Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Пред'явлення до Росії вимог про компенсації за час перебування Ук...
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-10-2005 у 11:56
Пред'явлення до Росії вимог про компенсації за час перебування України у складі СРСР


Ось це кавалок новин, повний текст тут.
Цитата:
Голова найбільшої в Естонії опозиційної партії "Республіка" Тааві Вескімягі вважає, що уряд цієї балтійської країни не повинен забувати про пред'явлення Росії вимог про компенсації за час перебування республіки у складі СРСР.
"Заява прем'єр-міністра відрізняється від колишньої політики держави, особливо це стосується вимог, що тривалий час обговорювалися на естонсько-російських переговорах, про компенсацію збитку, завданого культурним цінностям, зокрема регалій президента", - заявив Вескімягі. Крім того, він відзначив, що парламент Естонії поклав на уряд можливість пред'явлення вимог про компенсації.
"Уряд попросив дозволу подовжити термін виконання доручення, і тому заяву прем'єр-міністра не можна розглядати як остаточне рішення з цього питання", - сказав лідер опозиції. Водночас він сказав, що Естонія наразі не предсталива Росії юридично обґрунтованої заяви про вимоги компенсацій.
Прем'єр-міністр Естонії Андрус Ансіп минулого четверга на зустрічі з російськими журналістами заявив, що Естонія наразі не має наміру пред'являти Росії претензій про виплату компенсацій за завдану шкоду під час перебування республіки у складі СРСР. Водночас він не виключив, що такі претензії можуть бути пред'явлені в майбутньому.


А мене ж цікавить таке питання. Наскільки я знаю, Україна ще не домагалася від Росії подібного. Однак, якщо згадати історію, то претензії є за що виставляти. Чи все таки у нас буде хоч один президент, достатньо радикальний, який не побоїться подібне висунути найближчому сусіду?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 10-10-2005 у 11:09


Слабо віриться, що в Україні таке можливе. На кожному кроці чути тільки, що Росія "стратегічний партнер".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4004
Реклама: