Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Убито Анну Політковську
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-10-2006 у 21:14
Убито Анну Політковську


Власне, що тут казати ще...
Гра у справжню російську рулетку має таку особливість, що коли напроти ствола - незручна для когось правда, у барабані завжди куля, без шансів схибити
+




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 10-10-2006 у 16:05


Вибачте за невігластво, але з ТБ не зовсім зрозуміло які репортажі вона писала. Просвітіть!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 10-10-2006 у 16:38


Правду про війну в Чечні, про вибухи житлових будинків в Москві, про подвійну гру російських спецслужб... Почитайте наприклад тут:

http://www.hro.org/war/anna/




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-10-2006 у 17:38


..зло бере, що таких людей вбивають... ну і тенденція - Боровик, Щекочіхін (до сих пір неясно, яка хвороба його вбила так швидко, кажуть, це було отруєння), тепер Політковська...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-10-2006 у 08:16


А чи багато хто з учасників форуму цікавився її публіцистикою до вбивства? Може хтось знайомий з її книгами?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 11-10-2006 у 13:07


З 93 року це вже пішов 3й десяток вбитих в Росії журналістів...



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-10-2006 у 14:24


Я пробувала читати "Другу чеченську" в перекладі Андрусяка на його сайті, але, чесно зізнаюся, для таких книжок у мене нерви заслабі. Я й зараз її не читатиму - не можу.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2006 у 14:31


Тут - доречна темі стаття Максима Соколова:

http://www.izvestia.ru/sokolov/article3097368/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-10-2006 у 14:52


Особливо оця http://www.izvestia.ru/world/article3097402/



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2006 у 15:12


Спершу, як тільки стало відомо, що видавництво "Діокор" має намір видати цю книжку українською мовою, я передусім, звісно ж, хотіла повідомити майбутнім читачам, що за національністю є українкою. Моє дівоче прізвище - Мазепа, родина мого батька й він сам - із Чернігівської області, Семенівського району, великого села Костобобр, що неподалік від тих місць, де сходяться кордони України, Білорусі й Росії.
Але швидко перше поривання зблякло - справді, як це сто-сується чеченської війни? І до того, що доля обернулася таким чином, що саме мені довелося її висвітлювати в деталях? Ніякого. І навіть більше: а що, якби я була коренями росіянка, білоруска чи бурятка?.. Чи змінила б ця деталь бодай що-небудь?
Упевнена - ні. Війни - найбільш інтернаціональне лихо на світі. Вони не щадять нікого - у крові й болю немає національності.

Аннa ПОЛІТКОВСЬКА
ДРУГА ЧЕЧЕНСЬКА
http://ukrlife.org/main/evshan/chechen.htm
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2006 у 15:13


2 Ярема П.:
схиляюся перед вашим талантом аналітика. Прочитала двічі, але із вбивством Політковської зв'язати так і не змогла. Мабуть, не дає про себе забути славнозвісна жіноча логіка .
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 12-10-2006 у 12:37


Думаю, що Ярко хотів показати наскільки різностороння ця газета та наскільки вона подає достовірні матеріали :D



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 13:58


Перепрошую за оффтоп, але:
Ніколи не думала, що різносторонність (або не-) газети можна проілюструвати посиланням на один матеріал.
Якщо ж прийняти за аксіому, що "різносторонність" це - висвітлення на сторінках видання проблеми з різних точок зору, то газета про яку йде мова (Известия) дуже й дуже різностороння.
Що до смерті Політковської, там теж опубліковані кардинально різні думки. Я дала посилання саме на статтю Соколова, бо, ІМХО, гіпотеза його найправдоподібніша, а з викладеними аргументами важко сперечатися.
Виклала НЕ для людей, що класифікують газети і думки за ознакою "правильна\неправильна", а для тих, хто має звичку перед тим, як скласти власну думку, розглядати проблему під декількома кутами.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 12-10-2006 у 15:14


Олександро, Боже упаси, не хотів сказати, шо газета не різностороння. Навпаки! Бачите, вони і про свободу преси, і про свободу мови. Взагалі молодці. Але, якби вони перевіряли достовірність кардинально різних думок, які провокують праворадикалів до дії, виховують ксенофобію та нетерпимість, то їхня газета менш різносторонньою би не стала. А так, нічого більшого ніж "Сільські вісті"



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-10-2006 у 17:13


Не думав, що моє посилання викличе таке обурення шановної пані Олександри. Тарас правильно вловив, що я хотів сказати - посилання на отамту статтю не зовсім доречне - газета часто грішить недостовірністю інформації. Хоч і викладає достатньо різносторонні думки.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 22:29


Що до "обурення пані Олександри", пан Ярема грішить недостовірністю інформації. Просто хотілося б дискутувати, так би мовити, на задану тему. А позиція "теза була надрукована неблагонадійною газетою - отже неправдива апріорі " видається мені дикою. Якщо ж панство так обурене твердженням, що в Івано-Франківську можна зустріти русофобів і вважає недопустимим читати щось з такого, ну дуже диявольського, джерела, можу спробувати короко переповісти статтю. Тільки прошу спочатку підтвердження. Щось типу: " Дописавача Форуму Рідного Міста Oleksandrу Zorinу можна вважати благонадійним джерелом. Читання і цитування її дописів не ображає почуттів а ні пана Яреми, а ні пана Тараса". ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 13-10-2006 у 10:43


Пані Олександро, не думаю, що Вам так принципово отримати наш з Яремою дозвіл, але зі свого боку даю його Вам.

Моїх почуттів не ображає навіть читання газет виданих пані Наталею Вітренко за редакцією пана Марченка. Я не звик ображатися на людей, чи то пресу, яка пише різні бздури. Бо такі бздури пише майже вся преса на теренах колишньої нерусофобської совітської держави.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
"теза була надрукована неблагонадійною газетою - отже неправдива апріорі " видається мені дикою.


Пані Олександро, Вам може видаватися абсолютно усе, що вам заманеться. Чи є Ваша думка настільки об"єктивною. Ви напевно з радістю читаєте газети Бульвар та Бабушка у пошуках цікавих матеріалів та посилаєтесь на них у таких слизьких темах, як вбивство журналістки. Я впевнений, що ні.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Якщо ж панство так обурене твердженням, що в Івано-Франківську можна зустріти русофобів і вважає недопустимим читати щось з такого, ну дуже диявольського, джерела...

Не бачив я в Франківську русофобів. Зате бачив у Києві... Але справа не втому. Справа в ставленні російської дипломатичної машини до роздутої журналістами проблеми наявності у місті купки "русофобів", які може і не такі вже русофоби, як та газета пише. А те, яи яитав я або Ярема ту вашу статтю про сл. п. Анну Політковську, ви не знаєте, тому судити не повинні. А диявольщина тут взагалі ні дочого, та ще й у п"ятницю 13го (хоч я і не забобонний).

Давайте не будемо засмічувати цю тему образами один одного, а краще, якщо є таке бажання то зустрінемося на каві десь у столиці, бо на даний час, наскільки я розумію ми всі знаходимось у Києві, і поговоримо на тему преси, русофобії та того ж вбивства Анни Політковської.

Краще зверніть увагу, що та влада, яка так обурилася "русофобними настроями" у Франківську, влазить у справи сусідніх держав (не лише України) та утскає власних журналістів. А можливо і вбиває...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4841
Реклама: