Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Про наболіле... Підтримка національного виробника
Наталі Лозова
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 18-10-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2009 у 16:23
Про наболіле... Підтримка національного виробника


Чи згодні Ви з тим, що якщо влада більше буде підтримувати вітчизняну економіку,тобто інвестувати в національного виробника, в сільське господарство, туризм, тощо.. то життя на Україні стане кращим?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 19-10-2009 у 17:27


Це соціологічне опитування? Бо я особистно не зовсім розумію нащо ставити питання відповідь на яке абсолютно очевидна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталі Лозова
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 18-10-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2009 у 18:19


Не зовсім, питання в тому, якщо згодні і таке станеться в майбутньому, чи готові мі будемо купляти наше, українське? Якщо подивитись на полиці магазинів, майже все заповнено імпортними товарами!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 19-10-2009 у 18:38


Будемо купувати, як завжди, краще і дешевше.
Якщо продукти національного виробника будуть попадати в цю катеґорію, то звичайно що так.
Або якщо принаймі українська продукція буде приблизно на одному рівні (конкурентноздатна) з чужоземною.
Але купувати наше, українське "лайно" тільки тому що воно "наше" - не бачу сенсу...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 19-10-2009 у 18:42


Особисто я категорично проти того, аби на полицях магазинів були виключно українські товари. Має бути право вибору. Я категорично проти, аби в автосалонах були виключно українські авто, тощо. Економіку тре підтягувати, в неї потрібно більше інвестувати, бо це робочі місця, це податки.
Харчі і зараз на 90% українські, щодо іншого... Особисто я - патріот своєї країни, але "таврію" не купила колись, не купила б навіть і за умови її вдосконалення шляхом інвестицій в автомобільну галузь, вибачте. Так само ставлюся і до парфумів, наприклад. Але це моя особиста думка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-10-2009 у 18:51


Є напрямки, де ми навряд чи колись станемо конкурентноспроможними. Наприклад, вже згадуване автомобілебудування чи ІТ.
Але продукти чи легка промисловість - чому б ні. Дуже багато з цього ми продаємо на захід чи виробляємо для заходу.
А відносно питання... Відповідь очевидна :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2009 у 19:39


Цитата:
Харчі і зараз на 90% українські, щодо іншого..

Боюся, що ні. десь чув цифру, що молокопродукти практично на 90% - білоруські. З м'ясом - всі тоже знають, звідкіля воно береться.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 19-10-2009 у 19:51


Андрію, я вже майже три роки працюю на м'ясопереробній фабриці, що входить до п'ятірки лідерів цієї галузі в Україні. М'ясо береться і у вітчізняних аграрієв, але тільки тими виробниками, хто готовий платити значно більші кошти і бути готовим до того, що його продукт буде дорожчим за конкурентів. У нас своя бійня і я не думаю, що живих тварин на скотовозі тричи на тиждень завозять з Польщі або Бразилії:)
Насправді у переробній галузі висока ціна - це НЕ ознака надприбутків, а здебільшого прикмета того, що працюють на вітчизняній, якісній сировині. Вірте мені, я знаю, про що кажу.
І от тут я не вважаю, що треба купляти дешевше і начебто не гірше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2009 у 19:54


Я з вами згоден, але ви самі кажете
Цитата:
М'ясо береться і у вітчізняних аграрієв, але тільки тими виробниками

тобто є виробники які не беруть наше м'ясо. Я згоден, що за добрий продукт можна і варто заплатити і більше, але це не усуває факту, що і харчі в значній частині - привозні.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 19-10-2009 у 19:58


Складові так, але харчі як такі - ні, вони робляться тут. М'ясо у данному випадку - одна з складових, а от ковбаса - вже харч:) А ще в ній є (в якісній) - вода, сіль, яєчний порошок, сухе молоко або рослинні вершки, спеції, стабілізатори, фарбники, тощо. Вода, сіль - виключно вітчизняні:))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-10-2009 у 10:28


Анастасіє, а можете пропіярити марки тих виробників, про які Ви пишете, що використовують своє? І чи можна щось з тих марок знайти на полицях у Львові?

І ще стосовно теми, то недавно читав в лж про виставку львівських товаровиробників, і мене, скажімо, здивувало існування Маяка як такого, та й телевізор Електрон, виявився ще не повністю китайським.
http://community.livejournal.com/misto_lviv/898231.html




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-10-2009 у 13:21


Цитата:
і мене, скажімо, здивувало існування Маяка як такого

Маяк працює "на ура" (правда не цілий рік), але на давальницькій сировині.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2009 у 13:44


Молокопродукти всі наші - сири молоко і т.д. все з сировини нашої це 99%, сам бачив як в різних частинах України молоко збирають на заводи з сіл - де здають селяни в заводи.

Взагалі тема якась неоднозначна і не зрозуміло що-до-чого.

В харчуванні більшість продуктів наших - бо тут не треба компонентів зза кордону.
Виробництво на заводах в більшості випадків сировина, комплектуючі тощо - не нашого виробництва, але збірка наша.

Автомобілі - Деу, Шевроле, Кіа, Шкода, ВАЗ, Opel ... і ще ряд збираються в нас, на деяких навіть ставлять вже Made in Ukraine. Куди відносити їх? Як національний виробник чи ні?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-10-2009 у 15:22


Стосовно продуктів - не був би таким категоричним з відсотками:)
Не раз був свідком розмов митників про те, що продукти харчування (в т.ч. молоко) є лідерами з ввозу на Україну. Та й навіть те, що вирощується в нас, є залежним від компонентів з-за кордону (корма, добавки, сорти, насіння і т.д. - все привозне, і в кращому випадку з Польші, а не з Китаю).




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2009 у 15:42


Митники митниками але заводи є заводи, де виготовляють молоко починаючи радехівським закінчуючи білопільськими і ахтирськими молокосирзаводами на сході. Сировина наша молоко наше - тут можете не сумніватися :).

А лідерами по кількості звісно що продукти можуть бути по ввозу, по тій причині що їх ввозиться більше ніж скажімо двигунів для машини. це відомо і це є всюди.

Щодо виробництва "під ключ" - то це було можливим тільки в СРСР ринок помінявся, 100% продукції зараз майже ніде немає. Ціниться то, де цей продукт і в яких умовах виготовляється.
Я ж кажу той же опель зібраний в нас на ЗАЗ і в німеччині - різниці відчутні будуть - хоч став там 1000 ОТК з Німеччини:).

Як висновок - я за те щоб наше виробництво/збірка - тобто заводи відкривалися і робили товар відповідно в чистих гарних умовах або ж "зборка і пайка трєзвим" - тоді буде і якісний товар і дешевший і будуть робочі місця а якщо що і на імпорт - як наприклад сироробна галузь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 20-10-2009 у 20:40


Назаре, моєї ТМ (вона вже11,5 років на ринку) у Львові не знайти, дуже дорога логістика, тому ми працюємо в радіусі до 600 км від Дніпропетровська, винятком є тільки Чернігів. А піарити конкурентів не вважаю доречним, чесно.
Щодо згадуваного тут шевроле, то у мене вже другий поспіль і він польскої збірки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-10-2009 у 21:01


http://www.diloverivne.com/news/1874/
Цитата:
В Україні - дефіцит молочної сировини

У січні-серпні 2009 року в Україну було імпортовано більше 5 тис. тонн вершкового масла. Цей показник в 10 разів перевищує торішні обсяги зовнішніх закупівель. Різке збільшення поставок викликане нестачею сировини в Україні.
...
Збільшення обсягів імпорту приводить і до зміни його структури. Раніше практично все масло, яке ввозилося в Україну, було білоруським. Між країнами підписаний договір про зону вільної торгівлі, і масло надходило до нас без сплати мит. Собівартість європейського масла дешевша від білоруського, однак через високі мита ввозити його в Україну було не дуже вигідно.

У поточному сезоні ситуація змінюється. Білоруські виробники не можуть покрити всі потреби України, адже в неї закуповують продукцію також і російські компанії. Дефіцит приводить до зростання цін. У таких умовах європейське масло навіть із урахуванням мит стає цікавим для нашого ринку. Підтверджує це й статистика. За 6 місяців 2009 року ми ввезли з Європи 500 тонн, що більш ніж в 8 разів перевищує імпорт за весь 2008 рік




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-10-2009 у 08:34


Сам заговолок суперечить собі - молочна сировина - це є одне, масло це є інше.
Якщо в Україні споживають масла більше ніж є то це не значить що немає молока, окрім того хто бачив ту продукцію на прилавках магазинів? Думаю треба добре пошукати щоб знайти.
Це масло може і йти на виготовлення кондитерських виробів бо воно може бути дешевшим ніж наше - тому його і купляють - тобто це є складова кінцевого продукту.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-10-2009 у 08:37


Можливо. Я процитував, бо згадав, що влітку був шум навколо закриття російського ринку для білоруських молокопродуктів, відповідно про наш ринок там також згадували.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7717
Реклама: