Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: SMS - референдум
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-1-2006 у 12:09
SMS - референдум


ось що виробляють януковичі... "за русскій язік" ....
як ви до того ставитесь...


P.S. недавно знаю Люкс пустив СМСку "не купуй російського"... принаймні я чув що то Люкс пустив....точно не знаю...
... думаю, а як можна би було відповісти їм на цей проект... хоч мені здається в них більше шуму ніж того опитування...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 19-1-2006 у 12:40


Я пропоную голосувати за другу мову англійську! Чом би й ні? З дитинства всі вчать її, більш-менш порозумітися можуть, то які проблеми?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 19-1-2006 у 13:56


Ну-ну... "Київстар" і "УМЗ" добряче підзароблять на дурненьких російськомовних, яким грошиків не шкода. Україномовні голосувати не будуть узагалі, я певна. Навіщо?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergi Adamchuk
Академік
****



Повідомлень: 421
Зареєстрований: 29-7-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 19-1-2006 у 14:37
Чому ж?


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Ну-ну... "Київстар" і "УМЗ" добряче підзароблять на дурненьких російськомовних, яким грошиків не шкода. Україномовні голосувати не будуть узагалі, я певна. Навіщо?


Голосують... ну може не всі україномовні але "проти" державності російської: 6790 - за, 5254 - проти

Імхо поганий результат для тих хто задумував проект... про фальсифікації згадувати не буду, вже це банально. При тому, що сайт так і сяє "демократичним підходом"....
одним одне, іншим і справді нагода зайвих кілька копійок заробити (12044 проголосувало - приблизно 2400 грн, отак з нічого).

Доречі от яка у мене думка: тут Яник пропонував референдум з цього приводу, щось мені підказує, що результат буде "ні"... але чи то буде програш для Яника? Мабуть якраз цей результат йому більше на руку - ото буде нагода поговорити про фальсифікацію референдуму.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 19-1-2006 у 14:51


Я впевнений що на тому заробляють не тільки ЮМС і Київстар, а і організатори так званого референдуму. Гарно вони ідею опитування підібрали і розкрутили (благо можливості для розкрутки є). Можливо синочок Януковича і собі на М6 заробить :D



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-1-2006 у 20:35


Шановний Андрій Моравський! Обговорення даного проекту уже ведеться на Форумі.
Тему закрито, посилання потерто.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4229
Реклама: