Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Шкіль потрапив у аварію
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-4-2007 у 14:30
Шкіль потрапив у аварію


Андрій Шкіль потрапив у аварію:
http://pravda.com.ua/news/2007/4/1/56641.htm
Спершу (як тільки побачив заголовок) подумав, що це чергове "заплановане" дтп. Все ж таки ні.
Судячи з фотографій загинули пасажири, що сиділи на задніх сидіннях.
Ганяють як собі хочуть, от і стаються такі трафунки.... :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 1-4-2007 у 20:45


Ну по Наддніпрянському шосе не поганяти гріх:cool:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 1-4-2007 у 22:01


Цитата:

виконуючи лівий поворот через подвійну суцільну лінію горизонтальної дорожньої розмітки не надав перевагу в русі автомобілю HYNDAI-GRANDEUR, під керуванням Шкіля, що рухався назустріч, внаслідок чого сталося зіткнення.

Причому тут ганяють.. Просто дехто розвертається через сплошні в неположеному місці.
Тут і 80км/год не спасе в цій ситуації. Вини Шкіля тут абсолютно небачу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 2-4-2007 у 08:14


Та хто його знає, де і чия вина. Хай пройде трохи часу і стане ясно. Питання, що він ночами там їздить? :)



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-4-2007 у 08:30


Цитата:
Причому тут ганяють.. Просто дехто розвертається через сплошні в неположеному місці.
Тут і 80км/год не спасе в цій ситуації. Вини Шкіля тут абсолютно небачу.


Є один нюанс. Річ у тім, що в нас чомусь так виходить, що депутати чи високопосадовці ніколи в ДТП винними не бувають. І не ясно, чи то в них карма така, чи то просто ДТП так документують...
Ну що, якщо Шкіль би виявився винним, зараз би нардепа до криміналу би потягнули? Щось фантастичне. От і він і не став винним.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-4-2007 у 21:31


Мені за останній тиждень двічі цілилися в лоба - раз на Ланосі на трасі, вдруге - на снопківській, на бмв. При чому обидва рази тупо їхалося по зустрічній смузі, типу, ті, що на зустріч не на трамваї, об`їдуть. Від бмв я ведве увернувся, як не сталося лобовухи поняття не маю. Безнеказанність процвітає.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-4-2007 у 22:56


Те, що на набережній так часто розвертаються - факт. Харатер аварії засвідчує саме таку ситуацію. Можливо, за меншої швидкості Шкіля, загинуло б менше людей. Можливо, водій увімкнув поворот, а Шкіль не встиг загальмувати. Проте навряд би він нісся так по зустрічній серед ночі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 14-6-2007 у 10:26


Для мене це означає лише одне - треба запинати пасок безпеки. Якщо до того я нехтував, то зараз постійно це роблю. Недавно мене наш доблесний львівський поліцай зупинив і дивувався (!!!), що в мене пасок прищіплений, на що я йому: "Шкіль не загинув лише тому, що був прищіплений". Поліцай мовчки віддав права:baddevil:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5309
Реклама: