Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вакансія менеджера для студента
Оксана Янська
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 20-4-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-2-2007 у 19:01
Вакансія менеджера для студента


Польсько-українське СП "Цифрал-Україна" візьме на роботу студента-випускника за результатами кейсу.
Кейс тут:
http://www.cyfral.com.ua/uploads/84/95/Cyfral_Case_2007.pdf


Бажаю успіху!
:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-2-2007 у 21:18


Оксано, можна запитання?
У Вас є реальний досвід найму студентів-випускників на нашому ринку, чи це ви тільки починаєте шукати?
Бо я все думаю - чи то нам так "везе", чи то тепер такий випускник пішов. Всі хочуть високої зарплати одразу, обіцяють навчитися працювати потім, а в результаті просто виганяємо.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 2-2-2007 у 11:10


Я почав працювати на першому курсі, навчаючись при цьому на стаціонарі, і нічого, навіть спромігся на червоний диплом і непоганий початок кар"єри. Зараз у мене працює під безпосередньо моїм керівництвом 2є студентів. Одна дівчинка також на стаціонарі. Працюють добре і стараються. Зарплата в нас на не мала, але і не надто велика. Тому, не вважаю, що всі студенти такі, як про них пише Рост



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 2-2-2007 у 22:42


Тарасе, це радше виняток. Я теж стикався з тим, про що говорить Рост. Час-від-часу пробую (пробував) долучати до своїх проектів студентів 4-5 курсів. Люди без практичного досвіду, з поганим теоретичним підгрунттям - а зарплату хочуть о-го-го.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Янська
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 20-4-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-2-2007 у 10:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Оксано, можна запитання?
У Вас є реальний досвід найму студентів-випускників на нашому ринку, чи це ви тільки починаєте шукати?
Бо я все думаю - чи то нам так "везе", чи то тепер такий випускник пішов. Всі хочуть високої зарплати одразу, обіцяють навчитися працювати потім, а в результаті просто виганяємо.


У нас ще немає досвіду найму студентів, щоб не брати кота в мішку ми і склали кейс, сподіваємось в такий спосіб відсіяти "понти" :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 3-2-2007 у 11:08


Але кожен може підготуватися заздалегідь до завдань в кейсі. Яким чином відсів буде йти? На основі інших завдань?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Янська
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 20-4-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-2-2007 у 13:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Але кожен може підготуватися заздалегідь до завдань в кейсі. Яким чином відсів буде йти? На основі інших завдань?


То не є тест, а можливість проявити нестандартний підхід до справи:) Там три бізнес-ситуації, потрібно запропонувати рішення щодо подальшого розвитку. Критерії оцінки- креативність і новизна (10 балів), практичність (10), структурованість запропонованих рішень (10).
Автори кращих робіт будуть нагороджені дект-телефонами та запрошені на співбесіду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 3-2-2007 у 14:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Тарасе, це радше виняток. Я теж стикався з тим, про що говорить Рост. Час-від-часу пробую (пробував) долучати до своїх проектів студентів 4-5 курсів. Люди без практичного досвіду, з поганим теоретичним підгрунттям - а зарплату хочуть о-го-го.


Може галицька натура? В мене ж далеко не галичани :)




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 4-2-2007 у 01:09


А що тут поганого що студенти хочуть велику зарплату ? В вас є вибір.. Можете не брати таких на роботу, ніхто ж не зобовязує, а взяти хорошого спеціаліста :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-2-2007 у 14:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
А що тут поганого що студенти хочуть велику зарплату ? В вас є вибір.. Можете не брати таких на роботу, ніхто ж не зобовязує, а взяти хорошого спеціаліста :)

Та так і робимо. Я про інше. Вони просто хочуть високу зарплату, а не заробити багато грошей - різниця, думаю, зрозуміла?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Янська
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 20-4-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2007 у 10:36


Росте, але ж існує випробувальний термін, впродовж якого можна реально оцінити і потенціал, і "ділові якості":rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-2-2007 у 12:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оксана Янська
Росте, але ж існує випробувальний термін, впродовж якого можна реально оцінити і потенціал, і "ділові якості":rolleyes:

Само собою. Я про це і говорю - багато хто навіть випробувального терміну не закінчує, а більшість до нього навіть не доходять, ще на співбесіді відсіюються.
Я просто написав в цей тред через існуючу в головах наших випускників невідповідність між реаліями і їх уявленнями про себе. Найгірше - це лінивство, бажання просто сидіти, пити каву, ходити на перекури і отримувати хороші зарплати. Постановка конкретних задач, які вимагають виявлення ініціативи, творчості, самоорганізації сприймаються як щось надзвичайне, мовляв, "що від мене хочете, я ж приходжу на роботу!".




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5142
Реклама: