Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Open source у Львові
Джуга Іван
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 31-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-6-2008 у 21:40
Open source у Львові


Нарешті у Львові з'явився ресурс, де можна знайти вільне програмне забезпечення!:D
Ресурс досить цікавий - набір послуг, поки-що подібний я не зустрічав (хіба щось поібне надає FilePost): скачування файлів дуже дешево (0.2 коп. за Мб.), запис їх на диск та доставка по Львову; запис уже скачаної інформації з каталогу(восновному дистрибутиви Linux); скачування вільного(що розповсюджується з відкритим кодом) програмного забезпечення БЕЗКОШТОВНО; є свої проекти - загалом цікавий сайт.
http://zaka4ay.org.ua
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 3-6-2008 у 00:36


Щось я прочитав правила і трохи отупів. Можна пояснити на хлопський розум як то діє? Заодно бажано би було на сторінці помилки повиправляти, їх там купа...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Джуга Іван
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 31-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-6-2008 у 14:13


Дуже вдячний за вказівку на помилки. Якщо хтось знайде ще -- будь-ласка напишіть zaka4ay@i.ua

А щодо правил - усе просто: робите замовлення, отримуєте листа з підтвердженням, відповідаєте на нього і домовляєтесь про отримання замовлення, от і усе!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6601
Реклама: