Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Розміщення торгової точки в центрі
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-4-2007 у 13:28
Розміщення торгової точки в центрі


Хтось може підказати, що в нас в місті відбувається з видачею дозволів на розміщення торгово-виробничих точок в центрі міста, конктретніше - в районі т.ц."Магнус"? Чи можуть там надати дозвіл на встановлення кіоску чи міні-бару? Як отримати цей дозвіл?



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 14-4-2007 у 16:50


Наскільки я розумію, такі дозволи видає міська рада. І отримати дозвіл на встановлення кіоска, т.з. малої архітектурної форми буде складно, особливо в центрі. Для прикладу, знаю одну фірму, яка колись на окраїні Львова, в промисловій зоні, купила невеликий кусок землі із розваленим будинком (одні стіни). Отримання дозволу на реконструкцію від міської ради триває вже другий рік, причому, що від фірми займаються фахові юристи. І зауважте, земля - їх, окраїна міста, промислова зона.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-4-2007 у 18:27


Дякую за відповідь.
Я ніяк не можу розібратися з тим хто в нас в місті за що відповідає. Я це не для себе питаю, просто стало шкода знайомих, які продають найближче від мого офісу найсмачніші хот-доги :) , а їх з того місця виганяють і дозволу не дають :( Здається що вже ніяких кіосків не можна буде ставити близько центру, хоча толком ніхто нічого не може пояснити.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 14-4-2007 у 19:20


Цитата:
Здається що вже ніяких кіосків не можна буде ставити близько центру, хоча толком ніхто нічого не може пояснити.

Наскільки я розумію, міська рада не проти кіосків, але вони мають бути відповідного естетичного вигляду і стояти у визначених місцях. І тут важко з ними непогодитись, бо в нас деколи доходить до абсурду із тими кіосками

На сайті міської ради можна знайти багато ухвал і результатів громадських слухань з цього приводу, деякі з них досить свіжі. Шукайте інформацію про "малі архітектурні форми".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 15:51


це я знаю, а от ще знаю, що люди довго і нудно намагаються в міській раді отримати дозвіл і їм відмовлють.



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5335
Реклама: