Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Цікавить думка форумчан про сайт
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 14-5-2007 у 13:18
Цікавить думка форумчан про сайт


Отже, ми запустили новий сайт по працевлаштуванню, точніше, переробили старий.

http://www.jobs.ua

Пошук і розміщення вакансій/резюме, аккаунти для користувачів, купа інформаційних матеріалів, навчанння і т.д.


Доречі, може хтось пам"ятає, я вже колись виносила на обговорення сайт Zarplata.ua і тоді багато хто сказав, що погано те, що він лише на російській.
Друзі, можу чесно сказати, що саме завдяки цьому (70% Вашої думки, 20 % особисто моєї і 10% керівництва) все-таки цей проект на двох мовах. Звісно, за час його створення ми всі з десяток разів пожалкували, бо роботи було вдвічі більше, проте зараз особисто я просто горжуся)))

Отже, цікавить думка користувачів, конструктивні і не дуже коментарі :)

Дякую :)

P.S. Сайт ще трохи "сируватий", особливо статті, тому на них увагу не звертайте




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 14-5-2007 у 18:21


Вітаю! Зробіть ще щоб українська була по замовчуванню і я тоді претензій ніяких мати не буду:mad:



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 08:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Вітаю! Зробіть ще щоб українська була по замовчуванню і я тоді претензій ніяких мати не буду:mad:


Ми робимо таку фішку, що якщо вперше Ви на сайті і вибираєте українську, то далі по замовчуванню сайт буде відкриватися для Вас лише на українській (запам"ятовування Вашого IP) :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 09:09


Вікторія Котлярова
Я гадаю п. Ярема не зовсім це має на увазі: щоб укр. інтерфейс був за замовчуванням!
(заходимо на сайт в зоні .ua, а він тобі Здраствуй, папа! (c) (народний фолькльор) :))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-5-2007 у 09:13


Думаю людина яка зайде на сайт - тупо забє на мову і ніколи не переключить на укр. мову - для чого їй це потрібно якщо вона шукає роботу. Окрім того якщо я подав резюме або вакансію на російській - на ск. я розумію воно ж не перекладеться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 09:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Дєдик
Вікторія Котлярова
Я гадаю п. Ярема не зовсім це має на увазі: щоб укр. інтерфейс був за замовчуванням!
(заходимо на сайт в зоні .ua, а він тобі Здраствуй, папа! (c) (народний фолькльор) :))


)))) на жаль, такого не буде.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 09:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Думаю людина яка зайде на сайт - тупо забє на мову і ніколи не переключить на укр. мову - для чого їй це потрібно якщо вона шукає роботу. Окрім того якщо я подав резюме або вакансію на російській - на ск. я розумію воно ж не перекладеться.


Вакансія/резюме не перекладеться.
Стосовно того, чи переключить на укр. мову, чи ні - покаже час і статистика :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-5-2007 у 09:38


я б не переключав :lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 09:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Вакансія/резюме не перекладеться.
Стосовно того, чи переключить на укр. мову, чи ні - покаже час і статистика :)


А Ви ведете таку статистику? Це дуже добре.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 09:43


Цитата:

А Ви ведете таку статистику? Це дуже добре.

Серед усього іншого пишеться й хости/хіти по сайту в укр. версії




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 09:49


Однак все-одно не розумію, нащо бавитися з фішками різними (я так розумію, що будуть запам'ятовуватися kookies в відповідному переглядачеві або айпі компа з якого виходили), якщо просто можна дійсно по замовчуванні поставити український інтерфейс? Чи то якась незрозуміла (?) політика компанії? Хоча, якщо брати до уваги, що це Київ, то переклад інтерфейсу на українську - взагалі великий здобуток, з чим Вас і привітав в першому пості, Вікторіє.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 09:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
я б не переключав :lol:


А я завжди переключаю. Це ж ніби ще Україна...




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 09:58


Якщо я не помиляюся, то при запиті(коли заходиш на сайт) можна визначитися, яка локалізація стоїть в користувача(більшіть бровзерів відправляються таку інформацію) і можна зразу "переключити"(укр чи рус) версію сайта, і користувачу буде дуже зручно.

>запам"ятовування Вашого IP
Як на мене не дуже добре, бо з одного ІР може бути декілька користувачів. Краще зберігати налаштування в кукісах.

P.S. Анігдот: "Бувають такі віруси: Троянкські коні, банери, а особливо кукіси." А взагалі то не анігдот, а лекція одного ПТУ, десь навіть маю оригінальний трек(потім може пошукаю). Це до того, думаю, що в "правильних" користувачів завжди включені кукіси, і вони їх не вважають вірусами.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 09:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Однак все-одно не розумію, нащо бавитися з фішками різними (я так розумію, що будуть запам'ятовуватися kookies в відповідному переглядачеві або айпі компа з якого виходили), якщо просто можна дійсно по замовчуванні поставити український інтерфейс? Чи то якась незрозуміла (?) політика компанії? Хоча, якщо брати до уваги, що це Київ, то переклад інтерфейсу на українську - взагалі великий здобуток, з чим Вас і привітав в першому пості, Вікторіє.


Дякую ;)
Стосовно політики компанії.
В нас виходять газети й журнали по працевлаштуванню в східному регіоні. На майбутнє є думка почати розвиватися й у західному регіоні, але це буде нескоро. Поскільки ми хочемо зв"язати друковані видання з сайтом, більше частина аудиторії буде саме звідти, ну і плюс Київ, звісно. Тому українська по замовчуванню не буде головною.
Я розумію, що державна мова і таке інше, але в першу чергу ми підлаштовуємось під користувачів.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 10:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Я розумію, що державна мова і таке інше, але в першу чергу ми підлаштовуємось під користувачів.


Ну та ясно...

Уявімо ситуацію: ви переходите на західні області. По замовчуванню в вас стоїть російська, людям ліньки переключати, в результаті вся інфа видаються російською. В результаті україномовний переглядач нету, сам того не усвідомлюючи, отримує потужне навіювання, яке, як показують дослідження, спрацьовуює не гірше 25 кадру чи гіпнозу. В результаті україномовному інтернавту при живій розмові на думку спочатку приходять російські відповідники, а потім українські, мова ламається і ми отримуємо звичайний суржик. Подібне можна відчути, коли з одного мовного середовища переходите до іншого- ще деякий час ви не можете переключитися і вживаєте або не ті слова, або перекручені.

Наше телебачення, інтернет і так по зав'язку напхані російськомовною продукцією, орієнтованою "на споживача", і чесно кажучи, рідко є такі, які дійсно крім заробляння, дбають ще про якісь національні чи державні інтереси. То ж жалем констатую, що появився ще один такий сайт.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 10:19


Цитата:

рідко є такі, які дійсно крім заробляння, дбають ще про якісь національні чи державні інтереси. То ж жалем констатую, що появився ще один такий сайт.

Ну.... всі хочуть заробити грошей)) ми не виняток)))


Але якщо відкинути мовне питання, як Вам сайт загалом? Маю на увазі дизайн, навігацію тощо.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 10:38


Полиставши хвилин 5 - сайт сподобався. Непоганий дизайн, зрозумілий інтерфейс, на сторінках нічого зайвого, досить швидко працює. Щодо наповнення - ще не встиг подивитись.
На разі оцінка 4+ :cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 10:42


Та нормальний сайт, я пошниряв по вакансіх по Києву і Львову, все їздить добре. Я б може ще додав щось на зразок "час дії вакансії", типу "поки не займеться місце", або до якоїсь певного дати. Бо пошук видає результат, орієнтуєшся тільки по даті подачі замовлення. Однак може бути вакансіїї, які постійно затребувані, тоді як їх віднайти, якщо оголошення було подане, скажімо, пів року тому, однак все ще є дійсне? Для того треба перелопатити гру оголошень, що додалися за оті півроку.

Це мій такий коментарій-пропозиція.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 11:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Я б може ще додав щось на зразок "час дії вакансії", типу "поки не займеться місце", або до якоїсь певного дати.


Зареєстрований користувач може зупиняти розміщення вакансії, обновляти час її роботи ще на 30 днів або взагалі видаляти її з сайту. Тому проблема з незакритими вакансіями стояти не повинна.

Але знову ж таки, тут питання кадрового резерву - тобто кадровик можей не закривати її, формуючи тим самим базу резюме на майбутнє.

Відслідкувати, чи дійсно ця вакансія ще відкрита, чи вже людина на посаду знайдена, а менеджер по персоналу просто перестраховується, формуючи резерв, неможливо.

Тому краще за все дивитися по даті розміщення




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-5-2007 у 13:06


Цитата:
Ми робимо таку фішку, що якщо вперше Ви на сайті і вибираєте українську, то далі по замовчуванню сайт буде відкриватися для Вас лише на українській (запам"ятовування Вашого IP)


Однозначно не найкраще рішення. Навіть у людей, які сидять на виділенках від Укртелекому (тай від інших провайдерві) динамічні айпішки. А що вже говорити про діалап.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 14:33


На разі моє айпі не запамятовувалося - щоразу як заходжу на сайт http://www.jobs.ua, все одно мені відкриває не на українській.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 14:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
На разі моє айпі не запамятовувалося - щоразу як заходжу на сайт http://www.jobs.ua, все одно мені відкриває не на українській.


Аналогічно....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 15:07


Цитата:

Аналогічно....

Я ж написала не "зробили таку фішку", а "робимо" :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-5-2007 у 15:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Цитата:

Аналогічно....

Я ж написала не "зробили таку фішку", а "робимо" :)


то не мучтеся дурними фішками...

А зробіть врешті ПРАВИЛЬНО. Сайт орієнтований на українського користувача ОСНОВНУ мову повинен мати українську! Інші - які завгодно.

Все дуже просто.
Відмовки про комерцію, підлаштовування під користувача - це все "від лукавого".





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 15:23


Цитата:

то не мучтеся дурними фішками...

А зробіть врешті ПРАВИЛЬНО. Сайт орієнтований на українського користувача ОСНОВНУ мову повинен мати українську! Інші - які завгодно.

Все дуже просто.
Відмовки про комерцію, підлаштовування під користувача - це все "від лукавого".


Давайте візьмемо як аксіому те, що основною мовою українська не буде. Це точно. Тому давайте просто закриємо мовне питання сайту, будь ласка. :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5437
Реклама: