Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чому політики брешуть аж так незграбно?
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 25-8-2010 у 18:15
Чому політики брешуть аж так незграбно?


Їду сьогодні по Львову і бачу бігморду одного політика, а поруч напис:

Цитата:

"135 львівських шкіл отримали спортивний інвентар"


Чому нас дурять от так, на рівному місці?:mad: Адже у Львові немає 135 шкіл...
Число "правильне"? А коли б написали реально - 119 шкіл - це щось би поміняло? А так у мене виник сумнів: а чи дійсно був той інвентар?:lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-8-2010 у 18:49


Напевно всі школи з номерами від 120 до 135 інвентар отримали :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-8-2010 у 09:17


І чи має відношення той політик до отримання інвентаря школами з номерами від 120 до 135? Він може видає бажане (звичайно для себе) за дійсне! :D




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-8-2010 у 11:29


Відповідаю:
Чому брешуть? - тому що ми віримо.
Чому ми віримо? - бо такі ми є.
Прочитає бабуля той бигборд - прийде в підїзд і буде показувати "свою" обізнаність і свою "крутизну" - мій син казав шо такий то зробив для всіх шкіл тото....
інша подумає шо я гірша за неї - побачить іншу рекламу і скаже шо її внук сказав їй але шоб нікому не казали.....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-8-2010 у 18:28


у нас в Одесі така епопея з дитячими майданчиками. є у нас один активіст. показали цікавий сюжет: він зі своїми колегами роздав дітям фарби та пензли, а діти фарбували майданчик. навкруги плакати начепіли та свої репортери все це засняли та казали, що цей добродій відкрив новий дитячий майданчик та буде відкривати ще. а потім з*ясувалось, що той майданчик був до нього щойно пофарбований та взагалі вже 12 років обслуговується кооперативом за свій рахунок. ось так. а в цілому, ті майданчики, нові двері в під*їздах, вуличні фонарі - ми вже за це заплатили і платимо постійно, нічого героїчного в тому, що нам дають щось за наші гроші я не бачу. але це все тільки квіточки. більш цікаво, коли вся міськрада одностайно піднімає тарифи, а потім один правдоруб створює комісію та розслідує законність цього вчинка. комісія нічого не робить, а зарплатню їй платимо ми. а цей правдоруб ще й за наш рахунок собі рекламу робить. ми сліпі чи тупі? може хтось окуляри тверезого зору має?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-8-2010 у 21:12


Друзі, особисто мене ніколи не цікавила така статистика... Ну, є такі речі, на які мені просто начхати і кількість шкіл в тому чи іншому місті можна до цих речей спокійно віднести. Але виникає питання, звідки кожний пересічний львів’янин знає точну кількість шкіл у своєму місці? Чи то така нова забавка: під час безсоння замість слоників рахувати школи? Особисто я просто навмання зайшов на сайт osvita.work.ua, де дізнався, що у славному місті Львів ну ніяк не менше 130 шкіл. Рахувати точно мені було лінь, але, якщо хтось має таке бажання, то йому й карти в руки. Даю лінк: Школи міста Лева.

P.S. Але це зовсім не означає, що політики не брешуть. Це я так, заради об’єктивності.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 31-8-2010 у 21:38


п. Іване, я не зовсім "пересічний львів'янин", бо колись був директором школи.:cool: Так що потреби рахувати школи замість слоників якось не виникало.:lol:

UPD. Цілком можливо, що в тому списку дійсно 135 позицій. Тільки от закавика в тому, що щонайменше 6 шкіл не мають потреби у спортінвентарі, оскільки предмет "фізкультура" в них не викладається.:baddevil: Виглядає на те, що хтось із "креативщиків" заглянув в цей самий список, порахував позиції і видав "135 шкіл":lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8283
Реклама: