Форум Рідного Міста

Новодністровськ. Тузла. Що ж далі?

Нормалайзер - 14-10-2003 у 09:39

В кінці липня молдовські прикордонники безперешкодно встановили контроль над буферним гідровузлом Дністровської ГЕС-2. Реакція нашого керівництва - ніяка.

Дуже ймовірно, що до кінця листопада російські прикордонники встановлять контроль над українським островом Коса Тузла, реакція керівництва - знову майже ніяка.

Або...
... наші дипломати настільки некомпетентні, що не звертають уваги на такі "дрібниці",
... може, то не вельми "наші" дипломати,
... Україна свідомо проводить політику незаконного утримання чужих територій?

Декілька питань:
1. Чи скаже хоч пару зв"язних слів людина, яка вважається гарантом Конституції і, отже, териториальної цілісності держави, у випадку поновлення румунського контролю над остором Зміїний?
2.У якій пропорції буде поділено між Словаччиною та Угорщиною Закарпаття? Кому: Росії чи Туреччині, належатиме Крим?
3.Що мали б забрати білоруси, щоб на ото звернули увагу українці?

Ну, й далі, у тому ж контексті...

Олексій Мачехін - 14-10-2003 у 09:43

Ой, пане, не лийте окропом на свіжі рани. В самого розривається серце, а що можемо зробити? вимагати у держави захисту державних територій?

Це абсурд. Країна абсурду.

Василь Яворський - 14-10-2003 у 16:08

Тут є одне коріння. Абсолюдно байдуже ставлення нашого уряду до проблеми територіальної цілосності. Всі зазіхання на нашу територію починаються і закінчуються чорноморським флотом Расистської Федерації. Є прецидент. А далі то все вже ся докладе.

dr.Trollin - 14-10-2003 у 21:42

2Гадяч ( щодо "_Расистської_ Федерації" )
Визнаючи фактичну правдивість цього означення, як і деяку офтопічність (у межах цієї галузки) цього мого повідомлення, -- хотів би все ж таки закликати до поштивого ставлення до Прапору, Гімну та Імені сусідньої держави.
У жодному разі не зазіхаючи на право критики. Можна і нищівної. Якщо є що по суті казати (а, на жаль, таки є).

Наталка - 14-10-2003 у 21:45

В мене таке враження, що висловились всі (з державних чинів), у т.ч. і Верховна Рада. Чи то я глуха, чи я щось пропустила, але хто чув, чи озвався нарешті наш Гарант? :mad:

Наталка - 14-10-2003 у 21:48

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
3.Що мали б забрати білоруси, щоб на ото звернули увагу українці?


(З надією в голосі Кучму?) Назовсім?

Якийсь жах - у мене таке враження, що росіяни не тільки показують нам, у яке вонюче ЄЕП ми вступили, а ще й промацують - як далеко вони можуть зайти? :mad:

Василь Яворський - 15-10-2003 у 15:40

Виявляється нашому уряду Тулза не зовсім "до банЯка", вчора Литвин по телефону з Сєлєзньовим то питання жвавенько обговорив, сказав що то так не цікаво і він си так не бавить. І взагалі, то є наша пісочниця і ми туткай маєм троха ся домовити. Сказав, що наші депутати ся зберут і всьо то обговорят і тоди... Селєзньов видно ся злякав і сказав, що особисто проконтролює аби Дума зібрала комісію що докладно всьо вивчит і тоді вже вони заново поговорят... От так то панове...

Андрій Пелещишин - 15-10-2003 у 16:23

Та то так виглядає що наша влада до виборів вирішила "національного героя" виростити. Пам'ятаєте з чого Путін починав?

Василь Яворський - 15-10-2003 у 16:29

Ну всьо до того йде... Але особисто я думаю, жи пан Литвин не буде ся висувати в презіденти, він ше статурою за худий...

Sergi Adamchuk - 15-10-2003 у 16:31

Є голосування з приводу острову Тузли, найбільше голосів набрав варіант "збити кілька російських літаків на Чорним морем" :) чи може :(

Андрій Пелещишин - 15-10-2003 у 18:32

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Ну всьо до того йде... Але особисто я думаю, жи пан Литвин не буде ся висувати в презіденти, він ше статурою за худий...


Не Литвин один хоче "примазатися". Цілком можливо, що готується "абсолютно темна конячка".

Нормалайзер - 15-10-2003 у 18:36

Cтосовно Тузли я б хотів привернути увагу до такого логічного ланцюжка:

- вчора говорили й писали, що до українського кордону будівникам дамби 1100 м, до Тузли від кордону - 400 м
- швидкість просування дамби - 140-120 м на добу
- (1100+400)/120 ~ 13. Якщо швидкість не зміниться, то 27-28 жовтня острів стане частиною пів-острова (хоч "Комсомолка" писала, що планується роботи закінчити до приїзду Путіна, до 4-го листопада. Кореспондент.Нет пише, що дамба досягне острова 25 жовтня.)
- на кінець жовтня (дата Кореспондент.Нет-у - 30 жовтня) призначено зустріч вищих посадовців України та Росії стосовно проблеми. Що вони будуть обговорювати? Статус-кво?

Отут карта-кілометровка http://www.velotourism.ru/gps_map/kavkaz/russia/L-37-098.jpg , там взагалі чогось все набагато ближче...

Олексій Мачехін - 15-10-2003 у 19:06

Нарешті росіяни зізнались - їм не подобається контролювання Україною протоки - хотять ділити гроші за вхід до Азова.
Нехай перегороджують свою частину - тим легше буде нам контролювати свою.

Олексій Мачехін - 15-10-2003 у 22:33

Доречі батько роз'яснив ситуацію з Дністровськом - частина станції дійсно знаходиться на молдавському боці. Молдавани просто встановили свій пост на правому березі Дністра - на своєму кордоні.

Бурундучок - 20-10-2003 у 17:01

Спікер Ради Федерації РФ Сергій Миронов здивований негативною реакцією української сторони на будівництво дамби на острові Тузла !!!! Мовляв: "Ви ж підписали договір про ЄЕП. Чого тепер хочете?"

Наталка - 20-10-2003 у 22:47

Цитата:
Першим відправив користувач Бурундучок
Спікер Ради Федерації РФ Сергій Миронов здивований негативною реакцією української сторони на будівництво дамби на острові Тузла !!!! Мовляв: "Ви ж підписали договір про ЄЕП. Чого тепер хочете?"


Хочемо, щоби цей простір, хай йому грець, залишався бодай економічним. Втім, в світлі останніх подій я десь потай сподіваюся, що угоду про створення ЄЕП не затвердить Верховна Рада. Я просто за це молюся - вдень і вночі. А що росіяни здивовані - так то у них політика така. Вони вже 13 років дивуються, щоразу, мов вперше, коли чують про незалежність України. :mad:

Василь - 21-10-2003 у 07:17

Крім того вчора вони просили нас довести, що Тузла наша територія. Як на мене це повний маразм. Якщо всі кругом почнуть від інших вимагати щось доводити, то ...

Nazar - 21-10-2003 у 07:44

Таке враження, що на рівні щонайменше уряду все вже домовлено.
Факти такі, Кучман поїхав у поїздку на весь період дамби, влада РФ "зреагувала" запитом на документи про належність Тузли, і має плацдарм для зЇзду, що мовляв ми ж реагуємо. А тим часом 150 машин на годину - то можна в книгу Гінеса занести, залишилось якісь там триста з чимось метрів. Якщо сьогодні не поставлять на місці будівництва прикордонний човен, це вже однозначно доведе про причетність уряду до цих подій....

Нормалайзер - 21-10-2003 у 08:55

Я чогось думаю, що навіть як поставлять прикордонники катер на шляху дамби, то будівництво його обійде, опиниться катер чи в Чорному, чи в Азовському морі, буде та ж ситуація, як з пальцем царя на проекті залізниці Санкт-Петербург-Москва...

Просто від продажу держави вроздріб дехто перейшов до торгівлі оптом...

От ще цікаво: коли Тузлу приєднають росіяни, чи буде підніматись питання про відставку уряду, президента, Верховної зРади? Бо так виглядає, що тут поки-що прийнята одна відставка: відставка здорового глузду...

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 11:40

Щойно читала що Росія вимагає від України документів де б вказувалася приналежність Тузли до України. Поза тим писалося що будівництво дамби росіяни пояснюють екологічними проблемами, і ніяких територіальних зазіхань немає. Пошо тоді папери просити?

Наталка - 21-10-2003 у 12:22

Бо Росія - країна з непомірними імперськими апетитами, а на всілякі там правові норми вона чхати хотіла! :(

Олексій Мачехін - 21-10-2003 у 12:27

Просто правові норми - річ суб'єктивна. Правіші норми завше у сильнішого.
Я дуже сподіваюсь на адекватну реакцію України.
АЛЕ!!!!
З огляду на те, що 1+1 роздуває проблему а Н канал її замовчує мені незрозуміло:
чи у нас і справді зараз стане страшний і патріотичний Медведчук і всіх розжене і стане месією чи Н канал настільки російський?

Наталка - 21-10-2003 у 12:36

Так, згодна, що правові норми - суб’єктивна річ, але, мені здається, що коли розпався Союз, всі територіальні претензії було узгоджено, і звісно ж, росіяни прекрасно знають, кому належить Тузла. Колись братня Росія вже мінувала затоку біля Севастополя...
Олесю, а кому належить Н канал?

Олексій Мачехін - 21-10-2003 у 12:38

Хотілось би то з'ясувати, проте в окремому треді

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 14:17

У сьогоднішньому ВЗ якраз стаття. Виявляється наш гарант відбув у Латинську Америку і перебуватиме там до 30 жовтня. Спромігся сказати лише що "добрий сусід так не робить"...

Василь - 21-10-2003 у 14:22

Так вся проблема в тому, що наш гарант щей головнокомандуючий.
Крім того Янукович також втік в Прибалтику.
Як на мене це зрада обидвох.

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 14:32

Певно хоче все звалити на інших, а сам уникнути конфлікту. Дитячий садок якийсь мови нема просто..

Nazar - 21-10-2003 у 14:55

Тут щойно чув, що Чорномордін виступив з заявою, що нічого такого насправді не відбувається. Росія рухається з будовою на своїй території, і ніякого конфлікту не хоче.
На питання, чи вважає РФ Тузлу своєю територією щось таке невнятне відповів, так і не надав однозначного так\ні.

Василь - 21-10-2003 у 15:01

Згадав собі вчорашню заяву Чубайса, що мета Росії - побудова ліберальної імперії. Ну якщо вже такий поміркований політик як Чубайс заговорив про імперію, то хлопці з півн.-сх. Путістану беруться всерйоз

Василь - 21-10-2003 у 15:41

Посол Сполучених Штатів в Україні Джон Гербст сьогодні заявив, що США не обіцяє захищати нас у війні з Росією. Ну от ще одна зрада. Виникає питання: чому все так? чому до нас таке ставлення? через багатовекторність; через недовіру народу до влади; через слабку нашу владу; через кучму і медведчука; через нас з вами.

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 15:51

Перш за все через владу. Та і через нас, ми її обирали. Поки влада на чолі з президентом не почне думати про власну країну, а не про власний ..., доти так буде.

Odarka - 21-10-2003 у 16:27

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Посол Сполучених Штатів в Україні Джон Гербст сьогодні заявив, що США не обіцяє захищати нас у війні з Росією. Ну от ще одна зрада. Виникає питання: чому все так? чому до нас таке ставлення? через багатовекторність; через недовіру народу до влади; через слабку нашу владу; через кучму і медведчука; через нас з вами.


Через те, що ми не маємо ядерної зброї, що ми крім Чорнобиля та родючих земель для гамериканців ніц не маємо.
У мене таке враження, щщо Кучма підписав документи і давно він знав про цю дамбу, те що він стверджує, що це непорозуміння...непорузумінь на такому рівні не може бути...:mad:

Наталка - 21-10-2003 у 16:41

Звичайно, Кучма все знав, це з його поведінки видно. Певно, ще й благословив "страітєлєй" :mad:
Прикро, що не маємо ядерної зброї - тепер Росія махатиме у нас перед носом ядерною палею, а ми будемо голову в пісок ховати :mad:

Vitalik - 21-10-2003 у 16:57

"Москаль нам не брат"!!!
Цей вислів не дурними придумано. Вони ж привикли робити все що їм заманеться, а так як Україна не обороняє свої інтереси, той кожен робить, що хоче.

P.S. Дивись і поляки захочуть забрати собі Львів.

Кому потрібен конфлікт довкола о. Тузла?

Юрій Карашівський - 21-10-2003 у 17:27

Кому потрібен конфлікт довкола о. Тузла?
Називаються різні версії: в пешу чергу - це PR-компанія того ж таки Владіміра Путіна, якому будь-що треба залишитися керманичем держави, адже Росія сьогодні і далі є притендентом №1 на "комуністичний реванш", як то сталося в Молдові. По-друге - горезвісний ЄЕП: збирати імперію слід у всіх напрямках. Звідси випливає і третя зручність для РФ - переділ Азовського моря. Адже відомо, що північна сусідка хоче провести кордон лише дном, тим самим зробивши Азов спільними внутрішніми водами України і Росії. А як Ви гадаєте, чий риболовецький флот виявиться потужнішим тоді?..

Подейкують і про зручність даної "проблеми" й для самого Гаранта Конституції - пана Кучми. Мовляв, йому ж треба якимось чином відпрацьовувати ту колосальну допомогу, яку надає йому і його "сім'ї" Кремль. Крім того, слід забезпечити собі спокійну старість після виходу на пенсію, адже сьогодні ніхто не може з певністю сказати, що буде з паном Кучмою після звільнення з посади Президента, адже він вже чотири чи п'ять разів заявляв, що більше керувати державою з президентського крісла не буде. Безперечно, що зараз в нетрях АП розробляється план передачі влади наступнику і забезпечення недоторканості першої особи держави, тобто Леоніда Кучми. Цікавий момент - поведінка Президента на тлі будівництва російської дамби один в один накладається на його вчинки напередодні підписання угоди ЄЕП: він намагається якнайдалі подітися з держави. Але якщо у вересні він ще як-небудь коментував створення ЄЕП, то зараз його вислови настільки безбарвні, що це дає всі підстави вважати: Леонід Кучма знає, що дієтья і для чого. А відповідно - має з того якийсь зиск, нам поки що невідомий. Дізнаємось, я гадаю, вже дуже скоро: враховуючи темпи будівництва дамби, це станеться через 3-4 дні, тобто в п'ятницю, 24 жовтня.

P.S.: Специфічною є поведінка правих організацій. Замість організації масових протестних виступів по всій країні, вони обмежуються петиціями і заяввами. Більшість з них, висловлюючись протокольною мовою, чекає "визначення офіційної позиції влади". А якщо такої не буде взагалі, а буде як у Новодністровську? Тоді що?!!

Дуже добре ситуацію відстежують на "Панорамі".

Андрій Пелещишин - 21-10-2003 у 18:57

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1763

polidrom - 21-10-2003 у 18:58

Цей конфлікт, об"єктивно потрібний Україні. З часів референдуму про незалежність не було ніколи такого, що би комуністи і націоналісти, галичани і кримчани, скажімо так, опинилися по одну сторону барикади, і то в конфлікті з Росією.

Де би росіяни ту дамбу не зупинили -- вони вже програли. А заодно з ними і наш латино-американський гарант.

Василь - 22-10-2003 у 07:46

Вчора російський нар. дупутат з Кубані, що приїхав в Київ на пегеговори не прийшов в студію 5-го каналу на програму Час, хоч перед тим дав згоду прийти на передачу. Як пояснив ведучий: нардеп сказав, що він перепив на фуршеті.
А про благословіння кучмою цієї дамби висловлювався вчора Матвієнко по Свободі. Він наводив конкретні факти переговорів кучми та путіна у середині вересня та подальші дії рос. сторони. Згадувався візит путіна в кубань в кінці вересня, де він передав козакам привіт від кучми.

Nazar - 22-10-2003 у 07:49

Сьогодні по Голосу Гамерики чув, що російська сторона готова захищати "свою тереторіальну цілісність", українська сторона перед цим заявила теж саме.
Брррр.:(

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 09:13

Навіть якщо буде конфлікт і навіть якщо ми програємо Тузлу, народ України вцілому виграє - ми всі нарешті зрозуміємо що таке Росія і як воно - з нею дружити.

Sergi Adamchuk - 22-10-2003 у 09:22

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Навіть якщо буде конфлікт і навіть якщо ми програємо Тузлу, народ України вцілому виграє - ми всі нарешті зрозуміємо що таке Росія і як воно - з нею дружити.

Та мабуть більшість з НАС вже давно прекрасно знають, що таке Росія.... але фактор російського шовінізму є посеред нас завжди і всюди.... він свою роботу робить.

Є він зовнішній і внутрішній і це основний ворог української державності, а отже українського народу.

Прикладами є різні Рускі блокі і двіженія, або відверта українофобія. Внутрішній ФРШ є значно небезпечніший і може зіграти визначну роль у тому щоб Україна просто відмовилась від того острова, а за ним підуть і інші відкуски.

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 09:28

Як на мене - нехай вони і Крим заберуть, аби ми нарешті забули про свою ідіотичну багатовекторність. Подивився б я на Росію що б будувала дамбу до острова ЄС. Плакала б вся Росія на тій дамбі.

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 09:48

Вчора у новинах на НТВ обговорювалася ця проблема. І знову запевняють що Росія не хоче ніякого конфлікту, насправді дамбу вона будує на своїй території, і ніякого острова Тузла колись і не було, була тузлівська коса, що належала Росії, і так далі.. Запевняють що будувати дамбу зупинять за кілька метрів від остора, тим не порушивши території. І ще показували наших прикордонників з пластиковими щитами, наші гелікоптери..

Бурундучок - 22-10-2003 у 10:06

- ...нехай вони і Крим заберуть, аби ми нарешті забули про свою ідіотичну багатовекторність!!!???

Olexiy. Може для такої цілі краще приєднати до України Кубань?

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 10:08

Думаю нашого гаранта слід звинуватити у державній зраді, хіба так воно не є?

Наталка - 22-10-2003 у 10:09

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Як на мене - нехай вони і Крим заберуть, аби ми нарешті забули про свою ідіотичну багатовекторність.


Боюсь, що навіть якщо Росія захапає пів-України, знайдуться у вищих владних ешелонах такі, які будуть скиглить "про дружбу навєк". Навіки раком, як ще ніжно називають кияни ярмо за Філармонією. Вчора хтось із російських політиків - не пам’ятаю хто, бо пізно включила - заявив: "Ми і так своіх граждан єлє удєржалі, когда рєчь шла о Кримє. Тузлу ми нє отдадім, єслі нада - скінєм бомбу". Куди скинуть бомбу - на Тузлу? На Київ? - я не зрозуміла. Прем’єр Криму Сергій Куніцин, коментуючи цю заяву, сказав: "То велика дурниця, бо на кожну бомбу знайдеться інша бомба". :mad:

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 10:13

Справді, слід. Можливо на те воно і йдеться. Янукович свою поїздку до прибалтики відклав... до чого б це?

Бурундучок - 22-10-2003 у 10:14

З вимогою захистити країну до гаранта звернувся... хто б ви думали? Петро Симоненко!!!!!
"якщо він (Кучма) залишив країну в цей важкий час - судячи з повідомлень преси, передвоєнний, - значить, він зрадник".

Не чекав від комуняк нічого подібного. Приємно вражений.

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 10:18

2Бурундучок
Справді, так би було краще, проте треба дивитися на речі реальніше ;)

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 10:20

Цитата:
Першим відправив користувач Бурундучок
Не чекав від комуняк нічого подібного. Приємно вражений.


На те і розрахунок був - язиком молоти кожен може.

Бурундучок - 22-10-2003 у 10:22

ЧЕРЕЗ КОНФЛІКТ ЗА ТУЗЛУ ВІДМІНЯТЬ ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ -одна з найновіших версій політологів.

Нормалайзер - 22-10-2003 у 11:27

Наша ТУзла і російська ТузлА - різної символічності поняття. Не хочу говорити за них, але для України то ж не перший випадок: я недарма ставив в назву Новодністровськ - не все так однозначно й зрозуміло з молдовським берегом Дністра: були угоди про аренду, про обмін територій України та Молдови...

Я впевнений, що Молдова сама б ніколи не рипнулась.

Щодо поразки України в питанні Тузли. При втраті острова український народ в виграші не буде у будь-якому випадку, ситуативна консолідація зникне, бо буде розчавлена хоча б передвиборчою кампанією. Не потрібно забувати про те, що виборче тісто в Україні піднімається на дріжджах, якими є російські гроші...

Програш буде ще й в тому, що ще одна втрата (а територіальні втрати так просто не минають) ляже баластом на й без того обтяжену поразками історію становлення Держави, що, в свою чергу, відіб"ється на свідомості молодих громадян: ну, з"явиться ще одна тужлива пісня, група радикалів наробить популістських дурниць, придумають нові епітети "страшному брату". Ріст нації не може відбуватися на поразках... А так зараз є...

Програш буде і в тому, що то буде приклад, схема, як рвати країну. І я зовсім не сміявся, коли питав, що відкрають си білоруси... При згоді Росії вони в черзі на свій кусень крайніми не будуть...

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 11:32

Нажаль допоки можимо лише гадати як воно буде і до чого йдеться. Проте сподіваюсь на краще - що острів залишиться за україною і протока також. Нехай це навіть вартуватиме збройного конфлікту.
Доречі якщо Україна підніме зброю, Кавказ просто так не сидітиме - цілком можлива чергова спроба розбити імперію з середини.

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 11:34

Думаю навпаки тра їх прискорити, пошо нам такий президент який має то далеко... не в голові... в голові у нього лиш власні інтереси, і якщотаки через конфлікт відмінять вибори то те що це спровокований конфлікт самим нашим гарантом стане ясно..

Vitalik - 22-10-2003 у 11:50

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Нажаль допоки можимо лише гадати як воно буде і до чого йдеться. Проте сподіваюсь на краще - що острів залишиться за україною і протока також. Нехай це навіть вартуватиме збройного конфлікту.
Доречі якщо Україна підніме зброю, Кавказ просто так не сидітиме - цілком можлива чергова спроба розбити імперію з середини.

А воно це потрібно, щоб доходило до зброї? :baddevil:
Перед тим, як братися до зброї, потрібно використати всі можливі мирні методи владнати цей конфлікт. Але потрібно дати явно зрузуміти, що нічого вони не отримають, а не скиглити і посилати ноти протесту в Москву.

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 12:00

От і я про теж. Було б оптимальним коли росіяни досягнуть кордону поставити там стовпчик смугастенький і роту прикордонників з щитами та гумовими палицями.

Бурундучок - 22-10-2003 у 12:02

Янукович скасував візит в Прибалтику.
Кучма перервав свій візит до Бразилії.

Плани міняються?

Наталка - 22-10-2003 у 12:49

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Думаю навпаки тра їх прискорити, пошо нам такий президент який має то далеко... не в голові... в голові у нього лиш власні інтереси, і якщотаки через конфлікт відмінять вибори то те що це спровокований конфлікт самим нашим гарантом стане ясно..


Так, озвучую мрію: повертається Кучма зі свого латиноамериканського турне, а на Україні - вибори :D Або нехай там і залишається - в Мексиці, наприклад, у них зі Штатами немає угоди про екстрадицію! :cool: Та тільки я чула, жи Кучма ніби-то вже перервав турне. Хто знає, чи то правда?

Odarka - 22-10-2003 у 12:59

Цитата:
Першим відправив користувач Бурундучок
Янукович скасував візит в Прибалтику.
Кучма перервав свій візит до Бразилії.

Бідненький :(:baddevil::saint::mad:

Україна не буде воювати з Росією, Путін це знає, весь світ це знає, навіть той гамериканець, що сказав, що Україні не допомагаттиме у війні з Росією.
Росії бояться...усі її бояться...Кучма там десь сміється з нас і дзвонить до Путіна: Давай добудовуй свою дамбу...етот ніщій народ і так нічего нє здєлаєт....":D:(:rolleyes::mad:

Василь - 22-10-2003 у 13:00

Та ніби повертається. Однак виникає питання: для чого взагалі було кудись їхати?

Наталка - 22-10-2003 у 13:02

Це мені нагадує трохи, як Путін десь линдався, коли "Курськ" затонув. Тоді теж всі - і в Росії, і в світі обурювались його поведінкою, але з нього, як з гуски вода! З Кучми - теж... :mad:

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 13:02

Перериває на вимогу уряду з"явитися. Цікаво, якби такої вимоги не було, далі б там силів?

Василь - 22-10-2003 у 13:06

Мої ІМХО: згідно розробленого сценарію між кучмою та путіним росія зараз захоплює Тузлу і всі в росії розуміють який путін кльовий пацан і обирають його знову президентом; потім Україна відвойовує острів і всі в нас розуміють який кучма чи янукович чи медведчук чи всі разом кльові пацани і влада лишається там де була.

Наталка - 22-10-2003 у 13:07

Я вже писала колись і ще повторюсь - людина, якій я можу довіряти, бо брехати їй немає сенсу, цитувала Кучму на зборищі в Яна Табачніка: "Ми єто бидло імєлі (в оригіналі - руській мат) і будєм імєть!". Сказано відразу після президентських виборів 1999 року на адресу українського народу - зі вдячності... :mad:

Sergi Adamchuk - 22-10-2003 у 13:38

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Я вже писала колись і ще повторюсь - людина, якій я можу довіряти, бо брехати їй немає сенсу, цитувала Кучму на зборищі в Яна Табачніка: "Ми єто бидло імєлі (в оригіналі - руській мат) і будєм імєть!". Сказано відразу після президентських виборів 1999 року на адресу українського народу - зі вдячності... :mad:


Велике прохання не плутати поняття "руський" та "російський" - це ж зовсім різні речі.

Vitalik - 22-10-2003 у 13:43

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Я вже писала колись і ще повторюсь - людина, якій я можу довіряти, бо брехати їй немає сенсу, цитувала Кучму на зборищі в Яна Табачніка: "Ми єто бидло імєлі (в оригіналі - руській мат) і будєм імєть!". Сказано відразу після президентських виборів 1999 року на адресу українського народу - зі вдячності... :mad:

Що обрали то і маємо...
:baddevil:

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 13:47

У Сімферополі пройшов мітинг прихильників передачі Тузли Росії.

Учасники мітингу в Сімферополі перед будівлею кримського парламенту заявляють про готовність передати Росії разом з островом Тузла весь Крим. Акція організована Російською громадою Криму, «Російським блоком», а також рескомом Компартії України. Мітинг пройшов під російськими прапорами, в ньому взяли участь близько 300 чоловік.

...

Vitalik - 22-10-2003 у 13:57

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
У Сімферополі пройшов мітинг прихильників передачі Тузли Росії.

Учасники мітингу в Сімферополі перед будівлею кримського парламенту заявляють про готовність передати Росії разом з островом Тузла весь Крим. Акція організована Російською громадою Криму, «Російським блоком», а також рескомом Компартії України. Мітинг пройшов під російськими прапорами, в ньому взяли участь близько 300 чоловік.

...


А ви подивіться хто приймає участь в таких мітингах - це переважно стареньки пенсіонери, які ще памятають запах дешевої радяської ковбаси.
Їх час пройшов...
Майбутнє за молоддю

Наталка - 22-10-2003 у 14:04

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Велике прохання не плутати поняття "руський" та "російський" - це ж зовсім різні речі.


Речі різні, результат один. З української "російський" перекладається як "русский".

300 чоловік мітінгують? Ну-ну... Може, вони думають, що Крим - це цяця, кому захотіли, тому й подарували? Крим - це НАША земля, це Україна, а кому не подобається, хай пакує валізи - і на косу! Вбрід! :mad:

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 14:06

(Спершу написав Драч, вибачте) Голова КПК висловлювався проти передачі острова Росії, так що всі інші кримські комуністи можуть відпочити.

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 14:07

Розумію, роздратували мене саме їх лозунги.. Добре людям совіти голови позабивали..Як передає «Інтерфакс-Україна», на мітингу звучали заклики на підтримку ратифікації угоди про створення Єдиного економічного простору. Учасники тримали плакати з лозунгами: “Україна, Росія, Білорусія - на повіки разом”, «Ми діти єдиної країни, нам жити разом, кордони нам не потрібні». «Коса Тузла - наша загальна земля», «Майбутнє Криму і України - в єдності з Росією», «Ні українізації російських шкіл!», «Захищаючи російську мову, ми захищаємо себе».

Наталка - 22-10-2003 у 14:07

Олесю, Грач по-моєму, його прізвище, ні?

Наталка - 22-10-2003 у 14:10

Зоряно, всі ті гасла лунають вже 13 років. Наша біда в тому, що ми гаслами на них і відповідаємо. А за це треба судити, як за державну зраду. І саджати до в’язниці. Парочку б за грати кинули, і решта дуже швидко б забула про безкордонний ЄЕП. :mad:

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 14:12

Взагалі думаю першим у державній зраді повинен бути звинувачений наш гарант...

Наталка - 22-10-2003 у 14:14

Згідна з тобою на всі 100%. Він багато чого накоїв, але коли угоду про ЄЕП підписав - це просто державна зрада в чистому вигляді. Склад злочину і свідки є, тільки справу не порушено :(

ЗОРЯНА - 22-10-2003 у 14:17

І не буде порушено це очевидно...

Vitalik - 22-10-2003 у 14:18

... гарант, і всі його "пополизальники"

Sergi Adamchuk - 22-10-2003 у 14:20

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Велике прохання не плутати поняття "руський" та "російський" - це ж зовсім різні речі.


Речі різні, результат один. З української "російський" перекладається як "русский".


Не зрозумів відповіді. Я мав на увазі, що "руський" - це синонім слова "український", а ти про що?

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 14:38

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Не зрозумів відповіді. Я мав на увазі, що "руський" - це синонім слова "український", а ти про що?


Я б так однозначно не висловлювався

Василь Яворський - 22-10-2003 у 14:44

Щоб не казали панове з їхньої держдуми і нашої ради, я вважаю, що ситуація з о.Тузла - порушення державного кордону України та зазіхання на територіальну цілісність нашої держави. Повертаюся знову до "гарантування" при "оформленні" статусу безядерної держави (хоча це вже звучить і дещо банально), окрім Росії нам гарантували США і Великобританія:
- визнання існуючих кордонів;
- зобов’язання не використовувати економічного тиску проти України;
- зобов’язання не атакувати Україну, окрім випадків самооборони або за мандатом ООН.
Зараз США ініціюють процес "обезядернювання" Північної Кореї. готується шести сторонній (Північна Корея, США, Китай, Росія, Японія,
Південна Корея) документ, котрий гарантує Пн.Кореї те ж що й нам гарантували у Будапешті 1994 року. Корея уважно спостерігає за тим, що зараз відбувається з колишніми "гарантованими" і як себе ведуть "гаранти". Не буду зайвий раз говорити про те, що США просто ДУУУЖЕ зацікавлені у цьому процесі. А якщо ще й згадати про Іран, де мирний атом все більше і більше грозиться стати не дуже мирним і інші держави, до яких приміняють термін "на порозі", то знайти тих, через кого США трохи потисне на Росію не так вже й легко.
Наш уряд повинен:
1) Волати до двох інших гарантів, що їх слово порушують
2) всім отим "на порозі" пожалітися і звичайно ж повідомити про це США, а особливо заакцентувати на тому, що Корея вже знає
Гадаю, що проінформованість Кореї та Ірану в ситуації навколо Тузли не дасть шансу штатам гальмувати справу з огляду на добросусідські стосунки з Росією.

Vitalik - 22-10-2003 у 14:48

На уроках історії потрібно було сидіти...
Руський це не те саме, що український, просто була колись така держава, як Київська Русь з центром в Київі.

Василь Яворський - 22-10-2003 у 14:52

Цитата:
Першим відправив користувач polidrom

Де би росіяни ту дамбу не зупинили -- вони вже програли.


Згоден на всі сто! Вигідний він нам українцям незалежно від того які у нас політичні погляди. Згадався відразу відомий вислів: Щоб Україна відчула себе державою, а не аморфним тілом їй потрібен один невеличкий прикордонний конфлікт з Росією. :baddevil:

Наталка - 22-10-2003 у 15:16

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Не зрозумів відповіді. Я мав на увазі, що "руський" - це синонім слова "український", а ти про що?


Дивись нову тему (твою) :)

Sergi Adamchuk - 22-10-2003 у 15:30

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
На уроках історії потрібно було сидіти...
Руський це не те саме, що український, просто була колись така держава, як Київська Русь з центром в Київі.


Віталій, читай відповідь у іншому треді

Vitalik - 22-10-2003 у 15:52

Коли сидиш на роботі і швидко набираєш, щоб ніхто не побачив, то не дуже про граматику думєш.

Vitalik - 22-10-2003 у 16:35

“Ніколи Росія не залишить Україні Керченську протоку. Досить того, що Крим сьогодні український, і ми ледь заспокоїли людей із цього приводу. Досить знущатися з нас. Якщо треба, ми зробимо все можливе і неможливе, щоб відстояти свою позицію. Якщо треба, ми скинемо туди бомбу”.:baddevil::baddevil::baddevil:
"Зрештою, загострювати конфлікт, здається, вже нікуди: один із найвпливовіших чиновників Росії погрожує бомбою, на вулицях українських міст триває збір добровольців, готових воювати з росіянами на Тузлі, українські медіа – від регіональних видань до загальнонаціональних телеканалів – фактично, ведуть відлік до початку бойових дій, українські прикордонники проводять навчання з “викинення з острова загарбників”, а президент у цей час їде геть із країни, ще більше посилюючи напругу в суспільстві. Мабуть, усі погодяться з тим, що серйознішої напруги, серйознішої кризи за час новітньої української державності ще не було.":baddevil::baddevil::baddevil:

Львівська Газета
http://www.gazeta.lviv.ua/2003/10/22/NewspaperArticle.2003-10-21.19...

Бурундучок - 22-10-2003 у 16:51

Однозначно можна стверджувати лише одне - існує якийсь план використання цього конфлікту. Але в чому він полягає і хто його задумав - це питання.
Цікаво чому мовчить Кирпа?. Чи йому перехотілося в президенти...

Vitalik - 22-10-2003 у 17:00

Кучма велів мовчати... от і мовчить.

Юрій Карашівський - 22-10-2003 у 17:13

Дякую пану А. Пелещишину за заувагу, але переконаний, що Тузлинську кризу таки варто винести в окрему тему. Власне, питання стоїться же ж у зховсім іншому ключі...

Бурундучок - 22-10-2003 у 17:25

А чому адміністратори зляться?

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 17:43

Адміни не люблять коли одна тема обговорюється одночасно в кількох тредах.
Власне це ніхто не любить - виходить то рано чи пізно на паралельні розмови.

Бурундучок - 22-10-2003 у 17:48

Що стосується фрази: "зрештою, загострювати конфлікт, здається, вже нікуди...", то, нажаль, з цим треба категорично не погодитися.
Що буде піля того як росіяни добудують дамбу, а козаки "не послухаються" публічних закликів Москви і підуть відвойовувати "ісконно руськую тєріторію".

А лента за лентою набої подавай?

Яндрух - 23-10-2003 у 17:05

Я знов вважаю, що ситуацію з тим о. Тузла є "на руку" нашій чинній владі: можливо, була укладена певна домовленість з російським вищим керівництвом імітувати анексію деякої території України з метою подальшого показу такого собі "шоу" із оволодінням і взяттям під контроль державної ваги проблеми. "На-сєлєніє" вкотре буде перетравлювати довготривалий "серіал" із нашими чільними посадовцями у головній ролі аж до "години Х" (неважко зрозуміти, що то за "година";). То один варіант розвитку подій, як на мене.
Другий же - гірший, бо з нього випливає, що наші деякі "зажерливі" сусіди вдаються до, справді, екс-траординарних кроків, аби ще більше поглибити свій вплив на постсовєтському просторі. І ненависть до посполитих росіян (якими є не тільки Путін, Черномирдін та Лужков), у цьому випадкови, посилюватиметься.

Бурундучок - 23-10-2003 у 17:13

Другий варіант ближчий до дійсності...

А чому цей тред не закривать і всі не переходять на один по даному питанню?

Nazar - 23-10-2003 у 18:33

Юзьо сьогодні писав також цікаві (веселі) варіанти.

Олександр Ганущин - 23-10-2003 у 20:27

Та кому потрібен справа нехитра.
Кучма, так виглядає зароблятиме собі очки - от я мовляв як поїхав, одразу все стало, семля (селяни) знову наша і всім решта зась. А з цього оприводу жартували навіть народні депутати (довелось почути), що Кучма з Януковичем мали летіти разом, в камуфляжах, грізно тупцячти ніжкою, але не поділили один піар на двох. Кажуть. що все готово навіть було. Але...
Приємно вражений відвідуваністю треду про Тузлу. До речі у форумі "Дзеркала тижня", (тільки десь на самих початках статті про Тузлу, потім суцільна дурниця) більшість думок східняків, російськомовних і решти таки співпадає з нашими на Форумі. Чи на нашому Форумі.
А до пана Андрія прохання - з'єднайте таки ці два треди...

Андрій Пелещишин - 23-10-2003 у 20:52

Олександре? А під Вашим ніком нічого не пише ;) ? Чи "зірочок" немає?

Підказую, якщо не здогадалися про що я - слово з 9-ти букв, на "мо" починається на "дератор" закінчується...

Василь - 24-10-2003 у 07:06

А як вам версія висловлена вчора по Свободі, що це перевиборча боротьба в Росії проти Путіна, адже в найгіршому становищі опинився саме він. Україна в це попала просто випадково. І ще казали, що вчора по російських каналах показали інтерв'ю Єльцина, де він розказував як його вибір попав на Путіна з трьох можливих "хлопчиків". Всі відзначають, що до вчорашнього дня Єльцин про це ніколи не говорив.

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 09:42

Слабо віриться. Якщо б це було не з подачі Вовочки, то вже на початку ґвалту все було б припинено. Російські ЗМІ свідомо приховують проблему та спотворюють дійсність (за повідомленням наших ЗМІ). У них все тихо, так що не вірю я про антипутінський заколот в сучасній Росії.

Едуард - 24-10-2003 у 12:11

З самого початку було ясно, що росіяни ратифікаційну лінію (до речі вона ще не є кордоном) не перейдуть.
А з цього виникає інше питання.
Вартість вже насипаної дамби дуже висока. А за кожною дією такого ранга треба шукати скриті гроші.
Яка дія варта того, щоб окупила вартість вже насипаної дамби?

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 12:20

Політичний тиск на переговорах з Укораїною - Росія має козир - дамба і проведена заздалегідь підготовка

Едуард - 24-10-2003 у 12:44

А де ж тут гроші?

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 12:45

Україна знімає прикордонний пост на Тузлі
13:40 [ 24.10.2003 ] | ForUm

Україна негайно прибере прикордонників з коси Тузла. Про це заявив прем’єр-міністр Росії Михайло Касьянов після сьогоднішніх переговорів у Москві з прем’єр-міністром України Віктором Януковичем. Росія, зі слів Касьянова, не буде поновлювати будівництво надводної частини коси Тузла до прийняття спільного рішення екологів Росії й України. Михайло Касьянов також не виключив проведення російсько-українського кордону територією коси Тузла у разі добудування греблі. За його словами, протягом двох-трьох місяців буде підготовлена угода про статус Азово-Керченської акваторій.

«Якщо екологи після вивчення документів прийдуть до висновку, що греблю з території Краснодарського краю необхідно зупинити повністю, а аргументи України говоритимуть за проведення кордону, то тоді по цій косі теоретично можна провести кордони (між Росією і Україною), - заявив Касьянов. «Будь-яке рішення з цієї проблеми може бути тільки спільним», - підкреслив він.

«Сьогодні кордону (по воді) не існує. Лінії розмежування не існує, тому все, що робиться, повинно здійснюватися тільки у двосторонньому порядку», - заявив Касьянов.

«Ми відкриті до будь-яких аргументів. Ми гнучкі, відповідно до логіки міжнародного права. Сьогодні ми дали імпульс для серйозних переговорів (щодо проблеми статусу Азово-Керченської акваторій)»,- заявив російський прем’єр.

«Я згодний, що односторонні дії ніколи не приведуть до позитиву», – додав до слів Касьянова прем’єр-міністр України Віктор Янукович.

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 12:47

Пояснюю про гроші:
В морі повно нафти і газу, як його розділять, тому і належатиме.

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 12:52

Причина конфлікту Росії й України навколо Тузли в нафті
09:36 [ 24.10.2003 ] | NEWSru.com

У Москві в п'ятницю, 24 жовтня прем'єр-міністр України Віктор Янукович проведе переговори зі своїм російським колегою Михайлом Касьяновим на предмет будівництва дамби в Керченській протоці. У цей же день група депутатів Держдуми має намір вилетіти в район будівництва дамби, щоб на місці ознайомитися із ситуацією.

У Договорі між Україною і Російською Федерацією про державний кордон (від 28.01.03) чітко сказано в статті п'ятій, що "ніщо в даному Договорі не наносить збитку позиціям Російської Федерації й України щодо статусу Азовського моря і Керченської протоки як внутрішніх вод двох держав".

Проблема залишилася тільки в тому, як розділити ці внутрішні води. А непогодженості, наскільки можна зрозуміти від не дуже відвертих на цей рахунок російських дипломатів, зберігаються. Зокрема, Україна пропонує розділити ці "внутрішні води" тільки по поверхні, залишивши собі все дно, а Росія хотіла б поділити і поверхню, і дно.

Ця проблема добре знайома тим, хто стежить за розділом Каспію (Росія його також схильна вважати "внутрішньою водоймою") між Росією, Іраном, Казахстаном, Туркменією й Азербайджаном. На Каспії теж головне питання - як розділити надра, і причина прекрасно відома - там багато нафти і газу.

Як не дивно, у зв'язку з Тузлою питання нафти поки не піднімалося. Хоча газеті "Время новостей" стало відомо, що причину конфлікту треба шукати саме в цій сфері.

"Там багато нафти, запитайте в "Лукойла", він особливо зацікавлений у справедливому поділі надр", - відмітило джерело газети в Російському МЗС, побажавши залишитися анонімним.

Українські дані підтверджують, що поблизу від Тузли на морському дні знаходиться близько 120 середніх за величиною нафтогазових родовищ, і це тільки розвідані родовища. Тому й важливо, як ділити Азов і Керченську протоку – по дну чи тільки по поверхні. Адже чиє дно, у того і нафта.

Едуард - 24-10-2003 у 13:15

Ну добре.
Якщо буде внутрішнє море, то ділити його треба тільки з Росією. А якщо ні - то сюди влізе і Амеика, і Англія і багато інших.

Василь - 24-10-2003 у 14:22

Ось тобі й на. Виявляється ми ще маєм гроші платити за дамбу.

"Узагалі будівництво дамби повинне фінансуватися з бюджетів двох країн, тому що мова йде про екологію Азовського моря", - сказав Касьянов.
Однак Росія, підкреслив прем'єр, не має наміру вимагати будь-якої компенсації від України за будівництво.

Можу сказати лише одне: росіяни молодці. Просто супер захищають свої інтереси.

Андрій Пелещишин - 24-10-2003 у 14:46

В мене складається враження що має місце один з наступних варіантів

1. Тузла планувалася як якась акція для вирішення проблем існуючої української владі (напр пошук і розкрутка "рятівника" ) але через криворукість та бездарність забуксувала, а бажаючих підняти рейтинг виявилося забагато

2. Тузла є внутрішньоросійським проектом для вирішення проблем центральної або краснодарської влади

3. Тузла є першою дією якогось більшого та складнішого варіанту

Мені найвірогіднішим виглядає 1-й

Vitalik - 24-10-2003 у 15:01

Я за варіант 3.
Варіант 1 надто дорогий і небезчний для нашої влади...

Бурундучок - 24-10-2003 у 15:21

А поки що виграло тільки українське суспільство. Гроші пішли на вітер?

Едуард - 24-10-2003 у 15:25

Мабуть все таки тут справа у нафті. Не знаю як за міжнародними стандартами поділяється шельф, але знаю точно, що стільки грошей просто так на вітер пускати не будуть.

Vitalik - 24-10-2003 у 15:37

Результати голосування, яке проведено в ефірі “Эхо Москвы”.
Питання було наступне: “Що для вас важливіше в ситуації, якій склалась:
1). острів Тузла, як частина Росії, ” - 82% :baddevil:
2). збереження добрих відносин з Україною - 18%
:saint:
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
http://www.pravda.com.ua/archive/2003/october/23/5.shtml

Odarka - 24-10-2003 у 15:45

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Результати голосування, яке проведено в ефірі “Эхо Москвы”.
Питання було наступне: “Що для вас важливіше в ситуації, якій склалась:
1). острів Тузла, як частина Росії, ” - 82% :baddevil:
2). збереження добрих відносин з Україною - 18%
:saint:

А як росіяни "Велікіє" могли ще проголосувати?:mad:

Олексій Мачехін - 24-10-2003 у 15:57

Щодо поділу нафти.
Визнаючи море внутрішнім та не проводячи кордон по дну нам доведеться ділити з росіянами природні ресурси навіть при видобичі їх на Федотовій косі чи біля Мариуполя.
Інша справа що і вони будуть з нами їх ділити, якби не один нюанс:
НАФТОГАЗОВІ РОДОВИЩА АЗОВА В БІЛЬШОСТІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКОМУ БОЦІ МОРЯ.
Україна тому і не розробляє свої ресурси в цьому регіоні, бо статус їх досі не вирішений.
Що ж, чекаємо.

Бурундучок - 24-10-2003 у 16:10

Росія не визнає приналежність Тузли і вимагає виведення звідки українських військ.!!!!!! Україна погодилась.!!!!!!!
Касянов пожурив Януковича за нагнітання конфлікту!!!!!!!!!!!

Олексій Мачехін - 27-10-2003 у 14:48

Цілий сайт відкрився:
http://www.tuzla.com.ua/

Бурундучок - 27-10-2003 у 17:39

А як Вам версія, що у всьому винен Х, який просто підставив Путіна?

Олексій Мачехін - 27-10-2003 у 17:54

Див. повідомлення "відправлено 24-10-2003 в 09:42"

Бурундучок - 27-10-2003 у 18:36

Ходорковський не один, кому не подобається Путін. Он і Єльцин, кажуть, дозволив собі покритикувати ВВ, а раніше такого не робив.

Trickster - 30-10-2003 у 03:47

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Нарешті росіяни зізнались - їм не подобається контролювання Україною протоки - хотять ділити гроші за вхід до Азова.
Нехай перегороджують свою частину - тим легше буде нам контролювати свою.


Через їх частину кораблі не пройдуть - там мілина, але завдяки острову Тузла протока контролюється Україною, якщо ж росіяни добудують дамбу - наступний крок їх - тихеньке приєднання острова до Росії, а відтак протока буде міжнародною і платити нічого не треба буде. Я читав у пресі, що сума складає $200 мільйонів на рік. До того ж в Азові існують нафтові та газові родовища.

Бурундучок - 30-10-2003 у 12:28

А хто зараз отримує ці 200 млн $? Невже укр. бюджет?

Олексій Мачехін - 30-10-2003 у 16:48

Почали ділити гроші?
Я думаю як раз бюджет. Точніше іде розподіл між Кримом та Україною.

Бурундучок - 30-10-2003 у 17:59

Тиждень тому один з політологів сказав, що конфлікт задумали їхні олігархи щоб заїхати Путіну в тузлу. А Президенти про це навіть не здогадувалися. І додав - якщо ця версія правильна, то найближчим часом ми станемо свідками відставки Волошина і Ведмедчука.
Процес пішов?

Раджу почитати

Олександр Ганущин - 12-11-2003 у 11:21

Тим, хто цікавиться цією проблемо раджу почитати...
http://ukr.for-ua.com/analit/2003/11/10/132047.html

Раджу почитати 2

Олександр Ганущин - 12-11-2003 у 11:49

Перша частина - висловлювань Юлії Володимирівни щодо Тузли справді вартує уваги.
Як і до речі саме запитання на рахунок малого раю Галичини...
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/questions/conf/list_conf.php?list=3&confid=60&temaid=&recnum=80

rost - 17-11-2003 у 21:16

США визнають свої зобов’язання щодо гарантій територіальної цілісності України. Про це йдеться в проекті резолюції Конгресу США, внесеному співголовою групи сприяння Україні в Палаті представників, конгресменом від штату Пенсільванія Куртом Велдоном.

“Будівництво Росією дамби в Керченській протоці викликає значну стурбованість із приводу територіальної цілісності України, оскільки уряд США визнавав і продовжує визнавати свої обов’язки щодо її незалежності й територіальної цілісності як суверенної держави, а також у зв’язку з тим, що Сполучені Штати є гарантом безпеки України в зв’язку з її приєднанням до договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року”, зазначено в документі.

У проекті резолюції підкреслено, що “Україна стала одним із перших членів очолюваної США коаліції боротьби з міжнародним тероризмом і має четвертий найбільший військовий контингент у складі стабілізаційних сил в Іраку”. “Збереження незалежної, суверенної й демократичної України за наявних наразі кордонів цілком відповідає національним інтересам США, – сказано у в проекті резолюції. – Таку незалежність і суверенітет не слід ставити під сумнів у будь-якій формі, де також підкреслюється, що уряд Росії повинен дотримуватися положень договору про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною й Росією від 31 травня 1997 року, а також інших головних угод, що мають стосунок до вирішення цього питання”.

У проекті резолюції Конгресу США підкреслено, що “Росія повинна утриматися від будь-яких дій, які можуть порушити територіальну цілісність і кордони України, а всі розбіжності, що виникають між Україною та країнами-сусідами, включаючи Росію, потрібно вирішувати відповідно до принципів суверенної рівності та взаємної поваги без застосування погроз і використання сили”. Стабільна і демократична Україна, що інтегрується в євроатлантичні структури, є важливим елементом європейської безпеки, і США повинні підтримувати отримання Україною членства в НАТО, зазначено в проекті резолюції.
. -- джерело "Львівська Газета"
P.S. Як кажуть, краще пізно ніж ніколи.

Едуард - 18-11-2003 у 09:27

Після того, як Россія побудувала цю дамбу острів Тузла просто розмивається морем. Не буде Тузли - не буде проблеми!
Що після Тузли буде на черзі?

Василь - 18-11-2003 у 10:05

Єдиний вихід, щоб не пропав острів: збільшити глибуну перешийку між островом та дамбою, і зміцнити береги острову за допомогою бетонних конструкцій. Наскільки зрозумів з вчорашнього інтерв'ю Осташа, саме це запропонувала здійснити комісія ВР. І цілком слушно, що хоча б половину коштів на це повинна дати Росія.

Олексій Мачехін - 18-11-2003 у 10:26

А ніхто не думав, що збільшення глибини проливу дозволить росіянам прокласти там фарватер?
Тоді їм і Тузла не потрібна.

Андрій Пелещишин - 8-12-2003 у 16:47

Здається Олексій виявився правим у свому останньому повідомленні:
http://pravda.com.ua/archive/2003/december/8/news/11.shtml

Цитата:
Цитата:

Президент України Леонід Кучма схвалив ідею будівництва другого судноплавного каналу в Керченській протоці, що пройде між островом Коса Тузла і дамбою, побудованою російською стороною, повідомив міністр транспорту Георгій Кірпа.
...
Кірпа повідомив, що цей канал уже зареєстрований як судноплавне підприємство "у всіх міжнародних інстанціях". "Це повний судноплавний канал, що вже має назву Тузлинський канал", - сказав міністр, відзначивши, що Україна, можливо, запропонує російській стороні використовувати новий канал спільно.

kallisto - 8-12-2003 у 17:29

А ще знаєте що? Це офтоп, але теж про татка. Спершу Чубайс сказав, що хоче скуповувати українські енергетичні об"єкти. Мій хлопець тоді сказав, що через тиждень Кучма для підтримки свого іміджа супергероя почне їх героїчно захищати. І що б ви думали? Саме так і сталося.

Василь - 25-12-2003 у 08:21

Ну що ж, вчора Кучма продався. Керчинська протока та Азовське море спільне. А що ще можна було від нього чекати. Тепер ми єєпнемся.

Наталка - 25-12-2003 у 16:58

Якби ще й гаранта комусь сторгувати - я б, мабуть, і приплатила б... :(

Користувач Олесь - 29-12-2003 у 10:53

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Ну що ж, вчора Кучма продався.


Це сталося не вчора (тобто не 24-го, а набагато раніше). Фактично його купувати і не треба було, він для них відразу був СВІЙ.

Олексій Мачехін - 5-10-2004 у 12:11

Доречі про Тузлу.

Збудована дамба таки примудрилась змінити течію на Азові.
Як результат - розмиття кіс північног оузбережжя. Цього року пляж на Федотовій косі - Косі Бірючий острів (найближча до Арабатської стрілки) пляж посунувся метрів на 30-50. Море підійшло впритул до ьаз відпочинку і з такими темпами за 2-3 роки перемиє Федотову косу наскрізь, бо її ширина в деяких місцях не перевищує 100 метрів. :(

Підробиці у Bis-a, який був там цього року. Скажу лише що допоки течія тільки приносила коси до узбережжя, а тепер, вочевидь, вимиває, що впричинить будівництво інженерних споруд на узбережжі Азовського моря і азовські пляжі нагадуватимуть тепер чорноморські - з бетонними виносами на 50 м. в море. Це якщо знайдуться ті, хто буде їх будувати.