Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Спамфільтр Gmail
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

mad.gif написано 19-2-2007 у 22:15
Спамфільтр Gmail


Користуюсь Gmail вже давно, а так як користуюсь РОР3 протоколом, то ніколи не звертав уваги на спамфільтр (настройки не рухав стоять за замовчуванням). Сьогодні випадково зайшов на сервер і заглянув у папу "спам". Лежить 73 листи починаючи з 20 січня. І яке ж було моє здивування, коли там знайшов кілька дуже важливих листів :mad:, які я чекав і штормив людей, чому вони не пишуть.
Виявилось, що гмайл ці листи вважає спамом, хоча завжди листи від тих людей пропускає.
І взагалі дивує чому там спам тільки з 20 січня, якщо ящиком користуюсь орієнтовно рік. щось не віриться, що спамери так довго спали і тут в один день прокинулись, тим більше, що ящик достатньо "засвічений".
Одним словом треба відключати цей фільтр, краще вже трохи спаму качати, ніж недоотримувати важливі листи.
А гмайл впав в моїх очах :mad: :mad: :mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-2-2007 у 22:29


Не знаю, спам-фільтр гмейла мені подобається.
Досі нічого зайвого не фільтрував.
Стосовно відключити - в мене зараз з 17 січня, коли востаннє чистив той смітник, лежить 1500 спам-листів. Це за місяць часу!!! Як мені можна відключити фільтр???

А у випадку з попаданням під фільтрацію корисних листів - може вони просто з мереж в чорних списках...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 19-2-2007 у 23:08


Я час від часу перевіряю спам фолдер, про всяк випадок, часом там попадають важливі листи, але просте натискання на "Не спам" допомагало завжди і листи зтих адресів більше не спамувалися.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2007 у 09:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка...І взагалі дивує чому там спам тільки з 20 січня...

Листи в спам-боксі автоматично витираються через 30 днів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 20-2-2007 у 10:48


Спам-фільт у гмейла просто чудовий. У мене він помилився лише 1го разу. Певно важливі знайомі дійсно спамери :lol:
А спам щомісяця чиститься - це правда. Того старіші листи пішли котові під хвіст.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олег Тан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 12-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-6-2007 у 16:12


Люди,поясніть, як той чудовий спам-фільтр на gmail включити? Я вже задовбався витирати якісь листи з арабськими каракулями.... Навіть на мейлру такого дурдому нема...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Тан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 12-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-6-2007 у 16:14


Люди,поясніть, як той чудовий спам-фільтр на gmail включити? Я вже задовбався витирати якісь листи з арабськими каракулями.... Навіть на мейлру такого дурдому нема...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-6-2007 у 19:52


Зверху в gmail є така опція: "Помітити як спам". Ставиш галочку навпроти листа з спамом, тиснеш тамту кнопку, і лист із спамом чудесним чином опиняється в спам-фолдері. Аналогічно, щоб не спамило важливі листи, заходиш в спам фолдер, помічаєш лист, що не є спамом, тиснеш кнопочку "Не спам" і лист перевіщується в вхідні і більше вже не викидається. Це вся процедура.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5194
Реклама: