Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Букіністичні трофеї
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-6-2009 у 10:13
Букіністичні трофеї


Чи доводилося вам вдало придбати цікаву книжку за гарну ціну? Де, за яких обставин, що за книжка?
Я десь приблизно раз на місяць переглядаю книжковий базар біля Федорова. Переважно дивлюся науково-технічну літературу. Бували вдалі придбання.
Вчора наприклад за 3 гривні купив дуже якісну книжку по теорії відношень, думаю - стане у пригоді і не тільки мені.
Колись за таку ж ціну був купив знамениту але досить рідкісну книжку Мато, Такахари, Месаровича "Теория иерархических многоуровневых систем", яка потім сильно допомогла мені в дисертаційній роботі.
Серед інших вдалих покупок - товстелезний фундаментальний довідник по теорії імовірності та матстатистиці та підручник Совєтова, Яковлєва "Моделирование систем" .

Зараз придбати якісну наукову літературу - це реальна проблема. Мало що видається, класичні книги не перевидаються.

P.S. Ще раз за 10 гривень купив розкішне подарункове видання "Дон-Кіхота" українською мовою 1955 року видання в доброму стані.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-6-2009 у 14:56


Я теж там пасуся, часом щось знаходжу. Щоправда, здебільшого використовую електронні варіанти книжок, зібрав і зорганізував їх за допомогою Calibre (http://calibre.kovidgoyal.net/), це на разі єдина прога, яка задовольнила мої вимоги. Може хтось ще якісь знає? Може бути і щось на основі PHP...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 9-6-2009 у 08:39


Колись винаймала з подругою квартиру. Там була в тумбочці одна-єдина книжка, нікому непотрібна. Звичайно мені ще й як потрібна, враховуючи, що то "Терапия внутренних болезней..." 1942-го року, зараз не відтворю назви. Одним з авторів є славнозвісний Зєлєнін.
Перед тим на іншій квартирі у "високоінтелектуальних" господарів в туалеті врятувала книгу з мовознавства, за котрою тоді по базарі полював весь курс. Господині знайомий з таких книжок робив конвертики для соняшникового насіння. Можна собі уявити, скільки безцінної літератури знищили такі дебіли...





Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 9-6-2009 у 08:55


А Ви, пане Андрію, тако потихеньку з книжок починаєте, а далі про антикваріат, брюліки... Хай народ викладає, шо в кого, де криво лежить... :D



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 14-6-2009 у 00:30


колись там же біля Федорова випадково натрапила на "Історичні проходи по Львові" - оте найперше видання, 30-якогось року. щоправда, без обкладинки і кількох перших і останніх сторінок, але все ж таки...
купила за 15 грн, це десь років два чи три тому (точно не згадаю, але не раніше), на той час друге видання - 90го року - коштувало в "Каменярі" 25 грн, за наступні взагалі мовчу.
взагалі нечасто там купую, але коли щось таке знаходжу, то завжди за якісь смішні гроші...
до речі, щодо кульочків для насіння - будучи в 11 класі (вірніше, влітку перед ним), врятувала з такої ситуації прозу Шевченка. і то трапилася вона мені якраз вчасно - вона була потрібна за програмою ;)




Партизан до тих пір вважається партизаном, доки є ворог, в тилу б якого він партизанив. (c) Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-8-2009 у 20:54


В мого товариша тих трофеїв настільки багато, що вирішив відкрити букіністичний магазин, а я йому допомагаю у цій нелегкій справі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 6-8-2009 у 23:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Може хтось ще якісь знає?


Користуємося програмою All My Books:

http://www.bolidesoft.com/rus/allmybooks.html

Дає змогу створити єдину базу домашніх книг, тобто поєднати в один масив паперові і електронні книги.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-8-2009 у 08:42


Не підходить - прога умовно безплатна. Треба ліцензію.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7475
Реклама: