Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Nokia презентувала телефон за 35 євро
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 22-1-2008 у 21:44
Nokia презентувала телефон за 35 євро


Фінська корпорація Nokia презентувала черговий бюджетний телефон для ринків, що розвиваються, - Nokia 1209, вартість якого складає всього 35 євро.

Також компанія презентувала ще один недорогий апарат Nokia 2600 classic, ціна якого трохи вища за модель Nokia 1209, і складає 65 євро.

Nokia 1209 розрахований у першу чергу на тих, хто вперше купує мобільний телефон. Меню мобільного телефону перекладено на 80 мов, а спеціальна програма підраховує скільки часу і грошей витрачено на кожну розмову.

Пристроєм одночасно може користуватися до п’яти людей, для кожного з них передбачений свій список контактів завдовжки до 200 номерів. Як повідомили у компанії Nokia, модель потрапить на ринок у другому кварталі 2008 року.

Щодо Nokia 2600 classic, то апарат має кольоровий дисплей, змінні панелі і радіоприймач. Також новинка оснащена VGA-фотокамерою і вміє програвати рінгтони у форматі mp3. Продажі цього телефону почнуться вже у першому кварталі 2008 року.

Джерело: http://novynar.com.ua/business/18383

P.S. Хто буде купувати з форумців?




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-1-2008 у 22:11


Я буду!!! Готовий хоч зараз, лиш би був!
Навіть 2 штуки би купив.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-1-2008 у 23:27


Нокія абсолютно правильно просікла, що людина купуючи другий телефон, буде брати тої ж фірми, що й перший (якщо він їй звісно сподобався). Тому вони досить серйозно працюють у "дешевому" ціновому сегменті.
Не користав, але чув хороші відгуки про подібні телефони серії 11хх.
Цілком можливо, що і я б собі такий візьму в якості резервного/іншооператорного.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2008 у 01:00


Користуюсь 11хх і 12хх. Вибирав за основним критерієм - час автономної роботи при досить невисокій ціні. Бо їдучи в короткі відрядження не хочеться через день-два уже думати, де б зарядити телефон.
Нормально працюють.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 24-1-2008 у 21:19


у мене 1101, у батька Е60 і 6021, маму вмовили на 1600, у подруг 1112 і ще якісь невисокі (за номером) моделі. це мабуть найпрактичніша марка :) я її люблю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2008 у 23:59


Телефон потрібен для того, щоб говорити, а не для того щоб ним хизуватися. Є достатньо користувачів, для яких великі екрани, усілякі прибамбаси є зайвими (особливо для другого телефона). Нокія це розуміє - а нам від того тільки краще!




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Ничик
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 89
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-1-2008 у 12:09


не знаю
мені телефон потрібен не тільки для того, щоб говорити.
а органайзер з календарем? а ммс? а інтернет?
хорошими багатофункціональними телефонами хизуються пафосні ідіотики, які не використовують і половини функцій
люди, які цінують свій час купують хороші телефони, бо це зручно і практично

звісно все вищенаписане на мою думку має стосуватися одного з кількох апаратів. купувати два наворочених телефони - це вже тоді, коли людина за статусом не може дозволити собі дешевий телефон.

тож недорогі мобіли - це річ потрібна, але не мені, бо я вже таку маю :) SE j100
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 29-1-2008 у 18:40


Якщо будуть робити їх китайці з такою ж якістю як роблять Н і Е серію, то безкоштовно не треба.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6186
Реклама: