Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Звільнення Геращенко - навіщо влаштовувати комедію?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-11-2005 у 21:14
Звільнення Геращенко - навіщо влаштовувати комедію?


Цікаво, навіщо було влаштоване ось-це?
Кореспондент -- Українська мережа новин / Ющенко на кілька хвилин звільнив Геращенко
Цитата:
Про звільнення Ірини Геращенко йдеться в розпорядженні № 1232 від 21 листопада, про призначення її на цю саму посаду зазначено в розпорядженні № 1233 від 21 листопада.

Про причину звільнення Ірини Геращенко було зазначено, що вона звільнена у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Особливо розсмішила остання фраза :)

Цікаво, це що Президент підмахнув папірчик, який йому хтось підсунув, а потім виправляв ситуацію? Чи може Геращенко хотіла кілька хвилин не бути держслужбовцем?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 21-11-2005 у 23:27


Там напевно все простіше.. Просто реорганізовується секретаріат ( ну щоби повиганяти "стару владу") от її і звільнили та приняли знову на роботу. Якісь правові нюанси. Там десь напевно описку допустили в указах.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 22-11-2005 у 10:44


Так воно й було. Звичайна процедура. Назва посади чи органу змінилася - відбувається перевід. Тільки для таких посадовців всі кадрові переміщення оформляються указами.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-11-2005 у 15:50


Цитата:
реорганізовується секретаріат от її і звільнили та приняли знову на роботу. Якісь правові нюанси

Цитата:
Звичайна процедура. Назва посади чи органу змінилася - відбувається перевід. Тільки для таких посадовців всі кадрові переміщення оформляються указами"

Тобто ви що тут хочете сказати, що кореспондент Кореспондента, який, як я підозрюю, не є випадковою людиною і спеціалізується на тому сегменті, про який пише, не знав про такі звичайні для спеціаліста речі?! :mad:
Чи вдав, що не знає? ;) - хай люди посмикаються, смажненького скуштують :rolleyes:

Я, звичайно, всіляко за свободу слова, але окремі її прояви вряди-годи починають задовбувати.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 24-11-2005 у 00:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Тобто ви що тут хочете сказати, що кореспондент Кореспондента, який, як я підозрюю, не є випадковою людиною і спеціалізується на тому сегменті, про який пише, не знав про такі звичайні для спеціаліста речі?! :mad:
Чи вдав, що не знає? ;) - хай люди посмикаються, смажненького скуштують :rolleyes:

Угу. Взагалі слово "спеціаліст" до слова "журналіст" останнім часом не підходить. Нормальних професіоналів насправді дуже мало...

Цитата:

Я, звичайно, всіляко за свободу слова, але окремі її прояви вряди-годи починають задовбувати.

В останні півроку, акурат після відставки уряду, такі прояви особливо активізувалися. Я навіть через це напевно з нового року перестану високий замок (то наша така містечкова газетка) виписувати, який до того виписував 8 років - гра в одні ворота на стороні леді Ю. вже так набридла...

От ще один приклад "спеціалістів" від журналістики:
http://www.maidan.org.ua/static/news/1132763778.html




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-11-2005 у 10:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Тобто ви що тут хочете сказати, що кореспондент Кореспондента, який, як я підозрюю, не є випадковою людиною і спеціалізується на тому сегменті, про який пише, не знав про такі звичайні для спеціаліста речі?! :mad:
Чи вдав, що не знає? ;) - хай люди посмикаються, смажненького скуштують :rolleyes:

Хочу сказати тільки те, що сказав. Що вдавав журналіст не знаю.
У мене самого за 6 років на державній службі пів трудової списано, при цьому я, фактично працюю на одній й тій самій посаді. Але змінилася назва відділу, або змінився штат, або змінилася назва управління - видається наказ про перевід на нову посаду (з новою назвою), хоч реально як працював, так і працюю. Так і з Геращенко. Це, може, видається абсурдом, але такі вимоги документів, які регламентують кадрову роботу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кутузік
Дійсний член
***



Повідомлень: 125
Зареєстрований: 20-2-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Цьомчик

[*] написано 9-12-2005 у 18:19


Тему можна закривати. Нема чого обговорювати.



Португалія - не Іспанія!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 9-12-2005 у 21:30


Чому нема? Можна ж поговорити про те, що у всьому знову винні ті журналісти :) От смішний нарід :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-12-2005 у 15:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Чому нема? Можна ж поговорити про те, що у всьому знову винні ті журналісти :)

Можна, звичайно, тим паче, що і справді винні, хоча і не в усьому - пташиний грип журналісти спроможні розносити хіба що за допомогою "качок" власного виробництва. Але "винних журналістів" обговорюють ув інших тредах. Тут же той, кому небайдужа Ірина Геращенко, може поміркувати, чи пійде вона, скажімо, у парлямент, раптом, саме для цього "кумедія" і розігрувалася? :rolleyes: :lol:
Наприклад...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4098
Реклама: