Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Ворожки
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 17-4-2010 у 22:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
та правильно роблять, що забороняють діяльність тих аферистів, щоб не виманювали з довірливих людей в критичні моменти життя гроші і надію. Я ніколи не була в "ворожків" і не збираюсь, краще до церкви сходити.



Народ, ми живемо у 21 столітті, а не у середньовіччі. Люди мають право мати право. Якщо ви лікар і вбили чиюсь дитину вам це вибачають і ніхто лікарів не звільнив у нас зробити. А якщо якась ворожка надурила когось - то зщразу треба закон писати і щоб решта справжніх людей з надприродніми здібностями страждали - це смішно.
Хай краще закоонопроекти повносять звільти лікарів, викладачів, які нищать наших дітей...а не бавитися у інквізиторів.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 17-4-2010 у 22:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Народ, ми живемо у 21 столітті, а не у середньовіччі. Люди мають право мати право. Якщо ви лікар і вбили чиюсь дитину вам це вибачають і ніхто лікарів не звільнив у нас зробити. А якщо якась ворожка надурила когось - то зщразу треба закон писати і щоб решта справжніх людей з надприродніми здібностями страждали - це смішно.
Хай краще закоонопроекти повносять звільти лікарів, викладачів, які нищать наших дітей...а не бавитися у інквізиторів.

Але ж в більшості ці люди не мають ніякого дару, окрім вміння гарно і правдоподібно обманювати, і є чистісінькими шарлатанами. Ось якби придумали, як відсіяти з тої маси справді обдарованих (правда, не знаю ким обдарованих людей, але суть не в тому), тобто які мають особливий дар, який може допомогти, зцілити, зарадити лиху - то це геть інша справа.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-4-2010 у 23:45


Цитата:
Якщо ви лікар і вбили чиюсь дитину вам це вибачають і ніхто лікарів не звільнив у нас зробити.

Нє, ну це вже ви загнули. Судять за таке.
Та й загалом порівняння не надто коректні.

Відносно заборони - щось забагато заборон останнім часом. І якщо заборону гральних автоматів посеред міста, біля шкіл, я ще підтримував, то з ворожками і астрологами мабуть вже занадто. Якщо ми демократію будуємо.
Так дойдемо до того, що й церкву заборонимо. Вони ж продають амулети, мощі, миро тощо.

Схиляюся до думки, що цей законопроект під ту ворожку з косою, яка казала, що долар буде 3 гривні. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 18-4-2010 у 22:44


Мені одне дивно, що й астрологи потрапили в цей перелік "злих сил". Декілька років тому, здається, хотіли МОН хотіло зарахувати таку професію як "астролог". Судячи з сьогоднішніх новин, це їм не вдалось.



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2010 у 07:26


Уточнення: перелік професій формує міністерство праці та соціальної політики.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-4-2010 у 12:14


І, що цікаво, в тому списку наразі є й астрологи, і ворожки, і решта "кримінальників" під різними найменнями. А одним із положень проекту як раз є виключення їх із того списку.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Шупер
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 27-9-2010
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2010 у 18:28


Та я в ту фігню не вірю. Трендять ті аферистки всяку дурість. Їх оповідки стандартні і брєдові. Люди не ходіть туди, якшо ви маєте клепку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сергіївна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 19-5-2017 у 16:48


Якщо я правильно зрозуміла,то тут спілкуються о ворожках?
Я навіть згодна,що деякі з них аферистки.Багато з них людей дурять та як тут пишуть трендять всяку дурість.
Але поки Ви дійсно не натрапили на ту яка Вам розповість всю правду,то Ви й далі будете таки думати.Можу сказати одне.Кожен має право вибору.Якщо людина віре,то вона піде до ворожки,а якщо ні то ні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-5-2017 у 18:51


Відповім для тих, хто вважає себе віруючим. Бо маса людей ходить до церкви на свята, однак Слова Божого в руках не тримали. Ось для них цитата нижче. Обирайте: або - або...
Цитата:

Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке...
(Повторення Закону 18:10-12)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сергіївна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 24-5-2017 у 19:51


Кожному своє,а якщо в людини є дар допомогати людям?То що тоді?Я ось зверталась до однієї ворожки,так мало того що вона мені розповіла майбутнє,та ще дала поради і зробила амулет.Я б не писала б тут такого,але цей амулет почав дійсно діяти і я їй дуже вдячна.
А у кожного є право вибору.Але допомогає лише дистанційно.Ось так...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-5-2017 у 20:26


Ви свій вибір зробили. Я ж звертаюся до тих, хто вірить в живого Господа Бога і для кого подана цитата вище - не порожній звук.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сергіївна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 31-5-2017 у 16:37


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Ви свій вибір зробили. Я ж звертаюся до тих, хто вірить в живого Господа Бога і для кого подана цитата вище - не порожній звук.

Якщо Ви не вірите ворожкам чому Ви пишите у цій темі?Мені здається,що Вам тут буде не цікаво.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 31-5-2017 у 16:58


Пробачте, якщо відбиваю клієнтів, я з цієї теми не піду )))
А Той, хто є в мені, є сильнішим, ніж той, хто є в вас!!!

Може я повторююся, зараз в нас така ситуація, що люди носять хрестики, хрестять дітей, святкують християнські свята... при цьому дуже часто відсутня базова християнська освіта (в традиційних церквах це катехизація, але туди дітей водять далеко не всі, а для дорослих це проводять ще рідше). Тому люди елементарно не знають основних речей і часто в своєму невіданні поєднують християнські традиції з іншими, котрі протирічать Біблії. На шкоду власній душі!

Цитата, яку я подав вище, є основною, на якій базується ставлення віруючої людини (будь-якої християнської конфесії) до ворожок. Це я пишу для тих, хто вважає себе віруючим, та при цьому не знав чи не чув вказаного місця в Біблії.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сергіївна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 8-6-2017 у 19:51


Пробачте але я розповіла про свій досвід, а не рекламувала.Чи це заборонено?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 10-6-2017 у 15:33


Правила форуму наче не забороняють, а я чатуватиму, щоб поруч з вашою інформацією було застереження відповідно до Писання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сергіївна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 16-6-2017 у 12:57


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Правила форуму наче не забороняють, а я чатуватиму, щоб поруч з вашою інформацією було застереження відповідно до Писання.

Дуже дякую!сподіваюсь Ви всім так робите як мені
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 16-6-2017 у 13:05


Та стараюся.. Особливо щодо отаких ловців душ.. Ще просто шахраї - то пів біди, лише гроші видурюють.. Справжніх - ось кого обходити десятою дорогою..

Цитата:
...бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні.
(Від Матвія 10:28)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сергіївна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 20-6-2017 у 19:45


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Та стараюся.. Особливо щодо отаких ловців душ.. Ще просто шахраї - то пів біди, лише гроші видурюють.. Справжніх - ось кого обходити десятою дорогою..

Цитата:
...бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні.
(Від Матвія 10:28)


Тобто якщо Лариса мені дійсно домогла на молитвах то вона шахрай,я правильно зрозуміла?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 20-6-2017 у 20:26


Бог її знає, так само як і вас. Знаю особисто людей, котрі до покаяння займалися різними окультними практиками. Після покаяння від того відреклися відповідно до Писання. Якщо Слово Боже, в якому чітко написано про подібні заняття, не є авторитетом для того, хто "допомагає на молитвах", тоді виникає питання - а до кого, власне кажучи, спрямовані ці молитви? І якщо людина запевняє, що до Бога, тоді уточнююче питання - а до котрого саме? Хто саме є для неї її Богом, як звати цю Особу??

Тільки не подумайте, Марино Сергіївно, що ці питання до вас. Ви вже визначилися в житті. Це тут пишу для тих наївних віруючих, котрі ще не утвердилися у вірі, і котрих легко звести подібними порадами, щоб погубити душу.

Що ж до шахрайства.. тобто отримання плати за якісь дії без жодного справжнього вміння - то це найменше з можливого зла.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослава Пазич
Заблокований




Повідомлень: 6
Зареєстрований: 17-9-2016
Нема на форумі


[*] написано 9-8-2017 у 19:42


Недавно, посмотрела какой-то фильм, не помню названия. Фильм так себе, а вот по сюжету маньяк убийца раз в месяц убивал кого-то из ведьм и колдуний, которые якобы лечат, а по факту просто зарабатывают деньги. Так вот там хороший был фрагмент, где одна из ворожек рассказывала, что она якобы поколдует, а по теории вероятности, у кого-то сбудется, у кого-то нет, и что те у кого сбудется - ей сами заплатят и будут другим рекламировать. Ну а тем, у кого не сбудется - всегда можно сказать - ой извините, у вас такой сильный заговор - я не могу его снять!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5420
Реклама: