Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Великдень та російське подружжя у Новояворівську.
Олександр Сорокін
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 15-5-2012
Нема на форумі


[*] написано 15-5-2012 у 12:52
Великдень та російське подружжя у Новояворівську.


Приїхав я до Новояворовску на Великдень цього року, цей світлий день в житті напевно кожної людини розташовує до спілкування, позитиву, любові до України. Розташовує він також і до гордості за західні області нашої країни, які що пройшли крізь пекло радянської епохи змогли пронести до нашого часу традиції, культуру і головне самосвідомість того що ми усі українці, що живуть на цій святій землі, і немає у світі землі яку б ми любили більше ніж рідну хату.

І потрібно ж було такому статися що саме цього дня я зустрів сім'ю росіян, які вже більш ніж 20 років живуть в Новояворовску і усі ці 20 років ненавидять українців, вважаючи що живуть серед злодіїв негідників і брехунів. У розмові зі мною вони намагалися довести що саме жителі західної України це саме злодійське плем'я на усій землі.

Якщо відверто - в мене в голові не відразу помістився той факт, що можна прожити пів життя, на землі яку ненавидиш і в постійній ненависті до людей, що оточують тебе.

Дуже хочеться вірити, що це швидше виключення з правил. Що наша свята земля просто не стерпить людей які ненавидять її. А ще більше хочеться вірити в те що не усі росіяни такі.

P.S. Напевно не вірно називати це подружжя тут, але я зроблю це тільки для того, що б можливо приїхавши через деякий час в це чудове місто дізнатися, що ці люди таки покинули мою Батьківщину і переїхали в Росію. Це подружжя ....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2012 у 13:04


А чому ти дивуєшся? Тут пів України таких. І в Литві таке саме. І в Естонії. І в купі пострадянських республік то саме. І це не витравиш, не переконаєш. Це мусить піти разом з ними. Це окупанти, а не мешканці, і мешканцями вони ніколи не стануть.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Сорокін
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 15-5-2012
Нема на форумі


[*] написано 15-5-2012 у 14:30


Я не можу зрозуміти таких людей... Це ж ким треба бути - садомазахистами? Що б жити там де не подобається.... Чи треба бути настільки ледачими що б нічого не зробити що б повернутися у свою країну россию? Я можу збагнути коли нас не люблять росіяни що живуть в россіі, але коли людина живе тут пів життя і при цьому ненавидить все навкруги - це або безумство, або збочення...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 15-5-2012 у 15:31


Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
А чому ти дивуєшся? Тут пів України таких. І в Литві таке саме. І в Естонії. І в купі пострадянських республік то саме. І це не витравиш, не переконаєш. Це мусить піти разом з ними. Це окупанти, а не мешканці, і мешканцями вони ніколи не стануть.


Йой, та невже півУкраїни окупантів? А я і не знав... Бідна Україна!
А три покоління, що народилися тут і більшість з яких в Росії в житті не була - теж окупанти?

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2012 у 23:46


@Andreas, не ля-ля. Більшість з них не була, але зато мала батьків, які їх виховали.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 16-5-2012 у 19:15


Ну звісно, а виховувані дивилися батькам до рота та ретельно запам*ятовували, як треба правильно ненавидіти Україну, українців, українську мову і взагалі, все українське. А навколишнє оточення, дитсадок, школа, друзі у подвір*ї на виховання москалів вплинути не може через спеціальну будову черепної коробки в них.
А окупаційну програму не наведете часом? Що там в планах у окупантів - винищити українців? обернути на своїх рабів? використовувати, як невичерпне джерело органів для трансплантації? чи просто їсти їх з гірчицею?
Я, знаєте, погано батьків у дитинстві слухав, може й дещо пропустив. Просветіть невігласа...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-5-2012 у 22:47


Я видалив прізвища людей, вказані у першому дописі. Вважаю за некоректність такі дописи. Прошу надалі утримуватися.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Сорокін
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 15-5-2012
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2012 у 15:42


Вибачте.... але інколи треба назвати речі своїм ім'ям......
Доречі - ще гірше те – що ці люди також є громадянами України, і також беруть участь у виборах, тобто кожного разу вони голосують за окупаційну владу та антиукраїнський спосіб життя.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-5-2012 у 10:25


А ще гірше, що ми тільки балакаємо про окупацію та іншіх зовнішніх воргів, щоб тільки закрити очі на свої недоліки. Звісно легше звинувачувати марсіан та глобальне потепління в тому, що в Україні жити тяжко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9115
Реклама: