Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Святослав Вакарчук випустив сольний альбом "Вночі"
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-11-2008 у 13:41
Святослав Вакарчук випустив сольний альбом "Вночі"


Новий музичний проект Святослава Вакарчука: "ВНОЧІ"

4 листопада у Національному Академічному Драматичному театрі ім. Івана Франка відбудеться концерт-презентація нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Вночі». На концерті буде представлено 11 композицій, які увійдуть до однойменного альбому.

«Вночі» - це, в першу чергу, заклик до співробітництва та діалогу між представниками української творчої еліти. Це колективний внесок Святослава Вакарчука та інших учасників проекту в розвиток актуальної української музики, важливий крок у заповненні «білих плям» вітчизняної культури.
Над альбомом «Вночі» працювали як учасники групи «Океан Ельзи» так і запрошені музиканти, талановиті виконавці джазу, класичної та народної музики: Олексій Саранчін, який заграв джазові фортепіанні партії, саксофоніст Богдан Гуменюк, гітарист Олексій Морозов, перша скрипка струнного квартету «Колегіум» Кирило Шарапов та багато інших. У запису однієї з композицій платівки взяв участь Національний Симфонічний Оркестр України.
Незважаючи на те, що композиції «Вночі» не відповідають поп-формату, альбом розрахований на масового слухача. Ім’я, голос та особлива, характерна лише для Святослава Вакарчука мелодика композицій, допоможуть прихильникам української музики познайомитися з новими музичними формами, засвоїти нові музичні території.
Святослав Вакарчук:
«Програма «Вночі» вийшла з творчої лабораторії, де ми могли писати музику, яку ще ніколи не робили раніше. У результаті з’явилося одинадцять пісень, кожна з яких є для мене дуже близькою і дорогою. Жодну з них не можна віднести до якогось конкретного музичного стилю – в них є все: від джазу до регі. «Вночі» розрахований не тільки на прихильників «Океану Ельзи», але й на тих, хто взагалі не цікавиться рок-н-ролом».
За настроєм «Вночі» схожий на картини художників-імпресіоністів. Це, в першу чергу концентрована емоція, що висловлює найважливіше з внутрішнього світу автора. Частина пісень створювалася під час його подорожей Європою та Америкою. Зокрема текст «Поперед мене гори сині» було написано на березі Женевського озера в Швейцарії, а слова титульної композиції «Вночі» на сороковому поверсі готелю у Нью-Йорку.
Головним музичним продюсером альбому виступив клавішник «Океану Ельзи» Мілош Єліч. Він також написав мелодію однієї з пісень платівки. Ще одну композицію Святослав Вакарчук створив разом з бас-гітаристом гурту Денисом Дудко, решту написав самостійно. Робота над платівкою відбувалася у трьох різних країнах світу: запис був зроблений у Будинку звукозапису в Києві, зведення – в ICP Studios у Брюсселі (Бельгія), а мастерінг на Lurssen Mastering у Лос-Анжелесі (США). Над мастерінгом платівки працював відомий американський саунд-продюсер, лауреат двох премій «Греммі» Гавін Лурсен.
Реліз альбому «Вночі» запланований на кінець листопаду 2008 року. Детальну інформацію про новий музичний проект Святослава Вакарчука «Вночі» можна знайти на офіційному сайті http://www.vnochi.com, який буде запущено найближчим часом.

http://www.okeanelzy.com/ua/news_alone/e-243
Згаданий сайт вже працює, але нічого крім прес-релізу (в яком у все те саме) там не побачив.
Тепер можна очікувати тур?

p.s. Зкачати - :lol:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-11-2008 у 17:30


Фотки і відео з презентації:
http://life.pravda.com.ua/wonderful/49119f453acdb/




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 5-11-2008 у 18:28


І коли він тим займався, під час роботи в раді?...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 5-11-2008 у 18:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
І коли він тим займався, під час роботи в раді?...


Погано слідкуєш за новинами :) Вакарчук вже не депутат.
Читай тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4957&page=3




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 5-11-2008 у 19:01


Попав пальцем в небо :P

Цитата:
У той час, коли всі критикували Святослава Вакарчука за його похід у депутати, за неплідну працю у Верховній Раді, а потім ще й за такий демонстративний начебто вихід з депутатства, він ночами трудився над новим проектом. Який так і назвав «Уночі».




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2008 у 08:55


Нехай краще нарешті до логопеда сходить і голос поставить :mad:
Аж нудить як десь по радіо включають той прокурений невнятний голос, який співає "пісні", схожі на набір слів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-11-2008 у 10:51


Він не курить і ніколи не курив:) Голос такий в нього від природи.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-11-2008 у 12:17


Цитата:
Аж нудить як десь по радіо включають той прокурений невнятний голос, який співає "пісні", схожі на набір слів

Про смаки не сперечаються... :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 7-11-2008 у 12:18


Буду чекати на альбом так як завжди чимось дивував у своїх творах Вакарчук! Чи може в кого вже що є з запису концерту!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 7-11-2008 у 12:19



Цитата:

Нехай краще нарешті до логопеда сходить і голос поставить :mad: Аж нудить як десь по радіо включають той прокурений невнятний голос, який співає "пісні", схожі на набір слів


То саме можна було сказати приблизно так: "А мені спів Вакарчука не подобається: в нього негарний голос, і текстів пісень я не розумію"

А Ваше повідомлення просто нечемне.

Якщо порівнювати Вакарчука з, наприклад, Пономарьовим, який і голос має класичний, і тексти більш формальні, то я Вакарчука на 2 голови вище ставлю. В нього надзвичайно цікаві композиції і аранжуваня.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2008 у 01:02


Хіба? ОК, знайшов в неті по першій-ліпшій пісні кожного - і Пономарьова, і, вибачте на слові, Вакарчука. Порівняємо?
http://nashe.com.ua/song.htm?id=313 vs http://nashe.com.ua/song.htm?id=2250
IMHO, у Вакарчука просто набір слів, ну, щоб в ритм і риму потрапляло. Та й вимова у нього, такого дорослого дядьки, з дитячими проблемами. Мені здається, що так на публіку співати - то не поважати її. Ну не личить це співаку. Ви б, мабуть, плювалися, якби такого дядьку десь на ТВ-новини або радіо посадили, і він би вам всі ті новини прокартавив.
Згоден з вами тільки щодо єдиного - музика в певних моментах у нього цікава. Але тільки якщо з неї вирізати його "голос".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2008 у 01:42


Про смаки не сперечаються, Юра вже казав це.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 14-11-2008 у 09:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від KDI
Хіба? ОК, знайшов в неті по першій-ліпшій пісні кожного - і Пономарьова, і, вибачте на слові, Вакарчука. Порівняємо?
http://nashe.com.ua/song.htm?id=313 vs http://nashe.com.ua/song.htm?id=2250
IMHO, у Вакарчука просто набір слів, ну, щоб в ритм і риму потрапляло. Та й вимова у нього, такого дорослого дядьки, з дитячими проблемами. Мені здається, що так на публіку співати - то не поважати її. Ну не личить це співаку. Ви б, мабуть, плювалися, якби такого дядьку десь на ТВ-новини або радіо посадили, і він би вам всі ті новини прокартавив.
Згоден з вами тільки щодо єдиного - музика в певних моментах у нього цікава. Але тільки якщо з неї вирізати його "голос".


Спокійніше! В мене закрадається думка, що тут ховається щось особисте.
З таким підходом 2/3 світової естради треба на смітник викинути. Зате весь "блатняк" проходить екзамен на 5 - ритм чіткий,текст зрозумілий, голос- "мужествєнний".
Розглядайте "тексти" Вакарчука як ще один муз.інструмент, вони не несуть конкретного змістового навантаження, а лише передають настрій.
Колись була "Табула Раса". Цікаво, що б Ви про їхні тексти сказали?




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2008 у 11:33


Хм... Блатняк, дійсно, виглядає набагато виграшніше. Якби ті мужні веретани злодійської еліти співали не про доньку прокурора, то, дійсно, були б, мабуть, кращі, аніж ті самі 2/3 світової естради. До речі, нарахунок 2/3 - а хіба це не так? ;) Як то кажуть - "піпл хаває", от виконавці й не мучаються з самовдосконаленням!
Нарахунок ще одного інструренту - цікава ідея. Спробую якось. В цьому випадку, правда, не зрозуміло, для чого потрібні потуги з написанням текстів до пісень, але це десяте. ОК, значить варіанти є.
Табула Раса - тільки назва знайома. Пошукаю на ютубі, послухаю - скажу :)

А щодо "чогось особистого" - просто вже набридли наших ведучих - бекання і мекання по ТВ, і словоблудство - по радіо. А тут ще включили оце - взагалі мізки переклинило.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-11-2008 у 12:20


:)
Не розумію. Не подобається - не слухайте! :)





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 14-11-2008 у 14:26


Ну що у нас за народ?
Дякуйте, що хоч щось є УКРАЇНОМОВНЕ!!!
Я також не люблю О.Е., але не можу про них нічого поганого сказати, просто не слухаю...
Але я скажу побільше б таких груп УКРАЇНОМОВНИХ...Власне популярних, хай краще молодь на такому росте, ніж на тій музиці низькопробній російськомовній.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2008 у 20:57


Я також не слухаю, думав через форсування своєрідного зіткнення ідей дізнатися, чому ОЕ вартує хоча б обговорення. Але тут такі всі правильні - на провокації не піддаються! Що ж, не очікував, отримав багато задоводення, дякую!
А пані Одарці хочу сказати одне - Лесь П. також українською виступає, але якось не хочеться, щоб молодь на ньому виростала ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 14-11-2008 у 21:43


Пані Одарка:)) круто звучить:))

1/2 off:
Чекайте, Подеревлянський виступає по клубах...і ще він не продається у всіх магазинах...і його не крутять по телебаченню...і зрештою Лесь набагато інтелектуальніший та ідейніший ніж всілякі "Квартали", "Комеді клаби" і т.д.
Моє покоління і чоловіка його слухає. не скажу, що ми на ньому виросли...але після 18-ти це слухати можна:P і корисно:))






я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 11-1-2009 у 12:52


Відгуки слухачів про музичний альбом “Вночі” також не є одностайними - http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=70741



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-12-2009 у 20:32


Вакарчук з "Вночі" вирішив виступити "на біс" .
2 сiчня, 18:00 та 20:30, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Ціни правда кусаються: 150-800 грн. Щоб мінімально нормально сидіти треба брати десь по 250.
Не можу сказати, що мені той альбом аж на таку суму сподобався...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7035
Реклама: