних вчених...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 7-7-2005 у 12:47


Для цього треба було у науку інвестувати останні роки хоч би так, як за часів СРСР (а реально треба ще більше). Тут хлопці не дадуть збрехати, але, свого часу, наприклад, НР згорнула багато виробничих проектів і, переважно, зосередилася на дослідницькій роботі. На цьому можна добре заробляти, але треба заділ мати років у 50 і команду науковців, яку постійно поповнюють молоді кадри. А тут, ну винайшов він щось, добре, якщо держава допоможе запатентувати, але хто буде до промислового зразка винахід доводити. Знайдіть мені на сьогодні класного слюсаря 6-го розряду, який на цей розряд тягне і деталь зробить "на око" так, щоб допуски до мкм дотримати. На таких людях прогрес тримається.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 7-7-2005 у 19:34


"Знайдіть мені на сьогодні класного слюсаря 6-го розряду"
(тужливо) ой і не кажіть...
ну мооооже ще і, але фактично пропало це _мистецтво_




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-7-2005 у 07:39


Трохи до теми розмови - пару тижнів тому міжнародна спільнота (ЄС та Японія) погодила місце, терміни та кошториси будівництва ITER (термоядерного реактора з позитивною видачею енергії).
Буде це чудо на території Франції, будівництво розпочнеться ніби в 2007 році.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-7-2005 у 08:49


Додам, що це черговий експериментальний реактор (правда, найбільший з існуючих).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карпенко
Дописувач
**



Повідомлень: 63
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 8-7-2005 у 09:12


Додам, що коштуватиме це чудо 13 млрд вже не пам'ятаю чого чи доларів США, чи євро.
А участь в будівництві беруть ще й Китай, Південна Корея, США й Росія.




Є приязнь - на грані, є приязнь - на лезі...
(с) Світлана Кочерга
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3845
Реклама: