Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Росія vs Україна. Ставлення до символіки
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-8-2013 у 14:20
Росія vs Україна. Ставлення до символіки


Показовий випадок: якісь придуркуваті музиканти з США спочатку образили офіційні символи Російської Федерації, а потім, через день - України.
Дві держави, дві реакції: У Росії це скандал, загроза кримінального переслідування музикантів, доволі перелякані вибачення Посла США в РФ.
Після цього вони приїзжають в Україну, де вже в принципі ясно що від цих істот чекати, і на тобі! Історія повторюється це в гіршому варіанті, і що? Усім на все наплювати, і навіть блакитні з червоними упускають нагоду вставити пістон імперіалістичній Америці...
Гидко




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-8-2013 у 07:07


Ну, от, не треба на нас скромних наїжджати. У нас те саме, тільки без великодержавної істерики.

Міністерство закордонних справ України висловило обурення діями американських музикантів і нагрозило їх пальчиком.
Міліція відкрила кримінальне впровадження і навіть може викликати музикантів повісткою до слідчого
Звісно, «Свобода» на посту вже із самого рання.

А на місці гамериканського посла я відповів би росіянам, що ідіотів на квадратний кілометр повно всюди: й у США, й у Росії, й у інших країнах світу, які я не називатиму вголос суто з дипломатичних міркувань. Ви пропонуєте їх усіх замочити електричним стільцем, чи просто стерилізувати? Бо приставити до кожного кретина по співробітнику ФСБ - не це наша (а, швидше, ваша колишня(?)) практика. Та і в органах людей просто не вистачить.
А вже виходячи, у дверях призупинився би й упівоберта: "Ви би державного злочинця Сноудена краще видали - ось ця справа держапарату вже по силах", - і пішов із кабінету.
Але гамериканський посол цього не скаже, а я - не гамериканський посол.

Хоча, якщо це - багатоходова комбінація менеджера «Bloodhound Gang» щодо популяризації групи на ще не освоєних ринках, то все росіяни правильно роблять. Як із Pussy Riot.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9436
Реклама: