Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Нотаріус і Інтернет
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 14-10-2005 у 13:42
Нотаріус і Інтернет


Питання.

Чи може нотаріус засвідчити наявність певної інформації на якомусь сайті? Технічні нюанси...

Чи буде це свідчення доказом у суді?

Хто (і яким чином) може виступити 100% свідком існування певної інформації на конкретному сайті в Інтернет, доступності/недоступності сервісу ... ?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 14-10-2005 у 22:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Тарасов
Питання.

Чи може нотаріус засвідчити наявність певної інформації на якомусь сайті? Технічні нюанси...

Чи буде це свідчення доказом у суді?

Хто (і яким чином) може виступити 100% свідком існування певної інформації на конкретному сайті в Інтернет, доступності/недоступності сервісу ... ?


Напевно на нотаріуса надіятися не варто. Можу порадити забезпечити собі двох свідків - зробити видрук з сайту, а свідки на суді засвідчать, що дана інформація на той момент була на сайті, і що видрук був зроблений в їх присутності і відповідає оригіналу. Або що щось там не працювало.

Крім того, для підтвердження, що подія мала місце не раніше ніж в певний час, можна зробити знимку чи відеозапис зі свіжою ґазетою :). Нагадаю також про можливу корумпованість судді :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 14-10-2005 у 22:37


Порошенко свого часу закидав Зінченкові, що його докази базуються виключно на роздруківках з "України кримінальної". Й от справу нещодавно відкрили...
Мабуть, дійсто зробити видрук, при цьому проставиться дата (якщо одразу з мережі друкувати)...




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 14-10-2005 у 22:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Порошенко свого часу закидав Зінченкові, що його докази базуються виключно на роздруківках з "України кримінальної". Й от справу нещодавно відкрили...
Мабуть, дійсто зробити видрук, при цьому проставиться дата (якщо одразу з мережі друкувати)...


Чекайте, тут не про те йдеться. Тут треба засвідчити наявність певної інформації на веб-сайті в певний час, а не її правдивість. Видрук з датою якою хочеш я і сам зроблю. Для того і є свідки, щоб підтвердили, що видрук відображає те, що в той час на сайті було.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 14-10-2005 у 23:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь

Тут треба засвідчити наявність певної інформації на веб-сайті в певний час, а не її правдивість. Видрук з датою якою хочеш я і сам зроблю. Для того і є свідки, щоб підтвердили, що видрук відображає те, що в той час на сайті було.

Тоді банальна пропозиція - прінт скрін. Або у певний час зберегти сторінку кудись?




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-10-2005 у 06:57


....поробити скріншоти і записати на компакт... з вказанням дати і теде...
наскільки я чула, системну доріжку сіді досить тяжко підробити....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-10-2005 у 16:07


Цитата:


Чекайте, тут не про те йдеться. Тут треба засвідчити наявність певної інформації на веб-сайті в певний час, а не її правдивість. Видрук з датою якою хочеш я і сам зроблю. Для того і є свідки, щоб підтвердили, що видрук відображає те, що в той час на сайті було.


Покази свідків можуть бути неточними. Відповідно якщо буде позов по питаннях захисту честі (або по якихось інших "тонких" питаннях) протилежна сторона може вчепитися до точності свідчень.
А нотаріально засвідчені підписи свідків на роздруківці сторінки (з указанням дати) мали би ті неточності зняти. Як писало в радянській військовій доктрині - "упрєждающій удар возмєздія" :)

Цитата:
....поробити скріншоти і записати на компакт... з вказанням дати і теде...
наскільки я чула, системну доріжку сіді досить тяжко підробити....

Думаю, суду це буде не цікаво.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-10-2005 у 16:13


...знаю, що при сулханнях щодо авторських прав на художні твори,
зроблені за допомогою цифрових технологій, докази на сіді приймаються.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4019
Реклама: