Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Способи підготовки до вступних іспитів
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2006 у 21:22
Способи підготовки до вступних іспитів


Хотілося б почути від шановного панства щодо теми:
які способи підготовки до вступних іспитів ви рекомендуєте (якщо можна - аргументовано, чому надаєте перевагу саме цьому способу); що можете сказати щодо репетиторства і підготовчих курсів - на вашу особисту думку, чи варто на це тратити час і гроші?
Ну і взагалі, все що стосується теми - буде цікаво.
дякую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2006 у 22:19


Цікава тема.
На мою думку, репетиторство є бажаним майже зажди, хіба би дитина вчилася в дуже серйозній школі з поглибленим вивченням предметів, які потім будуть екзаменуватися.
Щодо курсів - в їхній користі я не є переконаний, проте часто курси при навчальному закладі дають певну перевагу для вступника у цей вуз.
Наприклад у Львівській Політехніці у попередні роки (не знаю, як буде цього) випускники курсів могли здавати вступний екзамен двічі - в травні та в липні.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 20-2-2006 у 20:32


Надійко

Як на мене, треба вивчатися у групі друзів (вдома, у бібліотеці, навіт у парку - весною), це дуже приємно! Треба робити собі такий немов дійсний іспит - з падругою. Мені такий метод допоміг багато разів;)




\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 20-2-2006 у 21:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aleksandra Fink-Finowicka
вдома, у бліотеці, навіт у парку - весною - це дуже приємно!


Як кому... Я намагався колись вчитись на природі... Закінчувалося нульовим результатом. Особливо зараз, настає весна, навколо купа всього цікавішого ніж якась математика, фізика, хімія, чи що там ще...
Думаю, що варто таки знайти репетитора, але такого, щоб підходив саме Вам. Або просто забути все... Я так зробив свого часу. Просто забув про все крім матеріалу для вступу. Закинув всі хоббі, комп"ютери, телевізори... Воно було варте того ;)




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 21-2-2006 у 20:41
весною у парку


15 років тому ми з падругамі вивчались, сьогодні ще пам"ятаю Монт Еверест звати також Чомолунґма:D Мені вивчання на природі принесло користні результати. Правда - як кому. Мабуть це такий дівочий метод вивчання - хлопцям непридатний:lol:



\"Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю маю те, що не вмірає.\"

Леся Українка
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-2-2006 у 09:35


А я просто ходив в Малу Академію наук, став дійсним членом, переможцем багатьох науково-дослідних конференції, олімпіад...і вже в 10 класі вирішив долю своїх іспитів і в 11 просто далі ходив в малу академію....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4245
Реклама: