Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-8-2006 у 18:04


Я би наважився запропонувати модераторам перенести перші 4 повідомлення в іншу тему (можливо, й у інший форум, приміром, в оголошення і взаємопоміч), а тут, починаючи з репліки Андрія Пелещишина, обговорювати за бажанням різні приємні речі, тіпа,
"чи заважає любов до безпритульних собак любові до безпритульних дітей";
"чи може одна людина любити дітей, а собак мочити в сортирі (котов мочили-мочили, мочили-мочили, мочили-мочили... (П.П.Шариков (пе-пе-ша - автомат такий був))";
"як оптимальніше перерозподілити кошти міського бюджету, аби вистачило всім стражденним";
"хто має більше прав кого з'їсти, коли зголоднів: людина тварину чи тварина людину";
"чи є у собак душа і чи вона того самого гатунку, що і людська, або щаблем нижче, і чи питав хто думку із цього приводу самих собак";
"якщо собака тобі заважає, чи виписує це тобі право його замочити (як контаргумент: діти, особливо маленьки, теж часто-густо заважають, навіть більше за собак, але позбуватись їх із цієї причини спадає на думку самим збоченцям)" (а мені, приміром, наш чинний прємьер заважає, а також майже весь його уряд і майже весь депутатський корпус, але замочити чомусь не дозволяють);
"на кого полюбляють кидатись собаки (крім велосипедистів)". На мене, скажімо, майже не кидаються, було пару випадків за довге життя, причому один, найпевніше, від нудьги з метою полякати і позабавитись; я чомусь не злякався, на тому і порозумілися.

Тобто за наявності невеличкої фантазії тема невичерпна, але біда в тому, що тоті "Доггі" в оцій філософії геть загубилися, а раптом, хтось справді заголоситься (я - нє - їздити далеко, навіть на віхідні. Поїзд лише в один бік добу йде).

Може, справді, розділити?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 29-8-2006 у 18:46


дуже шкода що ви так до того відноситися, можливо ви й не такий злий як себе малюєте:yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 29-8-2006 у 18:54


... поки у Світі стільки людського горя, це безвідповідально, стільки енергії тринькати на гуманне відношення до тварин. "Спочатку вирішити важливі проблеми людей, а потім уже зайнятися тваринами", - думка багатьох. Однак страждання тварин не можна розглядати окремо від людських проблем. Ті, хто не бажає зрозуміти дійсну ситуацію з тваринами, не зможе також зрозуміти, що мова йде про важливі проблеми. І саме робота організацій по захисту тварин показує, що допомагаючи тваринам, ми допомагаємо людям
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-8-2006 у 19:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
дуже шкода що ви так до того відноситися, можливо ви й не такий злий як себе малюєте:yawn:

До чого "до того"? Я взагалі-то собак люблю і мені їх шкода.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 30-8-2006 у 07:36


...марінка трохи не так сприйняла вашу іронію :-) я сприйняла вірно...
дякую за моральну підтримку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 30-8-2006 у 12:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
дуже шкода що ви так до того відноситися, можливо ви й не такий злий як себе малюєте:yawn:

До чого "до того"? Я взагалі-то собак люблю і мені їх шкода.

Ой, я просто забула цитату поставити, це мало відноситися до попередньої репліки Олександра Чорнобиля: "Атож... ми ж такі жахливі... тільки плювати в бік притулку можемо..."
а з Вами я погоджуюся, все правильно...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 30-8-2006 у 13:47


У-у. Якщо то до мене, то я справді не такий злий. Я дуже добрий і лагідний. :D Білий і пухнастий. :P До тварин - всією душею. (Був юним натуралістом, класах в 6-8-му, дома маю кицьку). Дружина дивується, як я швидко знаходжу порозуміння з чужими тваринами, особливо сторожовими псами (звичайно, не завжди так буває). АЛЕ:
1. Я терпіти не можу коли собака кидається на тебе без особливої причини (так я знаю, охороняє свою територію, але ж я просто йду/їду в своїх справах! По вулиці!). Думаю хоча б раз в житті таке з кожним траплялось.
2. Аналогічно до деяких колег дотримуюсь точки зору, що така справа як притулок для собак поки в місті, області, країні, світі є: безпритульні, голодні, одинокі-немічні, хворі на рак, не маючі грошей на лікування сметрельної недуги і т.п. люди - нераціональне використання ресурсів. Моя точка зору, собак - поприсипляти; жіночкам-ентузиасткам - знайти інше застосування.
Ось так можу допомогти... Порадою...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-8-2006 у 14:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Якщо то до мене, то я ... дуже добрий і лагідний. :D Білий і пухнастий :P
...терпіти не можу коли собака кидається на тебе без особливої причини, я просто йду/їду в своїх справах! По вулиці!

:D
Та він же ж не знає, що "в своїх справах". Гадає, виїхав/вийшов зовні білий/пухнастий на вигляд добрий/лагідний із ним погратися.
Люди ж такі забавні: лякаються, кричати починають, руками махати, хтось дрючок хапає (а раптом кине :o:rolleyes: - можна буде збігати), дехто намагається спіймати - тут вже справжні, а не штучні догонялки. Так весело з ними!

Тра табличку на ровер вішати: "Їду по справах. Прохання без особливої причини не турбувати. Все одно не підвезу!"
:lol:;)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 30-8-2006 у 15:09


Вішав... Не допомагає... :lol::lol::lol:
Між іншим, без сміху - про знає пес - не знає. Мусить знати, бо інакше з ним може трапитись біда. Ось яка.
Мій товариш-сусіда (ще в іншому місті) певний час працював допізна (офіціантом). Я кілька разів повертався з ним додому. Проходячи повз дитячий садок в 150 метрах від нашого під"їзду нас обгавкував здоровецький собака, якого тримав сторож для впевненості. Причому обгавкував несподівано, "з вогником". Уявіть - воно певно лежало під парканом (слава Богу, зсередини), кругом темрява (якраз був кінець 90-х, з вуличним освітленням - повний гаплик), ти собі йдеш, а в метрі від тебе щось як загавкає!
Зараз написав і сміюся з того, а тоді Кондратій добряче вхопив. Товариш і каже: "Ось так кожен день. Серцевий напад отримати - раз плюнути". Я покивав і забув.
Йшов я з ним через два тижні. Собака чомусь необгавкав. Я його питаю: "І давно таке щастя?". Він мені спокійно так відповідає: "А от як тиждень тому я його підстрелив (у товариша тоді був якийсь самопал з юнацьких часів) - відтоді він гавкає тільки дуже здалека - сторож його на ланцюг посадив".
Я звичайно ж не закликаю до таких дій. Але ліпше для собаки, щоб його тихенько приспали, а не підстрелили/забили монтіровкою і він помирав в муках ще з тиждень (була і така історія). Люди різні бувають...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 30-8-2006 у 20:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Але ліпше для собаки, щоб його тихенько приспали, а не підстрелили/забили монтіровкою і він помирав в муках ще з тиждень (була і така історія). Люди різні бувають...

Була істррія, коли вийшов один мій знайомий, вибачти , відлити з бару на вулицю...прийшов до тями ...що сталося - хтось ззаду по голові вдарив і забрав гроші і відкопав добряче, пика синя, все болить...
отже, приспати треба тих чоловічків, які його вдарили....
діти безпритульні ходять, клей нюхають - мучаться бідолашні - може їх теж приспати....
це хороший вихід! ВСІХ ПРИСПАТИ! І ЩОБ НЕ МУЧИЛИСЯ, чи лібше мантіровкою всіх, вибачте
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 30-8-2006 у 20:56


"Чому ви не допомагаєте людям?"


Це питання включає твердження, що поки у Світі стільки людського горя, це безвідповідально, стільки енергії тринькати на гуманне відношення до тварин. "Спочатку вирішити важливі проблеми людей, а потім уже зайнятися тваринами", - думка багатьох. Однак страждання тварин не можна розглядати окремо від людських проблем. Ті, хто не бажає зрозуміти дійсну ситуацію з тваринами, не зможе також зрозуміти, що мова йде про важливі проблеми. І саме робота організацій по захисту тварин показує, що допомагаючи тваринам, ми допомагаємо людям.

З іншого боку, кожний , хто бере участь у корисній роботі, шукає собі сам поле діяльності. Це розподіл завдань розуміється сам по собі. Нікому не спаде на думку, наприклад, Історичному товариству дорікати за те, що воно вивчає стару історію, а не піклується про літніх людей.

Уявлення про те, що треба розставити абсолютні пріорітети і, отже, спочатку вирішити найбільш важливі завдання, а потім - менш важливі , є безглуздим і нелюдським. Ті, хто говорить, що піклуватися про тварин аморально, поки на Землі ще залишається хоча б одна страждаюча людина, повинний тоді сприяти тому , щоб лікарі лікували тільки найважчих хворих, учителі займалися б тільки найбільш відстаючими, а поліцейські займалися тільки найважчими злочинцями. Тоді і ми можемо допомагати чужим тільки тоді, коли наша родина, сусіди і знайомі будуть у повному порядку. Однак коли це відбудеться (якщо узагалі відбудеться!), наступить кінець культури.

Справа не в абстрактній градації цінностей, а в тім, де зіштовхуєшся з неполадками. Не допомогти в нещасному випадку, тому що десь у світі ще є більш сильні страждання - це абсурд. Ми ж бачимо страждання тварин навколо нас і допомагаємо їм. Завдання, що ми добровільно і безкористно вирішуємо, у більшості випадків трудомісткі і не радісні. Але ми робимо це, оскільки ми хочемо хоча б трохи поліпшити наше середовище існування.

Здається, що багато людей, що ставлять питання про те, що людські проблеми важливіші проблем тварин, просто самі мають потребу в аргументації як вибачення і відмовку, щоб не допомагати ні тваринам , ні людям.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 30-8-2006 у 21:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль

Моя точка зору, собак - поприсипляти; жіночкам-ентузиасткам - знайти інше застосування.
Ось так можу допомогти... Порадою...


ага, а чоловікам-інтузізістам на війну, там їх місце з покон віку! добра порада.
Мені ясно, Олександр навмисно підливає масла в вогонь... щоб завдати на цій сторінці жару так би мовиити...Олександр уособлює такого злого чоловіка:lol: таких є багато
ок, дякую за те що Ви завдали цій сторінці такого гарячого стану;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-8-2006 у 06:42


Цитата:
це хороший вихід! ВСІХ ПРИСПАТИ! І ЩОБ НЕ МУЧИЛИСЯ, чи лібше мантіровкою всіх, вибачте

Це вже вдруге в цій дискусії звучить думка, що "раз присипляти собак, то присипляти людей", хоча основний "антисобачий" мотив тут - життя будь-якої тварини є незмірно менш вартісне за життя будь-якої людини.

Якщо трохи повернутися до конкретики. Маю пару питань до дискусантів

До пані Марини:

кому належить притулок?
Чи є державне фінансування і в яких обсягах?
Яка державна служба координує чи контролює притулок?
Які державні нормативні документи визначають основні засади притулку (наприклад, що це притулок для собак, а не для змій?)?
Чи є відповідні дозволи місцевої громади на цільове використання земель?
Чи є серед собак притулку важко хворі, інфіковані, хворі на сказ?

До пана Чорнобиля (як вочевидь найбільш компетентного тут опонента):

Чи пробували жителі, яким заважає притулок, звертатися до органів влади зі скаргами та зверненями?
Чи міська рада Брюхович якось розглядала це питання і має якусь думку з цього приводу?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 31-8-2006 у 08:20


...пропоную пану чорнобилю задуматися (якщо ми вже дійшли до такого
абсурду), чи він сам зможе вбивати (стріляти. присипляти) собак, потім
десь везти трупи, ховати, копати могилу... чи йому краще лишатися
білим і пухнастим, а всю чорну роботу звалювати на інших?... прошу
дати пряму і відверту відповідь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-8-2006 у 11:30


Твердження що спершу треба зробити добро тваринам а потім людям - "дуже гарне". :D
І взагалі як можна оцінювати людину по ставленню до тварини? Помоєму це абсурт.
" допомагаючи тваринам, ми допомагаємо людям."
Можна прокоментувати цю фразу, допомігши тварині як в чому конкретно вивляється допомога людині? Наприклад взявши в опіку 10 собак чим я допоміг людству?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 31-8-2006 у 14:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...пропоную пану чорнобилю задуматися (якщо ми вже дійшли до такого
абсурду), чи він сам зможе вбивати (стріляти. присипляти) собак, потім
десь везти трупи, ховати, копати могилу... чи йому краще лишатися
білим і пухнастим, а всю чорну роботу звалювати на інших?... прошу
дати пряму і відверту відповідь.


Однозначно можу. Вже доводилось це робити. Це не були "оптові партії", але доводилось. Доводилось робити таке і з дорослими тваринами і з новонародженими.
Ви задоволені, що змусили мене це сказати? Я тепер очевидно буду підданий остракізму як хтось, хто не гідний звання людини, чи навпаки отримаю респект як професонал своєї справи - живодерства?!

2 Андрій Пелещишин:
Обидві відповіді - ні. Чому - не знаю. Хоча припускаю... Селищній раді Брюховичів без собак є чим займатись - їм із проданими/відданими/орендованими за попередніх двох скликань землями потрібно розібратись і школу якось побудувати... Між іншими, гарна альтернатива для людей, яким потрібно комусь допомагати і є на то сили і снага - працюйте понаднормово, а гроші цільово вносьте на спеціальний благодійний рахунок - на будівництво школи в Брюховичах. Хто має будівельну спеціальність - може приєднатись як волонтер в ході будівництва, хто не має - бути підсобником. :rolleyes:

Чому не жаліються люди - мені складно сказати, я все таки живу десь в кілометрі з гаком від того місця. Але попитаю у знайомих, які живуть трохи ближче - бо коли я у них буваю, то часом гавкіт і до них долинає. А знайду час - під"їду до тих, хто мешкає в безпосередній близькості. Може спитаю... Однак погода зараз трохи підкачала...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-8-2006 у 14:45


Цитата:
Доводилось робити таке і з дорослими тваринами і з новонародженими.

Все нормально. Правильно зробув - бо я впевнений що це була необхідність. Інша справа якщо вбивати тварин заради вподоби - це асбурд. А якщо ці тварини заважали або не було куди діти - RESPECT.
Жіночий колектив даної теми - може вважати мене ким завгодно - це їх проблеми - судити людину по тому. Однак інші люди такої думки не мають бо знають мене вживу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-8-2006 у 14:50


І ще одне рекомендую підняти питання і рибальства і полювання - адже тут є вбиство тварин заради задоволення. Так що Марина і Ко - у вас ще непочатй край роботи - можете піднімати страйк, може голодовка га? це ж зараз модно:lol: чи слабо пожертвувати таким заради тварин - чи зможете ви піти на таке заради тварин?
"... прошу дати пряму і відверту відповідь."
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 31-8-2006 у 14:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
впевнений що це була необхідність.


Тільки так. Причому щоразу про це мене просили власники і щоразу це були особи жіночої статі. Тут, я згідний - не жіноча це справа. Ото й робив...




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 31-8-2006 у 15:52


з шановними паном Чорнобилем і паном Демьяном нема про що розмовляти, вони теми не розуміють....жіночки роблять свою справу, не треба так ненавидіти людей, які хочуть зробити добро! У вас спортивний інтерес переконати всіх в тому що сабаці собача смерть, я не згодня і лишаюся при своїй думці...дякую за увагу
Я щойно з притулку, що я можу вам сказати, шановні впевнені в собі дядечки...
На конструктивні запитання Андрія Пелещишина відповім, я трошки не в курсі деяких з них, теж хочу все зьясувати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-8-2006 у 16:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
.жіночки роблять свою справу, не треба так ненавидіти людей, які хочуть зробити добро!

я не навиджу, хіба я таке десь писав? я пишу свою думку, і якщо вам вдасться зробити все і налагодити щоб там було добре - то буде чудово.
Я не збираюся тратити свого часу на собак - оскільки моя думка така:
1. усипити собак: плюси - не буде небезпечних собак які невідомо коли можуть накинутися на людей.
2. виловлювати собак і робити пункт 1 (якщо немає нормального притулку) плюси - буде можна нормально ходити по місту.
3. Використати цю землю для більш потрібних речей.
4. Використати енергію таких людей як Марина і Ко для покращення умов проживання дітей в дитячих будинках.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 31-8-2006 у 18:53


Взагалі-то я, начебто, не жінка (щойно зранку, як голився, дивився у дзеркало), але з якогось дива жіноча позиція мені тут ближча. Принаймні, сам я навряд чи наважуся замочити собачку (не береться до уваги ситуація самозахисту - тут не те що собака, тут і людина напроти - не аргумент, інстинкт самозбереження для того й існує).
Але, схоже, "Остапа понесло", і мужуки намагаюься довести, що не пристало дорослим людям соплі розпускати задля якихось шавок, а ще в Біблії ясно вказано, кому положено бути зверху. Як говорив мій колєга: "Мужчина, чобы понравиться женщине, должен быть угрюм, вонюч и волосат!" Ну, він, взагалі, афорист.

Залишаються питання, які побіжно вже підіймалися вище.
1) Я не знаю, де знаходиться той дитячий будинок, який у ньому режим дня - може, діти іноді гуляють на дворі (без охорони, налигача і колючого дроту) і як всі нормальні діти бігають і голосно кричать, чи живуть там навколо люди, і чи не має серед тих людей тих, кому би ці дитячи крики і біганина заважали, приміром, виспатися після нічного чергування (або елементарно голова болить). Принаймні, я знаю, що таке коїться у дворах всіх шкіл і дитячих садків, які будують у середині житлових масивів, аби ходити недалеко було.
То як ви пропонуєте по-чоловічому чинити з тими дітками тим людям, кому вони регулярно заважають спокійно жити?

2) Доречі, про людей. Люди своєю цивілізатрською діяльністю постійно псують настрій і навіть життя хай не свійським, так диким тваринам - вирубують ліси, забруднюють річки, висушують болота чим прирікають тих на голод, злидні і вимирання.
Чи дає така людська поведінка моральне право, скажимо, вовчиці, перегризти горло дядьку, який ішов у 100 метрах від її лігва (сам про те не відаючи) і голосно розмовляв із кимось по телефону?

3) Чи це, справді по-чоловічому, виходити на двобій за беззаперечної власної переваги в озброєнні: з рушницею, сокирою, отрутою тощо проти самих іклів. Тим паче із супротивником, який про те, що це двобій - ні сном, ні духом. Його навіть не попередили, йому навіть не погрожували, бо так простіше впоратися. Тим паче проти щенів, у яких взагалі ще лапи роз'їзжаються, а іноді й очі не відкриваються, і які, ще не навчені життям, у кожному, хто рухається, бачуть не здобич і не небезпеку, а. навпаки, захисника і покровителя? Ну, справді, як діти, просто.

Ну і багато чого ще, але я за досвідом знаю: чим більше запитань - тим менше відповідей.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 31-8-2006 у 19:01


...питання рибальства і полювання тут ні до чого... в дикій природі
відбувається протистояння людини і звіра, хоча останнім часом все більш
нерівне, як на мене... а собака і кицька (я наголошую ще раз) -
приручені людиною тварини, яких людина зробила друзями (вони самі, я
гадаю, дуже в друзі й не набивалися)... тому людина несе за них
відповідальність.. ось ви кажете, не буде небезпечних собак, а чому ж
тоді ви збираєтеся всіх вбити, вони ж не всі небезпечні... як на мене,
боятися собаку може тільки людина з нечистим сумлінням... за рідкими
випадками собака не нападає перша, вона ж не дурна, чесно... не
рухаєте її - вона не рухає вас... а часто сама підходить з намаганнями
приязно познайомитися... принаймні до мене деколи підходять самі,
просто так, хоча я швидше котяча кобіта, а не собача :-) я їх теж
трішки боюся, бо практично ніколи не мала собак вдома...

на рахунок покращення умов дайте конкретні задачі - може і тут буде
змога допомогти... але матеріально ці діти не потерпають, в будинках
дуже чисто, дуже гарно... нянечки скаржаться навіть, що діти
ростуть там ліниві, тяжко вчаться самостійно за собою прибирати,
ростуть зі споживацьким ставленням до оточуючих... макаренка на них
нема.. та на деяких дорослих, ніби зрілих людей, теж.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 31-8-2006 у 19:12


До Темпіки і Марини.
Позаяк ніхо з модераторів не зголосився, я радив би вам самим (за допомогою кнопки Правка) перенести 1, 3 і 4 повідомлення в новий тред, який розташувати в тематиці "Взаємодопомога та рекламні оголошення" і більше туди не писати, аби ото діло з лінками було добре видно.
Офтопом там воно не буде. Цітую:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цей розділ перейменовано з "Рекламні оголошення" в "Взаємодопомога та рекламні оголошення".
Як свідчить характер більшості оголошень, до рекламних їх можна віднести лише умовно, просто форумці вважають рекламою навіть ті повідомлення які спрямовані на допомогу ближньому.
Тому розділ перейменовую.
Пропоную також тут (у цьому розділі) не соромитися писати, чим ми можемо бути корисними один одному

Другий пост залишити тут, щоб була логіка в репліці (з цитатою) п. Андрія.
Такий підхід унеможливить закиди щодо дублювання тем
(але вам треба якось скоординуватись, комусь одному таке не під силу)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-8-2006 у 19:58


Стоп, стоп. Не потрібно нічого розносити, особливо рухати перше повідомлення, це може призвести до зникнення дискусії взагалі.

Якщо потрібно дати оголошення про взаємодопомогу - зробіть нове. Але сухе, зрозуміле, без зайвих емоцій та моралювання, щоби не породжувати дискусію там. Чисто перелік конкретних завдань та потреб. Бо такі дописи, як були на горі цієї теми - однозначно дискусійні.
Давайте емоції залишимо в цій гілці.

Проте, не можу не зазначити, що якщо в майбутньому виявиться підтверджена реальна шкода жителям Брюхович від притулку (підтверджена наприклад рішенням Міськради Брюхович), я буду змушений таке оголошення про взаємодопомогу з Форуму забрати.
Крім того, я не заперечуватиму проти ініціювання відповідних дій громади щодо притулку на Форумі (наприклад звернень до тої самої міськради).

Пані Темпіці я хочу також нагадати, що звернення до опонентів, особливо по прізвищу, пасує писати з великої літери.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: