Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Яке ваше ставлення до нової влади?
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2010 у 21:33


оце Андрій висловився! мабуть вже дістали мрійники-демагоги. згоден по всіх пунктах. вважаю, що наш президент (кожен з них) - це кращий представник українського народу, тому що досяг найвищої мети кожного з нас та здійснює для себе наші бажання. зізнайтеся, хто б поводився по-іншому, опинившись на посаді президента? (можна розглядати будь-яке владне місце, не має значення: депутат, посадовець, будь-хто, що має хоч якусь владу). хто може відректись від власних потреб та направити усі свої сили на благо Батьківщини? чи є такі українці? чи є вони "звичайні люди"? отож. я піду голосувати тільки тоді, коли навчуся кожного разу кидати сміття в урну, уступати місце в транспорті, захочу платити податки та побачу це навкруги. інакше - це все шаманські танці у сподіванні падіння мани небесної.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-7-2010 у 14:55


to Ігор Домін: Чому це ви вже вдруге називаєте мене Андрієм? ;) Я сам буваю і мрійником і демагогом (коли є настрій). Мене дістали не вони, а ситуація, що склалася. Генерал-фельдмаршал Михайло Кутузов (той самий, що переміг армію Наполеона) колись сказав дуже мудру фразу з цього приводу: "Горе земле, в которой подчинённые, начальники и суды, а не законы управляют гражданами и делами!"



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-7-2010 у 17:57


прошу вибачення, Іване! чомусь в мене плутається. буду уважним.
щодо вислову Кутузова: подчиненные, начальники и суды - це народ, люди. будуть люди ставати кращими - будуть і суди нормальними.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-7-2010 у 00:45


Цитата:
я піду голосувати тільки тоді, коли навчуся кожного разу кидати сміття в урну, уступати місце в транспорті, захочу платити податки та побачу це навкруги. інакше - це все шаманські танці у сподіванні падіння мани небесної.

Якщо так як ви думатиме хочаб 10 відсотків жителів нашої країни, ми будемо найсилинішою нацією в світі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-7-2010 у 21:43


здається ті нагорі якісь нові цікаві книжки про аферистів знайшли, чи фільми подивились. так все складно та чітко стали робити аж рота відкриваєш: декілька місяців тому Україна несподівано виплатила міжнародний борг 15 млрд долларів (чому б не потратити на вирішення внутрішніх проблем, зовнішні борги ніколи не сплачували та ніхто не скаржився), а за тиждень Росія вирішила підняти пенсії (цікаво за які кошти?). сьогодні Азаров сказав що візьме кредит в МВФ на ті ж самі 15 млрд. він що за відсотки працює? і хто тут лох: народ український чи Європа добренька? хіба так можна? чи після них хоч потоп? там на сході що вже геть сліпі живуть чи там ПР кожному хабара за підтримку дає? щось не вірю.
ще приклад. коли західні області в повіні - в МНС тиша, самі рятуйтеся, бандерівці. коли в Одеській області з'явилася можливість прорива дамби (ще й дощів не було) - Шуфрич двічі на тиждень обличчям у нас торгував, якісь гроши обіцяв, заходи оперативні рятувальні, відселення потерпілих...і ось дощик пішов. гроши на допомогу мабуть кудись вирушили, тільки затонули. а Азаров зробив хід конем: звільнив (чи тільки приняв на розгляд заяву про звільнення?) Шуфрича. і що тепер - немає міністра МНС - немає кому відповідати. знову тиша. а Шуфрич ймовірно якимось іншим міністром стане.
а на душі тяжко, тому що навіть в таких ситуаціях ми не про себе думаємо (а ми і є - Україна), а бігаємо з прапорами якихось партій-аферистів. може треба було в школі краще вчитись, щоб хочаб біле від чорного відрізняти? а може вчитись ще не пізно???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-7-2010 у 17:04


Відносно цих паводків, то на Прикарпатті хтось незле також собі заробив. Від минулої повені було мало що зроблено, тепер вода забрала все знову. Усі кошти можна чудово списати, сказавши, що все було зроблено рік тому і просити нові.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-7-2010 у 11:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Відносно цих паводків, то на Прикарпатті хтось незле також собі заробив. Від минулої повені було мало що зроблено, тепер вода забрала все знову. Усі кошти можна чудово списати, сказавши, що все було зроблено рік тому і просити нові.


Приблизно така сама ситуація з постійними вибухами в шахатах - доки ця система комусь вигідна, вона буде існувати.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-7-2010 у 11:18


Якщо заглибитись така сама ситуація і з ремонтом доріг...:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-7-2010 у 18:14


у нас дороги ремонтують тільки для тих, хто там нагорі. вони собі шосе від будинка до місця роботи роблять, до місць відпочинку, а ще коли хтось в гості до них приїжджає. сьогодні приїхав патріарх російський - цілий тиждень брудні забори у нас зафарбовували, бордюри розмалювали, навіть у деяких місцях дорогу підлатали. мабуть, дешевше гостей винтокрилом транспортувати. я живу неподалік монастиря, де патріарх зупинився. сьогодні у нас всюди огорожі та міліція, а по тв покажуть натовпи радісних віруючих та щасливі харі костусєва та маркова, вони це люблять.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-7-2010 у 21:59


Шахтарі не витримали "покращення життя" і збираються з понеділка оголосити страйк:
http://korrespondent.net/ukraine/events/1099929




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-7-2010 у 07:13


позбираються трохи, а потім послухають обіцянок, отримають пляшку горілки та розійдуться. все одно янукович для них чемпіон. у нас так само. політично активні верстви населення - старі люди, вони вірять на 100 відсотків у тв. кажуть, що януш - супер, то так воно для них і є. а погано живемо через юльку, ющенка та ін. ніхто не подумає, що це від нас залежить, як жити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2010 у 13:47


Чемпіон, чемпіоном, та завжди є межа терпіння, правда в кожного своя, думаю що якщо яник допече шахтарів, то вони йому голосно скажуть своє фе...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2010 у 19:51


так що вони зробили? залізли в шахти і там страйкують. чи це не тупість? пішли геть з очей та нема проблем. і чого вони цим доб'ються? не дай боже, ще підірвуться там. буде ще простіше для адміністрації. тільки освічена людина знає, що хоче та може висловитись та досягти виконання своїх вимог. нажаль шахтарі зовсім інші
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-7-2010 у 23:07


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
ттільки освічена людина знає, що хоче та може висловитись та досягти виконання своїх вимог. нажаль шахтарі зовсім інші


Я б не був такий категоричний, шахтарі теж люди, і те, що вони шахтарі зовсім не значит, що вони не освідчені, просто в них свої методи не покори, а в інших свої!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-7-2010 у 23:11


Як вам ініціатива Горбаля показати перд виборами як бізнесмени платять податки?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-7-2010 у 20:16


Мене більше занепокоїла ось ця ініціатива - СБУШНИКИ ЗЛАМАЛИ БЛОГ ЗА КРИТИКУ ВЛАДИ ТА ВЗЯЛИ ОБІЦЯНКУ (http://www.pravda.com.ua/news/2010/07/30/5264108/).

Служба безпеки України взяла з блогера Олега Шинкаренка письмову обіцянку, що той не критикуватиме владу у своєму блозі.
Про це в ЖЖ повідомив сам Шинкаренко (http://singing-foot.livejournal.com/246399.html).
"Коротко: мене відпустили після письмового свідчення, що я більше не буду у різкій формі критикувати владу у своєму ЖЖ", - розповів він.
"Оскільки конкретних вимог до мене поставлено не було, то слід розуміти це так, що будь-яка критика влади у ЖЖ може викликати нові переслідування", - впевнений Шинкаренко.

Він також вважає, що СБУ зламала його блог, оскільки з нього зникли кілька постів.
"Записи, які були найбільш образливими (з вінком та перепост з російського Луркмора про Януковича) з мого ЖЖ зникли", - написав Шинкаренко.
"Я їх звідти не прибирав. Висновок: СБУ зламала мій ЖЖ, та видалила їх звідти самостійно", - заявив він.
Раніше повідомилося, що в четвер працівники СБУ викликали Шинкаренка на "бесіду" в зв'язку з деякими його постами у блозі.





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-7-2010 у 21:42


так, згоден. некоректно ображати шахтарів. не маю проти них нічого. але ті люди роблять щось не те, результат (негативний) бачать, але щось змінювати на краще не хочуть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-7-2010 у 03:00


Зважаючи на моє повідомлення вище, мабуть варто обережніше висловлюватися про нову владу :baddevil:



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 31-7-2010 у 08:21


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Зважаючи на моє повідомлення вище, мабуть варто обережніше висловлюватися про нову владу :baddevil:


Пане Юрію, це має сприйматися як "крик душі" людини, у котрої відбирають звичну і таку жадану можливість вільно висловлюватися, чи як офіційне модераторське попередження/заклик надалі "фільтрувати базар"? :-)

Судячи зі смайла, все-таки перше? :-)

А якщо серйозно, ми ще й не таке побачимо. І вже десь підсвідомо до того готові, бо, погодьтеся, політичні дискусії на форумі втратили на гостроті і жвавості, і навряд чи пояснюється це лише сезоном відпусток.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-7-2010 у 08:34


Та перше звісно, але не хотілося б опинится на місці того чоловіка...
Усі матюкали Ющенка, багато хто голосували противсіх, тепер задоволені??? Не думаю, що за Юлі б таке було...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 31-7-2010 у 08:52


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Та перше звісно, але не хотілося б опинится на місці того чоловіка...
Усі матюкали Ющенка, багато хто голосували противсіх, тепер задоволені??? Не думаю, що за Юлі б таке було...


Саме так.
І про те ж казав Андрухович у своєму інтерв'ю, за яке назбирав небачену кількість "лучєй поноса".
Але своєї мети таки досяг - трохи розворушив і протверезив.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-7-2010 у 16:13


а влада у місті до якого табору належить - помаранчеві чи регіональні? в Одесі ніби парадоксальна ситуація: усі за регіоналів, але помаранчевий Гурвіц нікуди не зникає та нічого в адміністрації не змінюється. чому? може домовились? мені здається, що усі ті ющенки, януковичі, тимошенкі та безліч інших - це голови однієї Гідри, яка зветься Влада. і вона готова дати нам те обличчя, яке ми хочемо бачити, коли набридне одна морда - побачимо іншу, свіжішу, приємнішу. усі карти краплені у цій колоді
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 31-7-2010 у 18:50


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Не думаю, що за Юлі б таке було...
Тут ще не факт. Далеко. За прем'єра Януковича у 2006-07-у теж такого не було. А знаючи методи і пріоритети Юлі та Турчинова ... не факт, не факт.
Цитата: Початково розміщене учасником сумна  
ми ще й не таке побачимо. І вже десь підсвідомо до того готові, бо, погодьтеся, політичні дискусії на форумі втратили на гостроті і жвавості, і навряд чи пояснюється це лише сезоном відпусток
Не лише сезоном відпусток, і навіть не насамперед. Але також і не тим, що "і не таке побачимо".
Політичні дискусії втратили на гостроті, бо вже давно набридли разом із їхнім предметом.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-7-2010 у 19:23


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

Політичні дискусії втратили на гостроті, бо вже давно набридли разом із їхнім предметом.

Та власне і мені так здається.
Тепер потрібно, щоб невдоволення в суспільство наросло, тоді і дискусії поновляться.
Ті "покращення життя", що заплановані на осінь цьому лише сприятимуть.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-7-2010 у 21:03


ну то й що? чекаєте на погіршення тільки щоб було про що дискутувати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8186
Реклама: