Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Звільняють журналістів
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 3-9-2007 у 11:28
Звільняють журналістів


Ото халепа... спершу одного улюбоенця мого, тепер і Слісаренка... що то за пошесть! Тепер вже й Ющенко!!!
http://www.pravda.com.ua/news/2007/9/3/63369.htm

мені цікаво тільки одне.. хтось "злапав" той сюжет в якому Слісаренко так би мовити "провинився" ? Хай но його покажуть! Хочу бачити... Хай хоч в інеті викладуть! Думаю серед журналюг він вспливе обов"язково!!! Надіюсь! Без Слісаренка собі П"ятого каналу не уявляю! Як і без Скрипіна якого давно нема :_(




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2007 у 18:25


Ну, якщо Слісаренко "втратив довіру з боку менеджменту", то такий менеджмент ризикує втратити довіру мою. Дивно все-таки, бо Народецький перед 5-м був керівником на радіо Свобода. Нне знаю, хто з них бреше, але Слісаренко завжди піднімав настрій своїм "Доброго ранку, сподіваюсь він для вас дійсно добрий" та вкінці "Сподіваюсь у вас все буде гаразд". :) Він має свій стиль і думаю може зробити набагато більше, ніж робив досі на 5-му. А Скрипін є ось тут: http://5tv.com.ua/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 3-9-2007 у 20:34


Щось воно тут все дуже дивно з цим звільненням... :baddevil:



З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Користувач є на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-9-2007 у 20:47


5 канал вже давно перестав бути тим каналом, яким він був перед Помаранчевою Революцією.
Відносно Ющенка і його дітей - цілком може бути, згадайте, як він свого старшого покривав.
Прощавай останнє завоювання Помаранчевої Революції, хай живе Кучмізм! :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2007 у 08:18


Та не справа в дітях. Юща цілком може собі дозволити віддати дітей до приватної школи і оплатити скільки потрібно. І я ся з того тішу!!! На то він мій президент, а не обдертий дядько з-під воротні...Дайте спокій з дітьми. Тут щось інше!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 5-9-2007 у 08:24


Ну нарешті сталося... думаю конфлікт розв"яжеться! Дякувати Богу.

http://5.ua/press/194/0/212/



Цитата:


Редакційна Рада «5 каналу» прийняла своє рішення з приводу звільнення ведучого Ігоря Слісаренка
04.09.2007 20:07
4 вересня відбулося засідання Редакційної Ради «5 каналу», під час якого, серед інших питань, розглядалася ситуація зі звільненням ведучого Ігоря Слісаренка.

Щодо цього питання Редакційна Рада постановила (цитата – за протоколом засідання):

«1. Частина інформації, подана у випуску новин 1 вересня об 11 годині ведучим І. Слісаренком, була викладена без посилань на джерело, з неточним цитуванням інформаційного агенства і з упередженістю, що є порушенням певних пунктів Засад редакційної політики.

2. Рекомендувати керівництву каналу не задовольняти заяву І. Слісаренка про звільнення.

3. Рекомендувати керівництву каналу за порушення певних пунктів Засад редакційної політики оголосити І. Слісаренку догану.

4. Просити І. Слісаренка зустрітися із керівництвом каналу та Редакційною радою для врегулювання ситуації.

5. Закликати політичні сили і окремих політиків не спекулювати на темі звільнення І. Слісаренка.

6. Оприлюднити ці рішення Редакційної ради.»

На засіданні були присутні члени Редакційної ради, керівництво каналу в особі генерального директора Адамчука І.Д., генерального продюсера Стеця Ю. (який на прохання членів Редради для участі у цьому засіданні вийшов з відпустки) та шеф-редактора Народецького О., а також працівники каналу. Запрошений на засідання телеведучий Ігор Слісаренко не прийшов, не попередивши про зміну своїх планів (напередодні засідання він підтвердив свою участь).





Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Користувач є на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-9-2007 у 08:41


Не думаю, що він повернеться.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-9-2007 у 08:46


Я взагалі не розумію одного. Адже він тільки ведучий. Він же не сам готує всі новини. Є якісь редактори, випускові редактори, відповідальні за випуск і т.д. Він же не придумав цю новини на ходу. І з камерою не бігав...
Чи я помиляюсь?
Бо чесно говорячи трохи далекий від ТВ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 5-9-2007 у 12:56


... і в мене ті самі питання



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5755
Реклама: