Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Квіти жінкам-автомобілістам - що за дурнота?!
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-3-2007 у 10:06
Квіти жінкам-автомобілістам - що за дурнота?!


Вчора, на т.зв. день 8 березня, інспектори Хмельницької ДАІ дарували квіти всім жінкам-автомобілістам - ця новина обійшла вчора майже всі телеканали. Чергове глупство від українських верховних

Таке може відбуватися тільки на "фермі тварин" - через бидло, яке виходить на майдани, приходять усякі

У найкращих традиціях тоталітарної держави: батіг і пряник, цинічно штрафуємо, а потім гладимо по голівці з блюзнірською посмішкою на обличчі.
А "істота жіночої статі" за кермом, яку "гальмонули" цим самим жезлом-батогом, показує своє погано вдаване задоволення - лизоблюди!

Шановні, ви можете собі уявити таку ж ситуацію в Штатах: коли тамтешній патрульний коп буде пиняти всіх дам за кермом і дарувати квіти?! Абсурд!! Жінка-водій по тім, як той "герой" вручить їй ту квітку, рушить і напевно зараз зателефонує по мобільному на 911, повідомивши, що на такій-то милі такого-то гайвею їй трапився божевільний поліцейський, який усім проїжджим дамам дарує квіти! Нехай заберут його, а на його місце поставлят нормального, який буде пильнував за порядком на дорогах!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-3-2007 у 11:22


Іване, я попереджаю Вас про абсолютну неможливість вживання подібних виразів на Форумі. Наступного разу я буду змушений обмежити Вам доступ до Форуму.
Повідомлення відредаговано




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-3-2007 у 18:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Іване, я попереджаю Вас про абсолютну неможливість вживання подібних виразів на Форумі. Наступного разу я буду змушений обмежити Вам доступ до Форуму.
Повідомлення відредаговано


як на мене занадто ніжно...
я б ввів для таких випадків такий запобіжний метод, як блокування права писати в форум на 3 найближчі місяці :mad:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-3-2007 у 19:29


Іване, що це вас так? Чому би не зробити приємне людям, якщо є до цього нагода? Не бачу нічого поганого.
До речі, щодо цинічного штрафування - було в мене пару випадків за практично 20 років за кермом, коли мене пробували славні працівники ДАІ "розвести на гроші", рятувало знання мною ПДР. Але це все було на межі фолу з їх боку, тобто я майже порушив, але майже не рахується. Усі інші випадки штрафування мене були абсолютно по ділу. А знаючи, як їздить наш народ, як повсемісно ігнорує Правила, як наїжджає на даїшників, коли ті повністю справедливо виконують свої обов`язки, можу сказати - трудяться вони в тяжких бойових обставинах. Так що при усіх недоліках не слід забувати і позитивні моменти.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 9-3-2007 у 21:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Таке може відбуватися тільки на "фермі тварин" - через бидло, яке виходить на майдани, приходять усякі

Хм.. Ну... про "бидло" я свій висновок зробив.

А так згоден з Ростом, без причини гаішники в нас дуже рідко пробують розводити. Пробують в основному коли є зацепка. Тобто наприклад нема талона ТО на склі, то лякають штрафами і т.п., виманюючи гроші, хоча по закону за це тільки усне попередження полагається. Ну і подібні випадки..

З квітами трохи перегнули палицю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 9-3-2007 у 22:27


Мене раз зупинила за порушення правил 8 березня біля Арсеналу одна з тих двох тьоть-даїшниць львівських. В кінці кінців відпустила без нічого, але я з почуття вини ще з'їздив за квітами на Галицький і на тому самому місці де мене зупинила за півгодини урочисто вручив їй :cool:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 10-3-2007 у 02:45


Я згоден з Іваном. Не просто дурня, а повний д и б і л ізм. Людина, котра поставлена доглядати за порядком на дорогах повинна доглядати за порядком на дорогах, а не виконувати план по роздачі квітів. Уявіть собі, що б було якби подібну практику запровадили скажімо лікарі-хірурги: кожній жінці на операційному столі 8 березня дарували б квіти замість проведення операцій...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 11-3-2007 у 22:05


п.Іване, я застала Ваше повідомлення ще не відредагованим... Була вражена брутальною формою, хоча зміст особливих заперечень не викликав (за винятком отого пасажу про бидло...). Отож, Ви є знавець львівської ґвари у всіх її проявах. :-) Мо’, прийшов час у черговий раз реінкарнувати? :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 12-3-2007 у 09:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
...як наїжджає на даїшників, коли ті повністю справедливо виконують свої обов`язки, можу сказати - трудяться вони в тяжких бойових обставинах. Так що при усіх недоліках не слід забувати і позитивні моменти.


:rolleyes:
При всій моїй повазі до Вас цього допису всерйоз сприйняти не можу. :rolleyes:




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-3-2007 у 17:29


Яку рекламу людині зробили!
Цитата:
Іване, я попереджаю Вас про абсолютну неможливість вживання подібних виразів на Форумі. Наступного разу я буду змушений обмежити Вам доступ до Форуму...
як на мене занадто ніжно... я б ввів для таких випадків такий запобіжний метод, як блокування права писати в форум на 3 найближчі місяці...
Іване, що це вас так?..
п.Іване, я застала Ваше повідомлення ще не відредагованим... Була вражена брутальною формою ... Отож, Ви є знавець львівської ґвари у всіх її проявах. :)

Мені аж закортіло дізнатися, як виглядало невідредаговане повідомлення :lol::cool:

Щодо змісту, то як раз і не второпав, чому квіти жінкам спричинили таке обурення. І порівняння з лікарями... Та було би чудово, якби хірурги дарували квіти своїм пацієнткам. Тільки чому замість операції? Хіба десь було написано, що даїшники зайнялися вітаннями ЗАМІСТЬ виконання своїх професійних функцій (ну, може, в першому - потім виправленому - варіанті)?

ЗІ. Я даїшників не люблю (як, врешті, й інших ментів), до лікарів теж ставлюся з певним застереженням, брутально намагаюся висловлюватись якнайменше.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5248
Реклама: