Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Рада ратифікувала оренду Севастополя ще на 25 років
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

mad.gif написано 27-4-2010 у 11:06
Рада ратифікувала оренду Севастополя ще на 25 років


Нажаль не вдалося опозиції заблокувати ратифікацію, хоча шоу було видовищне...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 11:22


Якась презентація власного безсилля зі сторони опозиції відбувалася.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 11:49


Якби опозиція цілком серйозно і конкретно заявила, що всі ці зради (флот, здача авіапрому і всі секретні і майбутні) будуть скасовані при новій владі в обов*язковому порядку, а всі причетні - притягнуті до відповідальності і розгорнула навколо цього кампанію, то це мало би більший ефект, ніж це кидання яйцями. Треба пам*ятати, що Україна суверенна в своїх діях за Конституцією і може як підписувати, так і розривати міжнародні угоди. Зрозуміло, що Росія зараз хоче якнайбільше собі ухопити при тих бандитах. Якщо пункт по скасуванню всіх конкретно зрад буде програмним в опозиції, тоді це значно послабить їх легітимність. Влада рано чи пізно поміняється. Краще рано ніж пізно)



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 27-4-2010 у 13:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
хоча шоу було видовищне...

От власне...шоу...
"...за державу образливо..."




Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 13:44


Шоу як шоу - на авторитет (чи відсутність авторитету) держави це ніяк не вплине. От в японському парламенті депутати постійно влаштовують масові бійки, і нічого.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 27-4-2010 у 14:23


Якщо чесно, не розумію такої спокійної реакції тут присутніх на остані події. І журналісти теж мовчать. Спеціально включив Радіо-Ера - все в звичному режимі, чорнобиль обговорюють.
А мені здається, що зараз ситуація набагато гірша, ніж була в 2004-му, а тоді - цілодобові репортажі з фронту передавали.

Почитайте Дзеркало Тижня, про плановані угоди Азарова з Путіним - там все здавати збираються, і газопроводи, і ядерну енергетику і все що можна. Флот - то лише початок.
Тепер вже чітко і ясно видно, що то чудо - не президент, а "шестьорка" московска. Казали, що регіонали - власники заводів, самі не зацікавлені в здачі своїх інтересів Росії, бла-бла... Здають, як "мілєнькіє".
І вже і Голодомор - не голодомор. Одним словом, все, що по краплі 5 років виборювали за 2 місяці летить коту під хвіст.

А ми тут собі усміхаємось, що то шоу, що безсилля. А ми хто - сусіди? То не вони (опозиція) безсилі, то ми всі тут безсилі.
Навіть не знаю, що робити. Певно, таки нема справедливості в світі, є лише диктат сили.






Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-4-2010 у 15:51


Ситуація препаскудна. :(
І найгірше не те, що Зрада ратифікувала угоду. Найгірше - опозиції НЕМАЄ!
Ющенко, Тимошенко, Яценюк - це не ті люди. Перші втратили довіру, останній її і не мав. Гриценко не лідер, Тягнибок занадто маргінальний. І ніколи вони не об'єднаються. І виборці іхні зневірені. :(
Немає сили, яка б змогла протистояти ПР.
Вони сьогодні навіть ратифікацію не змогли (імовірніше - не захотіли) зірвати, маючи майже половину від складу ВР! Це власне була не спроба блокування, а просто шоу.

Ця влада прийшла всерйоз і надовго. Скоро літо, тому до осені ніхто нічого не зможе зробити. А далі...
Навіть якщо будуть дострокові парламентські вибори, то шанси виграти у ПР немає. Бо демократичних виборів найближчим часом не буд




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 27-4-2010 у 16:07



Цитата:

Ця влада прийшла всерйоз і надовго.


Ото ж.
Моя мама згадувала недавно, що в нашій родині був один вуйко, багатий господар (до війни), який в 1946 році казав, що та голота тут довго не протримається, і тому не влаштовувався на роботу, чекав, що буде далі своє власне господарство вести. А та голота 50 років тут сділа.
Тому зараз, коли подумаю скільки мені років, розумію, що за мого житя можемо в Европу і не потрапити, і робиться якось безнадійно сумно.
Нє, то правда, звичайно, що і за Ющенка довкола брехунів і злодіїв було до біса, але якась надія жевріла, і стратегічний курс був обнадійливий. А тепер - просто сідниця...





Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 16:28


Аналіз ситуації від Остапа Кривдика http://posmixator.livejournal.com/441141.html



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 19:08


Бійки, яйця, димові шашки, це не Рада - а зоопарк. В країні так багато інтелігентних, благородних людей (не всіх комуняки перебили), а в Раді суцільне бидло. Їх максимум повинен бути у сільраді, а ніяк ні у Верховній Раді. Що ж, це не дивно, бо то бидло прийшло до влади не сьогодні і не вчора, воно прийшло ще у 1917 р.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2010 у 20:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Тому зараз, коли подумаю скільки мені років, розумію, що за мого житя можемо в Европу і не потрапити...

Вибачте, я не зовсім розумію... Якщо географічно, то ми і так в Європі. "Європєє" просто нема куди. Якщо ж у вас з цим словом асоціюється прогрес та файне життя, то є азіатські країни, такі як Японія чи Південна Корея, які все це мають, не комплексуючи, що знаходяться у Азії (яке страшне для Вас слово, Азія, чи не так?). До чого я це веду? Бо мені смішно від самого слова "євроінтеграція". А ми ж тоді хто? Латинська Америка? Як не соромно країні, яка найбільша в Європі, має найвигідніше геополітичне положення, має родючі чорноземи, має такий рівень промисловості, людського та технічного потенціалу, йти до тих країнок із простягнутою рукою і проситись, впустіть нас, будь-ласка. Працювати треба. Працювати. І все буде. Подивіться на Германію. Ми пройшлися по ній своїми чоботями вдовж і впоперек у 1945 р., розграбували як тільки могли, вивезли все, що залишилось цілим, навіть худобу до себе перегнали. І що маємо? Хтось працював, а хтось і досі святкує "День Победы".




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 27-4-2010 у 23:11


Хлопці й дівчата з тим урядом, прензидентом та депутатами нам пряме повернення до СССР от це лякає.
Іване, Європа для нас - це свобода, це хороша музика, це демократія, це хороші зарплати, це багато що...Бо ми, можливо, географічно і в Європі, але судячи з того, що показує телевізор то ми не в Азії, а в Росії і Японія чи Південна Корея тут нідочого і навіть латинська америка.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 28-4-2010 у 08:10


Іване,
так, з словом Европа в мене асоціюється "файне життя", цивілізованість, спосіб організації суспільства. До Европейських столиць - якихось пару сот кілометрів, до Японії і Кореї - пару десятків тисяч, то чого б це я мав на них озиратись?
А головним чином, бути в Европі - це не бути за завісою (залізною чи якою там ще), це мати можливість сісти до авта і поїхати на вихідні до Кракова, Будапешта, Праги, чи до Відня на пару днів гайнути. І коли я бачу, як той двічі несудимий опускає таку завісу, причому "всерйоз і надовго", то географічна Европейскість мене аж ніяк не тішить.
А відносно "працювти треба" і німців - приклад невдалий. Всі німці працювали на Німеччину, а ми тут за царюваня Януковича невідомо накого будемо працвати, лише не на Україну. В нас з ним навіть поняття про те, що таке Україна і яка вона має бути, зовсім різні.
Пошукайте статті про те який новий кодекс законів про працю регіонали-фабриканти проштовхують. Ото вже будем працювати! Як казав кіт Матроскін, "совмесный труд, для моей пользы... он облагораживает"




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2010 у 08:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Бійки, яйця, димові шашки, це не Рада - а зоопарк. В країні так багато інтелігентних, благородних людей (не всіх комуняки перебили), а в Раді суцільне бидло. Їх максимум повинен бути у сільраді, а ніяк ні у Верховній Раді. Що ж, це не дивно, бо то бидло прийшло до влади не сьогодні і не вчора, воно прийшло ще у 1917 р.


Точно. Соромно дивитися на цю "інтелектуальну еліту".

Як на мене, у політику взагалі рідко йдуть хоч у чомусь талановиті люди. Якщо почитати "Все королівське військо" Воррена, наприклад, стає зрозумілим, що то не тільки у нас така порода гнилих із середини людей, всі ці комсомольці, американьскі політикани -30-х або японські парламентарі- всі як один, люди без талантів але із нездоровими амбіціями.

Але ті хоч виховані бувають добре, або освічені, а наші - просто сором.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 28-4-2010 у 08:26


Висновок з того має бути один:
Людина з партійним білетом Партії регіонів - ворог Української держави.

Я свідомий того, що зараз знову деякі мудрагелики напишуть, що такими як будуть своїх дітей лякати. Я ся з того тішу. Нехай вражі діти заїками ростуть.:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-4-2010 у 10:24


Ага в СРСР а може ще в 18 сторіччя...про що ви говорити який СРСР ще скажіть що і ковбаса по рубль 20 буде і заборонять виїзди і позакривають всі приватні підприємства...брєд...не буде вже СРСР.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 28-4-2010 у 13:11


Та ні, не в СССР. Приватна власність залишиться, можливість виїзду за кордон - також. Загалом - щось на кшалт Німеччини часів Гітлера. Замість євреїв будуть україномовні.:mad:

УПД. Перепрошую, не Німеччини, а Австрії. Аншлюс "камінґ сун":baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-4-2010 у 14:59


Знаю мовну ситуацію в деяких великих корпораціях з російським капіталом. Не можу не погодитися з Ханором - навіть у Львові їхнім працівникам, нашим звичайним львів'янам, доводиться відчувати сильний дискомфорт за мовною (а можливо і етнічною) ознакою.
Правда, з другого боку, я щось не помічав, щоби та сама "помаранчева" влада здійснювала якісь кроки по захисту національних інтересів у сфері бізнесу. І чи в даному випадку буде ЧФ в Криму чи ні - не розумію, як це може вплинути.

Інша річ, що десь у ЗМІ проскочила інформація про якісь гарантії судових непереслідувань російського бізнесу на території України з боку влади, що їх дав Янукович. Якщо це справді так, то ось це вже справжня проблема - якщо підприємців поділять на "білих" (російський капітал) і "чорних" (неросійський? український?), якийсь апартеїд получається.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 28-4-2010 у 17:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Інша річ, що десь у ЗМІ проскочила інформація про якісь гарантії судових непереслідувань російського бізнесу на території України з боку влади, що їх дав Янукович. Якщо це справді так, то ось це вже справжня проблема - якщо підприємців поділять на "білих" (російський капітал) і "чорних" (неросійський? український?), якийсь апартеїд получається.


В "Дзеркалі тижня" є стаття про те, що готується міжурядова угода - http://www.zn.ua/1000/1550/69304/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-4-2010 у 11:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Висновок з того має бути один:
Людина з партійним білетом Партії регіонів - ворог Української держави.

Я свідомий того, що зараз знову деякі мудрагелики напишуть, що такими як будуть своїх дітей лякати. Я ся з того тішу. Нехай вражі діти заїками ростуть.:baddevil:


Особисто я цього разу вже не писатиму, я у вас вже у тому списку ворогів значуся, що виступають за використання російської у державних установах. У мене немає жодного бажання вступати до будь-якої партії, а шкода, Вас весело дратувати.
Що ж до дітей-заїк, то я не в курсі, звичайно, чи наслідується невротизм генетично, але, думаю, важко буде вберегти дитину від неврозів, якщо виховувати її із приказкою: "Вороги не сплять! Вони повсюди!".;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-4-2010 у 21:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
...важко буде вберегти дитину від неврозів, якщо виховувати її із приказкою: "Вороги не сплять! Вони повсюди!".;)

Цілком погоджуюся. Вважаю цей нездоровий комплекс пошуку ворогів рудиментарним захворюванням совкового виховання. Це на радянських плакатах часів 30-х років був популярним вислів: "Враг не дремлет." От те покоління цей вислів і заковтнуло в свою душу. А тепер за цим висловом і живуть. Звичайно, що легше - працювати по 10-12 годин на добу, щоб забезпечити себе всім необхідним і ні в чому собі не відмовлять, чи валяти дурника (або ж відтарабанювати "вісімку" в держустанові за копійки) і звинувачувати у всьому ворогів?




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 30-4-2010 у 22:43


І яко результат полеміки, хто їде 11-го на Майдан? Погода сприятлива, зима скінчилася, морозів не буде, можна там до вересня сидіти і добиватись своєї правди.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-4-2010 у 22:52


гарна цитата в тему
Цитата:
Ті кілька тисяч небайдужих до долі країни громадян, що відгукнулись на заклик патріотичних сил і прибули під стіни парламенту, залишились вкрай розчарованими через неорганізованість та некерованість акції. Люди не знали елементарно що їм робити, що скандувати, кого слухати і взагалі хто в них головний, серед натовпу панував "разброд і шатанія".

Виявилось що люди даремно втратили свій час, сили та кошти, а дехто навіть здоров'я - маю на увазі тих хто був травмований працівниками міліції. Їх просто як завжди використали політики чи вірніше політикани в своїх цілях.

Керуючись гаслами допоможіть рятувати країну, дехто використав події "чорного вівторка" для повернення собі статусу лідера опозиції.

Якщо опозиція хоче продовжувати діяти в тому ж дусі, то ні я, ні мої знайомі, як і напевно більшість українців на акції протесту не вийдемо. А для чого!? Заради створення піару окремим політиканам?

http://pravda.com.ua/columns/2010/04/30/4996396/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 30-4-2010 у 22:59


Власне до своїх і Ваших слів, Андрію, хочу добавити, що літо довге, і ми маємо можливість висунути спочатку вимоги до опозиції і свої конкретні думки та бачення порядку, а потім уже разом проти владарюючих малоросів. Якщо не завадить українська звичка в найменшому товаристві знаходити нових претендентів на гетьманську булаву...

Справді, чому ми не можемо сказати: "Юлясику, Вікторцю, злізьте з тої трибуни, Гриценко і Яценюк, ви обидва поведете і то в один бік." ?




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-4-2010 у 23:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
[. Звичайно, що легше - працювати по 10-12 годин на добу, щоб забезпечити себе всім необхідним і ні в чому собі не відмовлять, чи валяти дурника (або ж відтарабанювати "вісімку" в держустанові за копійки) і звинувачувати у всьому ворогів?

Мены легше працювати по 15 годин на добу, при умові, що не заважають "азаровці" і іже з ними. Тільки от чомусь при "оранжевих" "азаровці" не ходили. А тут за місяць уже 4-й "наїзд". :mad:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8091
Реклама: