Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Шукаю програму!
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2005 у 14:11
Шукаю програму!


Шукаю програму для обліку часу та трафіку типу "Locker".Хто знає де такі можна скачати. Також вкажіть на щось подібне, програма в принципі потрібна для компютерного клубу, щоб можна було виділяти певну кількість часу та трафіку користувачам, а по їх закінченні(часу і трафіку) система має вимикати користувачу доступ. Ну думаю, ви зрозуміли, чекаю на лінки та опис програм.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-8-2005 у 15:17


Трафік передбачається рахувати в мегабайтах?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2005 у 15:26


Так в мегабайтах, ну, якщо там буде кільки чисел після коми, то теж нормально. Наприклад, щоб я бачив, скільки скачав, той чи інший користувач. Я даю трафік взагалі користувачам 2 МБ і все.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-8-2005 у 16:02


Джерело даних?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-8-2005 у 17:17


а WinGate не підійде?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2005 у 11:37


Я ж не орієнтуюся в програмах, ви краще дайте ссилку де можна скачати, і якийсь коментар до програми.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-8-2005 у 14:51


Ну то варто представити топологію мережі, які засоби забезпечують доступ і безпеку, тощо. Нема ТЗ.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-9-2005 у 11:22


Ну Олексію, ви гадаєте, що я на таке відповім, я ж у таких тонкощах темний ліс. Я ж лише спитав за програму, по типу "Locker", можливо є якась дещо краще за неї?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 24-10-2005 у 01:55
Шукаю Norton SystemWorks


Оновлював Windows XP, після чого зник Norton SystemWorks. А "вінда" глючить: на панелі завдань знизу з'являються нові розподільчі лінії, що, в принципі, на роботу самого компа мабуть не впливає особливо, однак дратує.
Це якимось чином пов'язано із опцією "мовна панель" ("языковая панель" - вінда українізована, однак цю штучку видає російською) - їх в "панелі завдань" з'являється одразу декілька. Відповідно, скільки цих "панельок", стільки і розподільчих ліній внизу. Вікна на панелі "збиваються" зашуганою зграйкою, іконки ховаються... Одним словом, маю надію, що Norton SystemWorks якось дасть цьому раду, або ж хтось із вас підкаже, що зробити (перевстановлювати все знову не хочеться - дуже болючий процес був минулого разу).




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2006 у 15:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я ж лише спитав за програму, по типу "Locker", можливо є якась дещо краще за неї?

А може хтось знає ще простішу прогу.
"Топологія мережі" така:
ВінХР, нтфс, виділена лінія, ігри, тато + мама на роботі, а в хаті двоє школярів 9 і 11 років (у кожного користувача свій логін та пароль; тато - адміністратор, решта - користувачі).
І відповідно, завдання такі:
- обмежити дітлахів у часі (до 2 год/день за компом, у вихідні - більше, з перервами чи без).
- якщо адмін забув відключити ЛАН, то щоб діти в інет не змогли виходити всерівно.
На разі, друга проблема вирішена мною досить примітивно - в дітей прописані неіснуючі проксі. Але, думаю, це тимчасово. :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2006 у 08:17


Якщо заборонити змінювати проксі, то не так вже й тимчасово. Запустіть цю прогу gpedit.msc далі перейдіть до User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Internet Explorer у вікні справа двічі-клікніть Disable changing proxy settings і встановіть Enable. Тепер установки проксі будуть "сірі" і ніхто поміняти їх не зможе.
А взагалі є прога, напр. Lock XP http://www.crashcoursesoftware.com яка, як обіцяють автори, вміє і інтернет обмежувати і час роботи і купу всього іншого (ще би, інсталяшка 14 метрів важить ;)
Або щось простіше, але ніби має все те, що Ви шукаєте
http://www.salfeld.com/software/childcontrol/index.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-2-2006 у 00:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
Або щось простіше, але ніби має все те, що Ви шукаєте
http://www.salfeld.com/software/childcontrol/index.html

Для початку, стягнув Child Control, бо і менший за розміром, і кейген знайшов легко до останньої версії.
Ще остаточно все не перепробував, але прога ця ніби якраз за моїми вимогами писана! Ресурсів не жере, не морочить голову лишніми логінами/паролями і т.п. Супер!
ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-8-2006 у 14:17


Чи існують програми, аби диктувати в мікрофон, а комп щоб писав букви-слова-речення?



я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-8-2006 у 22:24


Існують:

Dragon Naturally Speaking
Intelligent Voice Recognition System (IVOS)
Realize Voice
Voice Studio

Точно не знаю, але здається всі вони працюють тільки із англійською.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-10-2006 у 14:28


Одного разу мені тут дуже допомогли, отож спробую ще раз.
Ситуація.
ІЕ - терпіти не можу. Причини, в принципі, загальновідомі. Тупість, безпека, глюкавість. До цього часу користувався Оперою. Проте, на жаль, інколи виникають якісь незручності. Як правило, не через "недоробленість" Опери, а через "недоробленість" деяких "просунутих" веб-дизайнерів. Доводиться згадувати про ІЕ. :(
Знаю, що маса людей користується Вогнелисом, та ще стягнув собі свіжий Нетскейп (ностальгія, а раптом?). Буду пробувати все це потроху. І Нетскейп, і Вогнелис чудово побачили всі настроювання та закладки Опери і ІЕ. Гарно імпортували, все ок. А далі, боюсь почнуться незручності. Якісь нові закладки збережуться в Опері, якісь у Вогнелисі, якісь у Нетскейпі. А ще додати сюди два комп"ютери (дом. + роб.), от і вийде з часом - шість броузерів, шість різних "Обраних". Синхронізувати це все "руками" - довго та нудно. Та й через кілька тижнів - ситуація повториться. Який вихід?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 10-10-2006 у 14:54


Якщо мова про банальні букмарки, то це вже обговорювалося в темі "Підкажіть онлайн-сервіс для збереження закладок (bookmarks)", в яку можна зайти тут



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 18:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Одного разу мені тут дуже допомогли, отож спробую ще раз.
Ситуація.
ІЕ - терпіти не можу. Причини, в принципі, загальновідомі. Тупість, безпека, глюкавість. До цього часу користувався Оперою. Проте, на жаль, інколи виникають якісь незручності. Як правило, не через "недоробленість" Опери, а через "недоробленість" деяких "просунутих" веб-дизайнерів. Доводиться згадувати про ІЕ. :(
Знаю, що маса людей користується Вогнелисом, та ще стягнув собі свіжий Нетскейп (ностальгія, а раптом?). Буду пробувати все це потроху. І Нетскейп, і Вогнелис чудово побачили всі настроювання та закладки Опери і ІЕ. Гарно імпортували, все ок. А далі, боюсь почнуться незручності. Якісь нові закладки збережуться в Опері, якісь у Вогнелисі, якісь у Нетскейпі. А ще додати сюди два комп"ютери (дом. + роб.), от і вийде з часом - шість броузерів, шість різних "Обраних". Синхронізувати це все "руками" - довго та нудно. Та й через кілька тижнів - ситуація повториться. Який вихід?

Є ще такий варіант - URLBase :
http://exe.org.ua/index.php?categoryid=28&p13_sectionid=6&p...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3917
Реклама: