Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Як налаштувати Remote Access до комп"ютера в локальній мережі?...
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2008 у 10:26
Як налаштувати Remote Access до комп"ютера в локальній мережі?...


Доброго дня,

Є домашній комп"ютер, підключений до інтернету через роутер, він має внутрішню статичну ІР-адресу. Є офісний комп"ютер, підкоючений аналогічно. Потрібно, щоб з офісного можна було заходити на домашній і виконувати на ньому деякі операції (коротше кажучи - забезпечити повний доступ за допомогою стандартної функції Windows remote access). Це легко зробити в межах внутрішньої мережі роутера, достатньо лише знати ім"я комп"ютера, тут ніяких проблем не виникає. Але як зробити так, коли комп"ютери знаходяться в різних "місцях" інтернету? Тобто тут або потрібно мати зовнішню статичню ІР-адресу для host-комп"ютера (варіант відпадає), або якось доналаштовувати роутер щоб він направляв виклик у внутрішню мережу до host-комп"ютера?

Буду вдячний порадам.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 28-12-2008 у 21:20


Пропоную Вам спробувати таку річ як DynDNS це сервіс якраз для Вашого питання, який забизпечить на не статичній IP адресі статичне ім'я хоста в глобальній мережі. Звісно доведеться зробити деякі налаштування інструкцію за лінком Вам додаю http://zyxel.ru/content/support/knowledgebase/KB-1257/DynDNS.pdf якщо у Вас модем не ZyXel не всеодно раджу цю інструкцію по налаштуванню так як доступна і в більшості обладнання налаштування один в один. По друге це варто робити з знанням та розумом так як самі розумієте Ваша безпека у Ваших руках.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2008 у 14:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій


Дуже дякую за інформацію, Юрію, все запрацювало! :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 31-12-2008 у 13:46


Не має за що при потребі звертайтеся буду радий допомогти.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Полевський
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 110
Зареєстрований: 17-7-2008
Місто: Lemberg
Нема на форумі

Настрій: згубив колись давно...

[*] написано 10-1-2009 у 22:39


Таку ж саму потребу я вирішив за допомогою RAdmina ("-" він платний), є ще безкоштовний софт - VNC, я його тестив в рамках "глобального переходу на безкоштовне ПЗ". На відміну від Radmina він мені не дуже сподобався (глюковатий, але працювати можно).

Канал утворював за допомогою OpenVPN. На домашньому компі створив OpenVPN сервер, а на робочому OpenVPN клієнт. При настройці трохи треба помахатись (як з любим відкритим *nix-совим софтом під вінду, але в результаті надійна система, клієнт-серверний канал з шифруванням даних, авторізацією, тощо (адмін не побачить куди ходиш) гнучке налаштуванні для власних потреб.

DynDNS використовуєтся полюбе, щоб мати на не статичній IP адресі статичне ім'я хоста в глобальній мережі, як писав Онук Юрій. Ну і промапування портів в portforwarding модему звісно, якщо він в режимі роутера.

Замість рідного порта в OpenVPN використовував 443 порт. Рідний порт разом з іншими адмін може позакривати, от 443 не закриє ;)




АстролоНиЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7149
Реклама: